הורדות משחקים - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הורדות משחקים

aquarius

האם אתה בעד הורדת משחקים?  

268 הצבעות

1. 1. האם אתה בעד הורדת משחקים?

Recommended Posts

יאפ, או שתעבוד ותקנה משחקים

רעיון מהפכני נכון?

אחי אני "חלבתי"מההורים שלי 8 אלף על מחשב וזה המון בשבילנו עשו בשבילי הרבה מאמצים בשיביל לקנות לי את המחשב הזה...

אז לא נראה לי שכל משחק חדש שיצא... אני ארוץ להורים שלי ויגיד להם להביא לי 300 שקל... זה פשוט טירוף!

וכן! משחקים חדשים כן עולים בסביבות ה300 שקל! SA אתה מוצא ב300 שקל ואולי במקומות מעטים ביותר מוצא בפחות

ובהרבה מוקומות אחרים מוצא את זה ביותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוריפ, לכן כתבתי על ודיסקים ולא על משחקים.

FIRE-KID, מצטער, אתה לא יודע על מה אתה מדבר. בדקתי במקביל באתר מכירות אקראי (לא אומר איזה כדי לא לפרסם) והנה כמה מחירים לדוגמה:

Guild Wars - 250 ש"ח

GTA - San Andreas - 250 ש"ח

Splinter Cell: Chaos Theory - 200 ש"ח

NBA LIVE 2005 - 200 ש"ח

Sims 2 - 210 ש"ח

ומי אמר שאתה חייב לשחק בכל משחק חדש שיוצא? למה לא לשחק רק במשחקים טובים שמעניינים אותך? והנה עוד רעיון מהפכני: בזמן שאתה משחק במשחק החדש שקנית, אחד מחבריך יכול לשחק במשחק חדש אחר שהוא קנה. כששניכם תסיימו את המשחקים - תחליפו!

8,000 ש"ח על מחשב? השתגעתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו מחשב שיבדר אותך בזכות משחקים גנובים?

זו למשל השקעה נבונה. ה-4000 שקל שהשקעת מכספי הבר-מצווה, עבודה, ימי הולדת במחשב הזה משתלמים בכל שקל מהם. במחשב אני משתמש כל יום שאני נמצא בבית, אבל למשל מאוד עצוב להסתכל על הקופסאות מעלות האבק של Soldier of Fortune, Myth 2 ו - Army men שקניתי בזמנו ב-600 שקל ביחד וכבר שנים שאני לא נוגע בהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני "חלבתי"מההורים שלי 8 אלף על מחשב וזה המון בשבילנו עשו בשבילי הרבה מאמצים בשיביל לקנות לי את המחשב הזה...

אז לא נראה לי שכל משחק חדש שיצא... אני ארוץ להורים שלי ויגיד להם להביא לי 300 שקל... זה פשוט טירוף!

וכן! משחקים חדשים כן עולים בסביבות ה300 שקל! SA אתה מוצא ב300 שקל ואולי במקומות מעטים ביותר מוצא בפחות

ובהרבה מוקומות אחרים מוצא את זה ביותר...

אז אל "תחלוב" מההורים שלך כל כך הרבה ותשלם על משחקים?

זו למשל השקעה נבונה. ה-4000 שקל שהשקעת מכספי הבר-מצווה, עבודה, ימי הולדת במחשב הזה משתלמים בכל שקל מהם. במחשב אני משתמש כל יום שאני נמצא בבית, אבל למשל מאוד עצוב להסתכל על הקופסאות מעלות האבק של Soldier of Fortune, Myth 2 ו - Army men שקניתי בזמנו ב-600 שקל ביחד וכבר שנים שאני לא נוגע בהן.

אתה מסתכל גם על כרטיסים של או חשבוניות של ארוחות שאכלת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מסתכל גם על כרטיסים של סרטים או חשבוניות של ארוחות שאכלת?

למה אתה מגיב בקטנוניות? אתה הרי מבין את הסיטואציה שלי.

תראה, אני בן 17, גר עם ההורים, עובד בחופש הגדול (וגם זה לא בטוח), אין הרבה כסף זמין בגלל שהרוב מבוזבז על שיעורי נהיגה ונגן בקרוב.

נראה לך שבמצבי אני אוכל לבזבז מאות שקלים על כל משחק שבו אני אחפוץ?

