Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי - עמוד 106 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי

888

Recommended Posts

• תגובות 1.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המשחק עצמו לא תומך בשני מסכים(מנסיון)

מה שאתה כן יכול לעשות זה פרינט סקרין של המפה ולפתוח אותה על המסך השני כתמונה

כן, אבל שמשתמשים במפה דרך המשחק, רואים גם איפה נמצאים. תמונה לא מראה איפה המיקום הנוכחי שלי... תודה בכל מקרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם המפה גדולה ואי אפשר לעשות את זה בפרינט סקרין אחד,צריך לפחות 3

נסה את המפה הזאת, אני חושב שהמקרא בספרדית, אבל זה לא מפריע...אפשר להבין הכל והשמות של המקומות באנגלית (העלתי לשרת כי זאת תמונה של 2 מגה)

http://rapidshare.de/files/2940213/MAPA_GTA_SAN_ANDREAS.jpg.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה את המפה הזאת, אני חושב שהמקרא בספרדית, אבל זה לא מפריע...אפשר להבין הכל והשמות של המקומות באנגלית (העלתי לשרת כי זאת תמונה של 2 מגה)

http://rapidshare.de/files/2940213/MAPA_GTA_SAN_ANDREAS.jpg.html

אוייש תודה חיפשתי אחת כזו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איי נמאס כבר שבוע אני במשימה המסריחה שאני חוזר לעיר שלי לוקח את סוייט כדי להרוג את השמן הזה.

העניין שאת כל זה עברתי (להרוג אותו הבנין שנשרף) אח"כ רדפתי אחרי טנפני שהוא נוהג בכבאית וסוייט נפל לי ומת.

איך אני עובר את זה ממש מעצבן אותי!!! :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לדעת האם ניתן לשפר אופנועים רגילים במשחק SA כי ניסיתי להכניס אותם למוסכים האלה של השיפורים והוא אומר שאי אפשר לשפר מסוג זה אם כן אפשר אז תסבירו איך ועוד שאלה קטנה סיימתי את המשחק ב- 60 אחוז בערך אחרי שהרגתי את הכושי במשאיך כיבוי אש חשבתי שמסיימים אותו ב- 100 אחוז איך אני יכול להגיע ל- 100 אחוזים????????.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך עזרה

אני תקוע במשימה לקראת הסופ שmad dog מאיים לקפוצ לפי מה שהבנתי צריך להזיז מכונית בשביל לתפוס אותו הבעיה

היא שהוא קופצ תוך שנייה ואין לי אפשרות לעשות כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איי נמאס כבר שבוע אני במשימה המסריחה שאני חוזר לעיר שלי לוקח את סוייט כדי להרוג את השמן הזה.

העניין שאת כל זה עברתי (להרוג אותו הבנין שנשרף) אח"כ רדפתי אחרי טנפני שהוא נוהג בכבאית וסוייט נפל לי ומת.

איך אני עובר את זה ממש מעצבן אותי!!!  :kopfpatsch:

אכן משימה קשה . אך לא קשה כמו שהיא ארוכהההה ומעיקה , גם אני נפסלתי בקטע הזה שהוא נופל ... ממש מעצבן

תתנחם בזה שזו המשימה האחרונה ולכן היא קשה יותר

צריך עזרה

אני תקוע במשימה לקראת הסופ שmad dog מאיים לקפוצ לפי מה שהבנתי צריך להזיז מכונית בשביל לתפוס אותו הבעיה

היא שהוא קופצ תוך שנייה ואין לי אפשרות לעשות כלום

מוזר הוא לא אמור לקפוץ תוך שנייה... לקח לו איזה חצי דקה עד שהוא קפץ לי , תכלס זה משימה דיי פשוטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, כדי לסיים את המשחק 100%, צריך גם לכבוש את כל הטריטוריות בלוס סאנטוס?

ועוד משהו...אם כובשים את כל הטריטוריות, אז יענו כל שאר הכנופיות מושמדות ויותר לא יציקו ויפתחו קרבות נגד טריטוריות שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה במשחק, לא יודע אם כבר ציינו אותה וזה בלתי אפשרי לעשות חיפוש על 160 עמודים...

במשימה הראשונה עם Woozie אחרי שאני מסיע את שנינו לאיזה מקום (ליד סמטה) כשאני יוצא מהמכונית הדמות שלי נתקעת ואי אפשר לעשות כלום איתה. מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...