Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי - עמוד 105 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי

888

Recommended Posts

• תגובות 1.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו יכול לסמן לי על המפה איפה המשאית שאיתה פורצים לבתים בלילה?

תודה :}

בעיר הראשונה:

5659yl.jpg

בעיר השניה: (הבעיה שם זה למצוא בתים שפשר לפרוץ אליהם).

19ts.jpg

בעיר השלישית עדיין לא מצאתי.  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אררררררררררר אני משתגעע עוד שנייה שברתי את המקלדתתת והמססךךך אני לא מצליח לעבור את הקורס השלישי בטייססה זה שצריך לטוס במעגל דרך החישוקיםםם אני לא מצליחחח פעם אחת הצלחתי והוא נתן לי 44% אז לא הצלחתי לעבורררר מישהו יכול לתת לי איזה טיפ או משו?? כ אני משתגעע פההה :bash::pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי...גם אני לא הצלחתי (לקח לי יומיים)

קח עצה...אחרי שכבר המראת תפסי' ללחוץ על W או החץ הקדמי...רק אחרי סיבוב שאתה שאתה מאבד גבוה תלחץ (וממש קצת..) ככה תיהיה יותר יציב..

איזה כיף לסיים את המחשק :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אררררררררררר אני משתגעע עוד שנייה שברתי את המקלדתתת והמססךךך אני לא מצליח לעבור את הקורס השלישי בטייססה זה שצריך לטוס במעגל דרך החישוקיםםם אני לא מצליחחח פעם אחת הצלחתי והוא נתן לי 44% אז לא הצלחתי לעבורררר מישהו יכול לתת לי איזה טיפ או משו?? כ אני משתגעע פההה  :bash::pissed:

תנסה לעשות את זה מזווית צילום מתא הטייס, זה הרבה יותר קל ככה, יש לך שליטה יותר טובה על המטוס.

אני ניסיתי לפחות 20 פעם לעשות את זה מזווית צילום רגילה ורק פעם אחת הצלחתי. כשניסיתי לעשות את זה מזווית מתא הטייס הצלחתי כל פעם.

ד"א זה הקורס שצריך לעשות סיבוב ולנחות או רק סיבוב? בכל מקרה בשתיהם כדי לך לעשות לפי העצה שלי..

טיסה נעימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע אם אפשר לשחק בזה עם שני מסכים? אני קונה בקרוב מסך חדש, וחשבתי לעצמי שיהיה מאוד נחמד עם במסך החדש אני אשחק, ובמסך השני אני אראה את המפה, כי הערים כאן ממש ענקיות וזה לא הכי נוח לפתוח כל שניה את המפה כדי לראות איך להגיע למקום כזה או אחר. (בוייס סיטי, תוך יום יומיים כבר לא הייתי צריך את המפה :lol:)

בכל מקרה, זה אפשר לשחק במסך אחד וראות רק את המפה במסך שני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע אם אפשר לשחק בזה עם שני מסכים? אני קונה בקרוב מסך חדש, וחשבתי לעצמי שיהיה מאוד נחמד עם במסך החדש אני אשחק, ובמסך השני אני אראה את המפה, כי הערים כאן ממש ענקיות וזה לא הכי נוח לפתוח כל שניה את המפה כדי לראות איך להגיע למקום כזה או אחר. (בוייס סיטי, תוך יום יומיים כבר לא הייתי צריך את המפה :lol:)

בכל מקרה, זה אפשר לשחק במסך אחד וראות רק את המפה במסך שני?

המשחק עצמו לא תומך בשני מסכים(מנסיון)

מה שאתה כן יכול לעשות זה פרינט סקרין של המפה ולפתוח אותה על המסך השני כתמונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך עזרה בבקשה

הגעתי לבסיס צבאי,יש שער גדול

ובצד השער יש סוויץ שאני אמור לירות בו כדי שהשער

יפתח, אני לא מצליח לירות בסוויץ אני בקושי רואה אותה

ואני לא בטוח שמה שאני רואה זה אכן הסוויץ.

מישהו מכיר את המקום ויכול לעזור ?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...