ו-30 שקל על סרט בקולנוע פעם בשבועיים-שלושה זה לא קנה מידה מול משחק מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלישית, חשבון פשוט: אם לסרט באורך ממוצע של שעתיים או פחות משלמים 35 ש"ח ולמשחק שאורך חייו הוא רק 20 שעות משלמים 200 ש"ח, הרי ששעת סרט עולה 17.5 ש"ח ושעת משחק עולה רק 10 ש"ח. כמובן שאם הסרט קצר יותר והמשחק ארוך יותר, הפער גדול עוד יותר.

.

חשבון פשוט לא מחשב את האולם קולנוע שאתה משלם עליו, וגם זה 31 שקל לא 35 ברוב המקומות. אז סרט זה לא יותר יקר בסופו של דבר (אני אישית נהנה יותר מסרט, הרבה יותר). ההנאה מHL2 למשל שנחשב למשחק אקשן טוב היא כמו ההנאה מסרט קיץ הוליודי פשוט וטיפשי, לא יותר.

לעומת זאת ההנאה מסרט כמו שר הטבעות\עיר החטאים עולה באלפי מונים על כל משחק מחשב שיצא וששיחקתי בו אי פעם בחיים שלי.

למשל אם יציעו לי 250 שקל לכל אולם קולנוע בארץ או 250 שקל לקנות איתם משחק, זה ברור שאני יעדיף להוציא 250 שקל על 6 (+שתייה אפילו).

אז אין בכלל מקום להשוואה בין התמחורים של תעשיית הקולנוע והמשחקים.

מה שיותר מדהים הוא שסרט הוליודי עולה להפיק הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה יותר כסף מכל משחק מחשב ממוצע, אז למה על משחקים אנחנו משלמים אותו מחיר פחות או יותר ?

כל השאר אני מסכים איתך ב 100%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הוא יספק אותך? כי אתה יודע שתוכל לגנוב בשבילו משחקים

לא! כי הוא יחזיק 3 שנים ומשחק אולי 3 שבועות ....

אני מעדיף חלקים טובים יותר במחשב מאשר משחק ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שכן, כבר חישבו לך פה- שעת משחק היא 10 שקל, שעת סרט 17.5 גם אם זה לא הכי מדויק -משחקים ביחוד כאלה עם מולטי שוים הרבה יותר מסרט מבחינת מחיר לשעה

אתה בוחר להוציא על סרט, יותר נכון מס' כי אתה יכול לגנוב בקלות מהאינטרנט במחשב שחלבת מההורים שלך

לא איכפת לך שבגלל זה חלק מהמשחקים לא יוצאים בארץ, שמחירי המשחקים עולים, שחברות המשחקים מרויחות פחות ולכן כל כך הרבה מהאיכותיות נסגרות ורק אלה שמייצרות זבל ממוסחר כמו הפיפות האין סופיות של איאיי

מחשב בלי משחקים מחזיק 10 שנים, מחשבים למשחקים מחזיק 3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TeaTime, זה נכון מאוד מה שאתה אומר, זה באמת עצוב שכל מאגר המשחקים בחנויות מסתכם בזבל המיינסטרימי של EA, אבל בעיניי ובעוד עיניים של עשרות אלפי בישראל - כאשר יש אלטרנטיבה חינמית אשר תספק את הסחורה בצורה איכותית, היא תהיה הפתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, רק עם יצרני משחקי המחשב יורידו את המחירים המוגזמים של המשחקים, אז אנשים יקנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא נכון-0 עדיין נמוך יותר מכל מחיר שהיצרנים ישימו, ונחש מה? הוצאות הפיתוח כל הזמן עולות ומגיעות כבר למיליונים ועשרות מיליונים למשחק

בקונסולות הדור הבא כבר יידרשו 60 דולר למשחק כדי לכסות את העלויות האלה, זה לא שהם זרקו מחיר ותתמודד עם זה זה הגיע ל50 כי זה המחיר שהכי הרבה מוכנים לקנות והכי מעט שמוכנים למכור בו, אם באמת היו כוחות שוק (ולא התירוץ המטופש של יורידו ויקנו יותר) המחיר היה יורד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם המחיר יהיה 100 ש"ח למשחק אז תהיה עלייה קלה במחירות ולא יותר מזה.

למה נראה לכם אנשים אוהבים לבזבז כסף? למה לקנות אם אפשר בחינם?

אני בסך הכל נגד הורדות משחקים וכדומה ועד לפני שנה שנתיים גם הייתי קונה כל משחק שרציתי, אבל זה כבר הגיעה לשיא של מחירים שפשוט

אני לא מסכים לשלם. כל שנה מעלים בעוד קצת את המחיר, נראה לאן הם יגיעו בקצב הזה...

ככה זה בישראל, אנשים חושבים על להשיג דברים בכמה שפחות גם אם זה לעבור על החוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...