צבא או מחשב יקר ?!? - עמוד 12 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צבא או מחשב יקר ?!?

rtr

מה אתם ההיתם בוחרים במקומי ?  

702 הצבעות

1. 1. מה אתם ההיתם בוחרים במקומי ?

• רק קרבי אין על מה לדבר
    • בטח שמחשב+אוטו
    • בעיה שלך ;)

Recommended Posts

• תגובות 206
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ברור

אחר כך מכניסים אותך לחדר עם ציקלון B ובודקים אם אתה שורד

אחר כך מורידים לך אצבע ואם אתה משמיע צליל אחד מעיפים אותך

:kopfpatsch:

אתה אמיתי בכלל? הודעה אחת אתה מנסה לברוח מהצבא בשניה אתה רוצה ללכת למסתערבים?

אם יש לך דבר במשפחה שיש בו את האותיות א' וח' 'אז אתה לא בן יחיד. אחיות הן גם בנות של ההורים שלך. גיבושים אתה צריך אם אתה רוצה יחידת עלית. בשביל ללכת לתותחנים או גולני אתה צריך רק להתקיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור

:kopfpatsch:

אתה אמיתי בכלל? הודעה אחת אתה מנסה לברוח מהצבא בשניה אתה רוצה ללכת למסתערבים?

אם יש לך דבר במשפחה שיש בו את האותיות א' וח' 'אז אתה לא בן יחיד. אחיות הן גם בנות של ההורים שלך. גיבושים אתה צריך אם אתה רוצה יחידת עלית. בשביל ללכת לתותחנים או גולני אתה צריך רק להתקיים

חבר שלי חפרן הכו שיליניג... אחי אני לא צריך אישור מההורים? את המשפט השלישי לא הבנתי... ורק להתקיים זאת אומרת בלי גיבושים? ומהם היחידות העילאיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שאתה בן 17???

היחידות המובחרות שדורשות גיבוש הן הסיירות למיניהן (אגוז, מטכ"ל...) שייטות, קורס טייס וכו...

"להתקיים"= אתה צריך להיות מסוגל לנשום, להיות מסוגל להגיע מנקודה א' לנקודה ב'... להיות חי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

וזה עוד אחריי שמורידים לך ביצה אחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שאתה בן 17???

היחידות המובחרות שדורשות גיבוש הן הסיירות למיניהן (אגוז, מטכ"ל...) שייטות, קורס טייס וכו...

"להתקיים"= אתה צריך להיות מסוגל לנשום, להיות מסוגל להגיע מנקודה א' לנקודה ב'... להיות חי.

מה אני נראה לך בן 12?

אני יודע מה משמעות המילה תודה רבהאני לא אטום לא הבנתי למה הוא מתכוון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר אתה חושב שאתה הולך להתגייס לקייטנה ולקבל שוקו ולחמניה כל בוקר... אתה תקבל כזה הלם שאתה תברח לתאילנד עוד בבקום.

קודם תתבגר קצת אחרי זה תדבר על סיירות ובכלל איזו מין השוואה זאת מחשב או סיירת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה..

מסתערבים.. איזה יחידה קרבית זו? שמעתי להתקבל מכניסים אותך לחדר מפוצצים אותך שני אנשים ורק אם שורדים בזמן מוקצב מתקבלים.. זה ככה באמת?

חה חה חה :lol: סקובי-דו מתאים לך אחי.. !!

וואלה גיבושים... זה מבחן על מה? לזה אתה מגיע אחרי שאר המבחנים לקראת הסוף? ויש גם מבחנים על ידע? יעני אחד שמתאים מבחינה גופנית ומבחינה שכלית לא , אז אין מצב?

ברור

אחר כך מכניסים אותך לחדר עם ציקלון B ובודקים אם אתה שורד :smile1:

:lol:

כולם שכחו להגיד אבל אם אתה נופל ביחידה אם 1 כמו סקובי-דו אז לא משנה אם אתה קרבי או ג'ובניק, יהיה שמח, וכששמח הכל קטן עליך :jump:

חבר שלי חפרן הכו שיליניג... אחי אני לא צריך אישור מההורים? ורק להתקיים זאת אומרת בלי גיבושים?

