Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי - עמוד 81 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי

888

Recommended Posts

• תגובות 1.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם כבר אז בחלק מהמוצרים של יש דפיקות עם המשחק! לגביי הכרטיסי קול.

זה נשמע לי קצת מופרך לגביי עניין התשלום תמורת יצירת אי תאימות מסויימת! הרי בסופו של דבר זה רק ייפגע בשם של

ROCKETSTAR אז לא חושב שהיא הייתה מסכימה לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

malcolmx9 , אני חושב שהרעיון שלך עבד!

ז"א התקנתי את הדרייברים, נכנסתי לשחק..חרשתי את האזור בעיר שבו זה נתקע בד"כ למשך איזה חצי שעה וזה עבד חלק בלי שום בעיה...אני מקווה שזה לא מקרה חד פעמי והבעיה נפתרה, אם זה יחזור אני אעדכן...

ד"א גם אני לא חושב שבגלל ש שותפים במשחק הזה עם הם יעשו משהו שידפוק את הכרטיסי מסך של המתחרים שלהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני במשימה עם הלימוד טיסה

אני תקוע עם המסוק הזה... שאתה צריך לפוצץ 3 משאיות ו2 מכוניות שנוסעות עשיתי פשוט הכל המקסימום שהגעתי זה 63 אחוז

למישהו יש דרך כלשהי?

או שלא עשיתי את זה נכון?

מישהו יודע?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

malcolmx9 , אני חושב שהרעיון שלך עבד!

ז"א התקנתי את הדרייברים, נכנסתי לשחק..חרשתי את האזור בעיר שבו זה נתקע בד"כ למשך איזה חצי שעה וזה עבד חלק בלי שום בעיה...אני מקווה שזה לא מקרה חד פעמי והבעיה נפתרה, אם זה יחזור אני אעדכן...

ד"א גם אני לא חושב שבגלל ש שותפים במשחק הזה עם הם יעשו משהו שידפוק את הכרטיסי מסך של המתחרים שלהם..

במקרה שתיראה שזה בטוח עזר...אז תעדכן כאן...תודה (פשוט לחבר שלי יש אותה בעיה בדיוק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיסי הקול המובנים על לוחות האם , צ'יפסט . דרושים דרייברים של (מן הסתם) כדי שיפעלו, אבל לא ידוע למה

יש התנגשות בין הדרייברים של כרטיסי הקול (של צ'יפסט NFORCE) לבין המשחק מה שגורם לרוב האנשים תקלת מסך כחול.

אז התקנת דרייבר אחר, לא של , לכרטיסי הקול האלה פותרת את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...