Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי - עמוד 102 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי

888

Recommended Posts

• תגובות 1.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש משימה עם מטוס שאני עושה מהקזינו אומרים לי משהו כזה ללכת לשדה תעופה ולקחת מטוס להיכנס ולנסוע לכיוון נקודת הקפיצה ליד איזה סכר ואני עובר שם ועושה אינטר כדי לקפוץ והוא לא יוצא לי מהמטוס מה אני עושה אני לא יודע מה לעשות שאני עובר מעל המשולש הצהוב + תמונה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CJ יקפוץ אוטומטית

אתה צריך להכנס בתוך עיגול אדום שנמצא בשמיים [מטרה]

פשוט תעבור דרכו

הוא נמצא גבוה מעל העננים,אז תטוס גבוה כשתגיע לקירבת המטרה

דרך אגב-איזה כ. מסך יש לך?איכות התמונה ממש מזוויעה :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. סיימתי תעלילה לפני איזה שלושה ימים..המשימה האחרונה הייתה קצת מעצבנת אבל עברתי אותה די בקלות. עזרה לי העובדה שהמקס הלט' שלי היה על המקסימום, שעשיתי את המשימות של האמבולנס(שגרמו למד החיים שלי לתפוס איזה רבע מהמסך :silly:), שעשיתי את המשימות של המשטרה(מה שנתן לי ARMOR של 150% במקום 100% הרגיל) ושעשיתי תמשימות של הכבאית שגרמה לי להיות חסין לאש.

ב. יש לי בבית ספר לנהיגה זהב בהכל חוץ מכמה דברים מאוד מעצבנים שאני לא מצליח לעבור(כגון החנייה שצריך לעשות חריקה של 90 מעלות, מאוד מעצבן.)

ג. נכון בהידרה, אני מצליח לרחף בלי בעיה, אבל איך לעזאזל אני טס ישר, ומהר?! איך אני גורם לסילון הזה שמאחורה להאיץ?! ניסיתי עם ה8 וה-2 בNUM אבל זה לא עזר לי כל כך.

תודה לכל מי שיעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול למצוא את הבואינג בשדה התעופה בLAS VENTURAS

אם תלך ישר שמאלה מהכניסה הראשית לשדה תעופה [מהשער הראשי]

יש שם האנגר ענקי

תצמד לדלת שלו והיא תפתח

משמאלך יהיו מדרגות שיובילו אותך לתא הטייס של הבואינג.

טיסה נעימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי , בעייה אחת ושאלה אחת.

באמצע משחק רגיל בכפר פתאום הוא הודיע לי שcheat activated, בלי שכיוונתי למשהו מסויים, מאותו רגע הוא מתריע לי כל פעם שאני רוצה לשמור משחק שעדיף לי לא לשמור במצב cheat. עשיתי ריסטרט מאז והצ'יט הזה פשוט דבוק כמו זבוב לחר*.

ניתן לבטל את כל הצ'יטים?

עכשיו לשאלת התערבות => במרוץ השני בכפר האם נכון שראיתי את השחקן מvice city נוהג שם עם catalina? חבר שלי התערב איתי שזה לא הוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...