הורדות משחקים - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הורדות משחקים

aquarius

האם אתה בעד הורדת משחקים?  

268 הצבעות

1. 1. האם אתה בעד הורדת משחקים?

Recommended Posts

אני רוצה לשאול את זה כי אני חושב שזה יעניין את רוב האנשים שיהיו פה וגם כי היה דיון קטנטן על זה בתארד ולא רציתי למשוך את התארד ההוא לכיוון הזה אז פתחתי תארד חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עניתי "כן" ואני אנמק גם למה!

אי אפשר שכל משחק חדש שיוציאו יעלה 300+ שקל כי ככה אי אפשר לעמוד בקניית משחקים...

זה ממש מוגזם לשלם 300 שקל על כל משחק טוב שיוצא... תוך שנה בכסף שקנית משחקים יכלת לקנות מחשב חדש... וזה לא יכול להיות ככה!

אבקש מהמנהלים לא לנעול כי זה נושא חשוב... (במקרה שזה ווארז)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק...גם אני הצבעתי 'כן', ואנמק.

דבר ראשון, בשבילי, משחק זה בידור פחות או יותר חד פעמי. כלומר, אני מסיים אותו פעם אחת אז רוב הסיכויים שאני לא אסיים אותו בשנית. יש כמובן גם את אופציית המולטיפלייר, אבל אני לא ממש מתחבר אליה.

משחק מחשב זה לא כמו למשל סרט או דיסק . את השתיים האחרונים אפשר לראות ולשמוע שוב ושוב, בכל זאת, זה סוג שונה של בידור - לטווח קצר של שעה-שעתיים ואם ממש נהנים אפשר לראות שוב ושוב, אבל משחק מחשב זה עניין של 20 -25 שעות, ולמי יש כוח לעשות את כל זה שוב רק בגלל שאהבת משימה או שלב כלשהו?

לכן, משחקי מחשב אני מעדיף להוריד, גם בגלל מה שציינתי וגם כמובן בגלל המחיר השערורייתי.

אם המחירים היו יורדים ב-50% (תסריט דמיוני לחלוטין), אז אולי עוד אפשר לחשוב על זה, אבל במצב של המחירים היום, No way mate.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מודעים לעובדה שיחד עם כל הנימוקים האגואיסטיים שלכם, אתם עוברים אל החוק!

אם אתם רוצים למחות, אל תקנו...

אז למה קניתי מחשב?!

על סרט של שעתיים אתה מוכן לשלם כי תוכל לראות אותו שוב, אבל משחק של 20-25 שעות אתה צריך לקבל בחינם?

לסרט זה מחיר סביר אחי....ולא בשמיים וגם סרט זה לא בתדירות של משחק אז אתה מוכן להוציא פה ושם על זה ... אי אפשר להשוות את זה למשחקי מחשב...

במיוחד בשביל גיימרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון!

יותר פשוט היה לגנוב מחשב.

וד"א אני מוריד משחקים כי פשוט אין לי כסף לקנות אותם. מה לעשות זה באמת מחיר שלא מצדיק את ההנאה המעטה שממילא היום לא מחזיקה יותר מ 10 שעות נטו ברוב משחקי המחשב, 300-250 שקל זה לא הגיוני עם משכורת ממוצעת בישראל, אולי מדינות אחרות בחו"ל זה יותר הגיוני.

ובטח שדיסק ששומעים כמה עשרות פעמים שווה את ה80 שקל, או שסרט שרואים 3\4 פעמים ונהנים מכל דקה שלו הרבה יותר מבכל משחק כן שווה את ה 130 שקל.

אבל יש פה אנשים שיש להם מסכי LCD ב5000 שקל וכרטיסי מסך ב 4000 שקל ומחשבים שעולים יותר מ +12K שקלים שעדיין מורידים משחקים (לא כולם) , זה חוצפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה קניתי מחשב?!

לסרט זה מחיר סביר אחי....ולא בשמיים וגם סרט זה לא בתדירות של משחק אז אתה מוכן להוציא פה ושם על זה ... אי אפשר להשוות את זה למשחקי מחשב...

במיוחד בשביל גיימרים

אני מופתע מאוד מהתשובה שלך...

קניתי מחשב כדי שאני אוכל לעשות איתו הרבה דברים.

אחד הדברים המרכזיים הוא אכן לשחק במחשב, אבל במשחקים חוקיים...

