הורדות משחקים - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הורדות משחקים

aquarius

האם אתה בעד הורדת משחקים?  

268 הצבעות

1. 1. האם אתה בעד הורדת משחקים?

Recommended Posts

תיאום מחירים נקרא קרטל. מונופול זה כשחברה מסוימת היא היחידה שמספקת שירות/מוצר מסוים.

ידעתי שיש לזה שם אחר, תודה ;)

(אל תזרוק מושגים בכלכלה שרק שמעת עליהם בלי שום טיפת הבנה מעבר)

סליחה, נפגעת? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נכון, תמיד יש את הסיכוי הזה, וכולנו נקווה שזה לא יקרה.

לעומת זאת, הייתי רוצה שחברה תיפול, וזו EA (לפחות חלק ממנה =/)

באמת כולנו נקווה אבל הסיכויים של EA ליפול הרבה הרבה פחות מבליזארד כי הם יכולים להתמודד אם משחק אחד טוב מכל עשרה שהם עושים(וזהנ קורה)

ובבקשה לא להגרר לוויכוחים אישיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון!

יותר פשוט היה לגנוב מחשב.

וד"א אני מוריד משחקים כי פשוט אין לי כסף לקנות אותם. מה לעשות זה באמת מחיר שלא מצדיק את ההנאה המעטה שממילא היום לא מחזיקה יותר מ 10 שעות נטו ברוב משחקי המחשב, 300-250 שקל זה לא הגיוני עם משכורת ממוצעת בישראל, אולי מדינות אחרות בחו"ל זה יותר הגיוני.

ובטח שדיסק ששומעים כמה עשרות פעמים שווה את ה80 שקל, או שסרט שרואים 3\4 פעמים ונהנים מכל דקה שלו הרבה יותר מבכל משחק כן שווה את ה 130 שקל.

אבל יש פה אנשים שיש להם מסכי LCD ב5000 שקל וכרטיסי מסך ב 4000 שקל ומחשבים שעולים יותר מ +12K שקלים שעדיין מורידים משחקים (לא כולם) , זה חוצפה.

הצחקת אותיייי

עם לך אין כסף יש לך זכות לגנוב ובגלל שיש לי קצת יותר כסף אני חייב לשלם על זה ועם אני אגנוב אני יהיה חוצפן ואתה לא?!?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את נושא ההנאה, יש גם המון סוגי משחקים, אני לדוגמא אוהב מאד אסטרטגיה בתורות ומשחק של סיב 3 לדוגמא יכול לרתק אותי יותר מכל הסרטים פרט לטובים ביותר שכאלה יוצאים פחות מאחד לשנה

עזוב גם את מחיר הכרטיס בקולנוע או פערי האיכות בין הארץ לחול בקולנוע זה לא הנושא (וכנרא שהמחירים ממש שונים, הבנתי מקרובים בסיאטל שהמחיר הוא 8-12)

מה שהתכוונתי ב4 שאם  עשרת אלפים איש נגיד הולכים לראות סרט בקולנוע זה עולה לחברה של הסרט 1500 דולר כי הם משלמים רק על גלגל אחד, אבל אם עשרת אלפים איש קונים משחק כל אחד מהם יקבל דיסק קופסא חוברת הוראות תמיכה טכנית כל אלה עולים לחברה הרבה יותר והרווח הסופי יוצא יחסית נמוך

זה לא תיאום מחירים- כשיש תחרות משוכללת המחיר יהיה אחיד, מצב שונה מתיאום מחירים שהוא אסור ויש הרבה חוקים מאד מחמירים נגדו

(אל תזרוק מושגים בכלכלה שרק שמעת עליהם בלי שום טיפת הבנה מעבר)

תעשה לי טובה אפשר לחשוב שאתה לא מוריד או הורדתה מישחקים וסרטים מהאינטרנט..זה שאתה מנהל אתה מנסה להצדיק את החוק בפורום אבל זה ממש ציבעוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

כמו בכל דבר אחר גם בזה החזק שורד... בין אם אתם אוהבים את זה או לא המצב הקיים זה שהרוב מורידים משחקים אם הם יכולים...

ככה גם בתעשיית הסרטים... רוב האנשים מורידים אבל שיוצא משהו שהם באמת רוצים לראות הם הולכים לקולנוע... זה פשוט מעודד את החברות להוציא מוצרים איכותיים יותר... האנשים שבאמת נדפקים חזק מהקטע של ההורדות זה הלהקות הקטנות שעדיין לא מרוויחות הרבה מתחנות רדיו וכו'... אבל זה קצת לא קשור לדיון... קיצר בידיוק מהסיבה (הורדות) הזאת נוצרו משחקים כגון WOW וגיילד וואר... לWOW יש תשלום חודשי (למרות שיש כבר הרבה שרתים פרטיים אבל האיכות לא מתקרבת) ואין מצב להפעיל את גיילד וואר בלי הקוד המקורי... ורוב האנשים גם יסכימו איתי שהמשחקים גם איכותיים יותר...

