Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי - עמוד 110 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי

888

Recommended Posts

• תגובות 1.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כי הוא בקושי רוקד!!!

אני לוחץ למטה הוא לא זז אני לוחץ משהו אחר פתאום הוא מגיב...יענו מתי שב לו הוא רוקד.ניסיתי גם שהחץ בחוץ בפנים אחרי והכל חרא.אבל מתי אני צריך ללחוץ בדיוק על הכפתור והאם זה קשור למוסיקה?

אני תמיד לוחץ מתיי שהחץ באמצע וזהו...

הוא לא אמור לרקוד בכל פעם שלוחצים על חץ! הוא מחליף תנועה בכל פעם שלוחצים החצים לא מזיזים לו את הידיים!...

ויש קטעים שזה לפי הקצב לא כולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תקוע במשימה המפגרת של Zero, שצריך להטיס את הגובלין... השליטה כ''כ גרועה שזה לא יאמן.

הייתי רוצה להמשיך עם Woozie, אבל אומרים לי שאני צריך להתאמן יותר מתחת למים... מה לעשות? :nixweiss:

כדאי לך לעזוב את המשימות של Zero בצד בינתיים עד שתעבור למשימות במדבר ותגמור את הביצפר למטוסים. תהיה לך אז שליטה יותר טוב במטוס ותוכל לחזור למשימות של Zero. זה מה שאני עשיתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח המשחק עובד לי על כרטיס מסך ישן עם 32 מגה..פנטיום 3 800 מגהרץ ו256 SDRAM חח ועובד יחסית טוב עם תקיעות קטנות אבל רואים סבבה..

ואיפה החדר כושר?איך הסימן שלו נראה במפה?אם יש לו סימן בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול לעזור לי בבקשה?..

עכשיו אני לקראת הסוף ונשאר לי רק S על המפה של Sweet

וכל פעם שאני עומד על העיגול האדום הזה של המשימה כתוב לי שאני צריך להשתלט על עוד שטחים של מאפיות אחרות

וכבר השתלטתי על חצי מפה עוד כמה אני צריך להמשיך???

נמאס לי כבר להשתלט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* בבית ספר לנהיגה של אופנועים יש שם אופנוע ממש חזק שרק עם גז עולה ישר לווילי.. איפה אפשר למצוא אותו לנסיעה חופשית במשחק ?

* כבר פתחתי ממזמן את כל ההרים , אבל בעיר השנייה יש את הסוכנות מכוניות וכמו ב VICE אמור להיות שם רשימה של מכוניות להביא , לא מוצא את הרשימה ! איפה היא ?! או שצריכים קודם לגמור את המרוצים שם למעלה ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...