גיבוש: זה מכניסים אותך לחדר אם כמה חיילים שכבר עברו יותר מאימון 1 בשירות, ואתה מתחיל להתגבש איתם..... בהתחלה תיהיה מתוח

אחרי זה תתרכך :smile1:

להתקיים זה: שמים אותך במנהרה צרה וערוכה של כמה קילומטרים זה (מין צינוק מחניק), ואתה פשוט צריך לזחול בה כמה ימים עד שתגיע מנקודה א' לנקודה ב'. בדרך יהיו לך מיני חטיפים כמו מיני פסק זמן מיני אגוזי, שתיה - שלוקי, שקיות מים של 100מל, לא קל הקיצר. אתה תתעייף מהר מאוד מהזחילה.

אבל כשתגיע לנקודה ב' יחכה לך עוד גיבוש :smile1: !

קיצר אתה חושב שאתה הולך להתגייס לקייטנה ולקבל שוקו ולחמניה כל בוקר... אתה תקבל כזה הלם שאתה תברח לתאילנד עוד בבקום

איזה קרוע אתה סקובייי . אני עדיין צוחק פה כבר 11 דקות ! :lol:

פגשתי הרבה חיילים עם ראש טוב שהלכו לקרבי, הם הלכו כי חשבו שיכלו לשנות תמצב המדיני. אבל בסוף עברו תמטחנת בשר ויצאו טחונים. הצבא שינה קצת אותם ולא הם תצבא,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאין טעם לדיון יותר...הבן אדם הגיע להחלטה....אני חושב שאפשר לנעול לא?

אני מסכים עם magafaim .

מה גם שהדיון כבר דיי הרבה זמן לא בנושא המקורי ... :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים ישמור . . . יש מצב שהפוסט הזה רציני ? ? ? ! ! !

תשמע בחור, עזוב אותך קרבי, עזוב אותך לשנות את המדינה. זאת לא בדיוק בחירה בין מטכ"ל,שייטת,שלדג או הפלגה המבצעית של 8200 (המבין יבין) לבין 12 אלף שקל ומחשב, ששם אתה יודע שיהיה לך מעניין.

עזוב אותך מכל הסיסמאות "קרבי זה הכי אחי" וכל השטויות הנדושות האלה. המשפטים האלה זה פאסה. נתוני הבקו"ם האחרונים מראים רק על ירידה באחוז המתגייסים לקרבי והמתגייסים בכלל!, אז אל תקשיב לאחרים אלא למה שאומר לך השכל, לא הלב! הלב אומר ללכת עם הקול של אמא ולא לתת לה נדודי שינה במשך החודשים הבאים. זה באמת מה שאתה רוצה?!

גם אני בן יחיד ושום קטע "אמהי שכזה" לא מנע ממני להתגייס ליחידה קרבית. מה שקרה שמרגע הגיוס,עם כניסתי לטירונות שהוסוותה בבסיס של יחידה אחרת לגמרי בגלל ביטחון שדה הוא שאמא שלי הפסיקה לישון בלילות ובשיחות הביתה שמעתי מהחבר שלה "תגיד לי, מה עשית לה שהיא הפסיקה לרצות לחיות? " זאת לא הגזמה, סיפורים דומים שמעתי לאחר מכן מבנים יחידים אחרים במהלך השירות.

עזוב אותך את כל אלה פה עם הסיסמאות שלהם, הסיסמה שלך צריכה להיות "אמא זה הכי אחי".

ובאמת שקרבי זה ממש לא פיקניק. ונ"מ זה קרבי בכאילו,לא רציני. היחידים הרציניים שם אלה יחידת ינמ"מ. ואליה אתה לא ממוין. תחשוב על כל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנאדם, יש קצת הבדל ביניכם,

כמו שאמרת, האפשרויות שלו זה שריון תותחנים ונ"מ שגם כמו שאתה אמרת, הם לא כאלה מסוכנים, גם מעשית וגם על הנייר מפני שרמת הסיכון בהם היא ב'

יכול להיות שאני לא הבנתי טוב מה שאתה כתבת, אבל הוא כל הת'רד מחרטט כמה הוא רוצה קרבי, שיילך.

אני לא בן יחיד, מה אתם חושבים שאמא שלי דואגת פחות? אבל מה לעשות זה מה יש, והחילות הנ"ל לא ממש מסוכנים, ומכאן שהם בעצם לא כאלה קרביים...

אני בהתחלה חשבתי הוא רוצה ללכת לגיבושים וסיירות, או גדודים ששם יותר מסוכן, ואז חטפתי כזה התקף עצבים שראיתי שהוא כולה רצה ללכת לאחד מהשלוש.

קיצר, לפותח הת'רד, כמו שאמרתי מקודם, אתה חרטטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...