Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי - עמוד 117 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי

888

Recommended Posts

היגעתי לשלב בעיר השניה אחרי המשימה שצריך לרדוף אחרי האופנוענים שצריך לגנוב מהם חבילות "לבנות"

שולחים אותי לשדה תעופה ואני מוגבל בזמן ושאני מגיע לשדה התעופה מופיע לי מד שרשום בו SIGNAL

ואני לא יודע מה עושים שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תחשוב שאתה משחק את המשחק שהיינו משחקים בכיתה ב'...נו איך קראו לו...חם-קר אני חושב.

אם היית מתעניין בעלילה אז היו מסבירים לך שהבחור שאתה צריך למצוא יושב בטנדר ומדבר איתכם בפלאפון שלו - יש לך באוטו מן "רדאר פלאפונים" ככה שככל שאתה יותר קרוב לפלאפון ה-Signal עולה.

קיצר, אתה צריך לנסוע בכיוון מסויים ולעשות את הפניות המתאימות למקום שאתה צריך להגיע אליו כל עוד ה-Signal עולה, אם אני זוכר נכון - המיקום של הבחור בטנדר זה במסלול המראה בשדה תעופה.

מקווה שהבנת למה אני מתכוון כי עכשיו שאני קורה מה שכתבתי, גם אני לא מבין ממש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב שאתה משחק את המשחק שהיינו משחקים בכיתה ב'...נו איך קראו לו...חם-קר אני חושב.

אם היית מתעניין בעלילה אז היו מסבירים לך שהבחור שאתה צריך למצוא יושב בטנדר ומדבר איתכם בפלאפון שלו - יש לך באוטו מן "רדאר פלאפונים" ככה שככל שאתה יותר קרוב לפלאפון ה-Signal עולה.

קיצר, אתה צריך לנסוע בכיוון מסויים ולעשות את הפניות המתאימות למקום שאתה צריך להגיע אליו כל עוד ה-Signal עולה, אם אני זוכר נכון - המיקום של הבחור בטנדר זה במסלול המראה בשדה תעופה.

מקווה שהבנת למה אני מתכוון כי עכשיו שאני קורה מה שכתבתי, גם אני לא מבין ממש :)

הטנדר נמצא איפה שכל המטוסים, על מסלול ההמראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משימה קשה שאני לא מצליח לעבור:

בקזינו של המסטול הזה עם התוכי הוא שולח אותי לשדה תעופה

שם אני אמור לגנוב מטוס סצנה מההאנגר ולטוס לכיוון הים (לפי הסימון הצהוב)

אבל אני מגיע אל הסימון ואני שומע מטוס חולף במהירות

אבל לא מצליח לעשות שם משהו כי או שהוא מאחורי או שאני לפניו

ובכלל לא הבנתי איך אני אמור למנוע ממנו להגיע לעיר האחרת...

צירפתי מההאנגר ושל המטוס - מקווה שתבינו על מה אני מדבר זה נשמע לי פשוט

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעוף כמה שיותר גבוהה ואז יהיה לך מטוס ממולך ואתה צריך להיכנס לעיגול האדום מאחורייו!

זו משימה קשה מכייון שהמטוס טס יותר מהר ממך בקצת!

אני טסתי ממש גבוהה ואז בירידה זה יותר מהר אז הצלחתי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב- SA אני מקבל מכונית חדשה שאין אותה במשחק אחרי שאני מקבל 100% במבחן נהיגה?

אחרי שאני מקבל בכל טסט 100 אחוז אני מקבל מכונית חדשה כמו באופנועים או שלא?

ושאלה נוספת תמליצו לי איזה בית הכי גדול והכי טוב שיש במשחק ואפשר לקנות אותו שימו תמונה אם אפשר תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שמשחררים את סוויט יש שלב שנקרא riots "מהומות" שם צריך לארגן שני חברה מהשכונה ולעזור לחבר של אחותך ההיספני השאלה היא איך לעזזל אני מבקש מהם להיצטרף אלי לחצתי על כל כפתור אפשרי וניסיתי הכל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...