צריך עזרה בבחירת FIREWALL טוב - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בבחירת FIREWALL טוב

the kooks

Recommended Posts

שלום.

לא מזמן מחקתי את הFIREWALL הקודם שהיה לי עקב כך שהיה בו ויורס על כמה מן הקבצים ואחד מהם היה קובץ EXE בגלל הוירוס לא יכולתי להפעיל את הפיירול,

השתמשתי בtiny firewall 4.7 או 5 משהו שזה היה ממש טוב בשבלי, אני רוצה לדעת אם יש פיירול יותר טוב מימנו ובלי שאני אצתרך להגדיר את כל הפורטים, כי אני לא ממש מכיר הרבה פורטים ולפעמים אני רואה כל מני מספרים כמו ששת אלפים ומשהו שפיתאום קופץ ואני ממש לא יודע אם אני צריך לאשר או לא, (אם אתם מכירים רק פיירול טוב שחוסם גישה מהאקרים להתחבר למחשב אפילו שצריך להגדיר את הכול אז גם תישלחו בבקשה,אם אפשר תנו את הגירסה שאתם הכי מכירים שהיא טובה.

ביי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם zonealram היא כמות הבאגים שלו.

התקנתי אותו כבר פעמיים במחשב שלי ובשני הפעמים הוא האט לי את האינטרנט בעשרות אחוזים.

אני משתמש ב- SYGATE שהבעיה העיקרית שלו היא שלפעמים הוא עולה מבלי הממשק הגרפי.

כך שהוא חוסם את האינטרנט לגמרי. ניסיון לסגור אותו דרך תהליכים יצליח, אבל אז אתה תשאר בלי פיירוול.

הכי טוב והכי זול זה פיירוול חומרה. מהיר יותר, פשוט יותר, מאובטח יותר ולא עולה הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום רב.

למה הכוונה"פיירוול חומרה" עוד לא שמעתי על זה, איך בדיוק מתקינים את זה?

על מה מתקינים את זה?

והאם אפשר להתקין את זה ללא בעיה כמו כל פיירול רגיל שמותקן על מערכת ההפעלה?

בברכה רועי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כן.

תוכנה של פיירוול אפשר להפיל בקלות אם פשוט גורמים לעומס יתר על המחשב. פיירוול חומרה לא נופל, מה שעושה אותו הרבה יותר מאובטח.

ישנם גם פיירוולים בקופסה שאפשר לקנות שהם מיועדים אך ורק לאבטחה.

רוב החברות הגדולות משתמשות בפיירוולים של חומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום רב.

אמרת שרוב החברות הגדולות לא משתמשות בפיירול חומרה, אבל אם הפיירול חומרה הזה אינו מעמיס על המחשב,אינו עולה סוכם כסף גדול, והוא עושה עבודה די טובה מדוע רוב החברות הגדולות אינם משתמשות בו?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פיירוואלים שעולים הרבה מאוד כסף (של חומרה) ממש סכומים מטורפים , משתמש בייתי יכול להסתפק בפיירוואל תוכנה או פיירוואל חומרה מובנה בראוטר שלו ,לא צריך לקנות מוצרים בסכומים מטורפים כל כך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטורפים?

המחירים ממזמן לא מטורפים.

פיירוול קטן ונייד מעולה עולה 500 שקלים.

פיירוול עם אנטי וירוס למאות מחשבים עולה 3000 אלפים שקלים.

מה מטורף בזה?

כמעט כל החברות משתמשות בפיירוול חומרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום.

אוקיי עדיין לא אמרתם למה משתמשים בו...

חבר שלי שמבין בתחום אומר שזה בגלל שיש להם שרת שלם של פיירול ויותר קל לעדכן אותו מפיירול חומרה, אז אין להם צורך בזה זה נכון ?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...