כמו שאמרו מעלי, אולי פשוט תגנוב ממישהו מחשב... למה הם גובים 600 דולר על ה7800GTX??? פשוט גנבה!

אולי פשוט תגנוב כרטיס כזה ותחסוך הרבה כסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוריפ ידידי, אל תשחק אותה צדיק גדול, ביננו גם אתה עובר על החוק...ואם יוצא לך לשחק במשחקים בטח לא מעט מהם "קנית" מהאינטרנט

חוץ מזה אני לא רואה שבשום מקום כתוב אין להוריד משחקים מהאינטרנט, אין להוריד וכד', זה עסק פרוץ חביבי

במחיר של 230-300 שקל אין מצב שבנאדם שפוי בימינו יקנה משחק, אלא אם כן הוא טחון או שהוא קיבל ירושה שמנה

במיוחד כשהמשחקים של היום מספיקים למספר שעות סביר בדרך כלל, לדוגמה את NFSU 1+2 סיימתי בשבוע בערך, כשכל יום שיחקתי מספר שעות

שילכו לעזאזל החברות משחקים שרוצות 300 שקל בשביל איזה משחק מעאפן, זאת המחאה כנגדם, שילמדו אחת ולתמיד שאותנו הם לא ישדדו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, אבל התגובות בעד אינן רציניות.

ראשית, רוב המשחקים החדשים עולים 200 ש"ח, לא 300.

שנית, משחק טוב מחזיק הרבה יותר זמן מ- 25 שעות. השיא האישי שלי הוא תשעה חודשים (X-Com: Apocalypse, אם מישהו מעוניין), וזה עוד בלי משחקי ומודים. אף אחד לא מכריח אתכם לשחק במשחקים גרועים.

שלישית, חשבון פשוט: אם לסרט באורך ממוצע של שעתיים או פחות משלמים 35 ש"ח ולמשחק שאורך חייו הוא רק 20 שעות משלמים 200 ש"ח, הרי ששעת סרט עולה 17.5 ש"ח ושעת משחק עולה רק 10 ש"ח. כמובן שאם הסרט קצר יותר והמשחק ארוך יותר, הפער גדול עוד יותר.

רביעית, מי אמר שחייבים לשחק במשחק שבוע אחרי (או שבוע לפני...) שהוא יוצא לשוק? למשחקים יש תאריך תפוגה? ב- Half-Life, למשל, שיחקתי כמעט שנה אחרי שיצא לשוק. קניתי את ה- Adrenaline Pack, שכללה הן את המשחק המקורי והן את Opposing Force בפחות מהעלות המקורית של המשחק לבדו.

חמישית, אנשים מדברים כאן על מפרטים בשווי של 5,000 או אפילו 10,000 ש"ח, אבל לא מוציאים אפילו שקל אחד על תוכנה. האידאולוגיה היא רק תירוץ, הסיבה האמיתית היא שקל להעתיק תוכנה.

אני מכיר רק צידוק מוסרי (לא חוקי!) אחד להורדת חומרים מוגנים בזכויות יוצרים מהאינטרנט: לצורך התרשמות לפני קניה. כמעט כל הסרטים באוסף הגדול שלי וכל הדיסקים באוסף הלא קטן שלי נקנו רק אחרי שהורדתי אותם להתרשמות. מה שלא מצא חן בעיני מחקתי, מה שמצא חן מחקתי וקניתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תמיד יכול להלוות מחבר שלך, או להתחלק חצי חצי עם חבר...

ולכל אלה שאמרו שזה 20-25 שעות למשחק...

שאני קונה משחק (וכן, כל המחשקים שלי מקוריים) אני מנסה לשחק בהם כמה שיותר...

עם FARCRY לדגומא מרחתי את המשחק על כמה שבועות טובים...

אמרתי למשל, שאני משחק רק כשחבר שלי בא, ואז זה נותן לי הפסקות...

לזה שמעלי:

מסכים, למרות שלשורה האחרונה יש לי הערה: בשביל זה יש DEMOים...

לabnatan:

אני חגיגית מודיע לך שכל המשחקים שלי הם מקוריים.

וזה שהעסק פרוץ זה לא אורמ שגם אתה לא עובר על החוק...

אם מישהו פורץ לחנות גונ בממנה משהו, ואחרי 5 דקות את העובר במקום ורואה שהחנות פרוצה ולוקח לך משהו, זו עדיין גנבה! זה שאתה לא פרצת את החנות במו ידיך, אין הדבר אומר שאינך שותף לעבירה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...