ומשהו בלי קשר

בלייזאד היא חברה ממש עשירה שיכולה לעמוד בקלות בכישלון של משחק או שניים... שהיא עושה פרוייקטים ממש גדולים כגון WOW היא דואגת שקהל היעד יהיה שותף להתפתחות בשביל שהמשחק אכן ימכר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת כולנו נקווה אבל הסיכויים של EA ליפול הרבה הרבה פחות מבליזארד כי הם יכולים להתמודד אם משחק אחד טוב מכל עשרה שהם עושים(וזהנ קורה)

ובבקשה לא להגרר לוויכוחים אישיים

תזכור גם שבליזארד מרווחים לא מעט (אני בעד!!! בליזארד לשילטון!!!11) הם מכרו יותר מחמש מיליון עותקים לוורקרפט 3 ועכשיו יש את היסטריית הוורלד אוף וורקרפט... כשכל חודש 15 דולר הולכים לתחזוקת השרת מכל משתמש... אני לא בטוח ש 100% מה 15 דולר האלה הולכים אך ורק לתחזוקת השרת ::)

אבל שיהיו בריאים בליזארד זה מגיע להם הם הוציאו אחלה משחק! לפחות בליזארד שלא כמו EA משקיעים את החיים במשחק.. וגם מערבבים לא מעט הומור...

Hooray for Blizzard!! :silly:

אני יודע שהאיכות לא משהו אבל הייתי חייב להתקמצן כי גם ב JPEG שקל 341 KB

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לבן אדם כמוני, גיל 14 חיי עם ההורים (מן הסתם)

ואישיץ לא בא לי להכניס לחברות המשחקים כסף ולחנויות בפרט.

משחקים זה לא דבר ששוה את ה300-200 שח.

משחקים אני מוריד קבוע ככה היה 1/2 שנה ואז חסכתי לעצמי מספיק כסף בשביל לקנות מערכת קולנוע .

וזה כולל ככה משהו בסיביות ה.3.5K

בכלל יש דברים פי כמה חשובים ממשחקיםף

SAY GUYS WHATS ABOUT OUTFIT?

אני מעדיף לקנות ג'ינס איכותי (DIESEL,LC,CASTRO) ואני ארגיש פי כמה טוב יותר עם עצמי כי עם בגדים אתה נהנה יותר מאשר עם משחקים

ואני חייב להודות גניבה או לא לא מעניין אותי בשיט .

וגם תעשיות הסרטים לא מפסידות הרבה בזה הם פשוט כולם חבורה ענקית של סנובים שמנותקים מהמציאות:

הרעב באפריקה גובר, במקום לשלם על משחקים תחשבו על האנשים העניים שמתים בכל דקה!

האנשים האלה לא מודעים לקיום העולם נראה לי.

בקיצור הבאתי את דעתי אתם יכולים לחלוק עליה או להסכים איתה זה לא מעניין אותי

יבגני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם תעשיות הסרטים לא מפסידות הרבה בזה הם פשוט כולם חבורה ענקית של סנובים שמנותקים מהמציאות:

הרעב באפריקה גובר, במקום לשלם על משחקים תחשבו על האנשים העניים שמתים בכל דקה!

האנשים האלה לא מודעים לקיום העולם נראה לי.

סבבה אחי אבל מה לעשות שזו לא כותרת הדיון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על סרט של שעתיים אתה מוכן לשלם כי תוכל לראות אותו שוב, אבל משחק של 20-25 שעות אתה צריך לקבל בחינם?

מה קשר? המחיר של המשחקים ממש ממש מופרזים ומגזמים כי הם רוצים לעשות הרבה כסף! ולדעתי הם מגזימים! אין מה לעשות ככל שמחירים ישארו

כאלה אנחנו נמשיך לקנות!

וכן עם משחק היה עולה 80-90 שקל את רוב המשחקים עם לא את כולם כן הייתי קונה, בכדי לתמוך במפתחים.

ד"א אני קונה מידי פעם משחקים, אבל רק כאלה שבאמת שווה לתת את הכסף למפתחים!

לדוגמא אני לא חושב שמשחק כמו דרייבר 3 שייצא לא מצדיק בכלל את המחיר שלו!

ואפשר לתת עוד הרבה דוגמאות כאלה של משחקים פשוט גרועים שיש עליהם מחירים מופרזים בשמיים! ועוד הם חושבים שמשהוא יקנה אותם.

לפעמים כל העיניין הזה של חברות שמפתחות את המשחקים פשוט מוציאים לי אישית את החשק לשחק במשחקים שלהם.

ואני לא חושב שקבוצה של אנשים שפיתחו משחק מחשב, תרמו ממש לאנושות, ואו עשו מעשה צדקה בגלל שהם פתחו משחק, וצריך לעשות מהם עשירים מופלגים,

בדרך של קנייה משחקים ב 200+ שקל!

זאת פשוט בושה!

מי שקונה משחקים ואני מתכוון לפחות משחק בשבוע הוא פשוט פראייר, עדיף שאת הזמן שהוא בזבז על המשחק הוא ילך יעבוד, ייצא, יימצא חיים, יעשה עם עצמו משהוא יותר מועיל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני את המחשחקים הרצניים מהחברות שאני אוהב לא מהסס לקנות,

אני קונה רק את החברות שאני מעריך שיוצרות משחקים איכותיים,קניתי את WC3 שיצא,את FT אחריו ביום שהוא הגיע למלאי ואני לא מצטער עד היום שאני נכנס לBNET.

גם לא על HL2 ,אני לא עוזב את הCSS שלי.

באמץ לBLIZZARD וVALVE למשל,כל דקה שמשחקים באון ליין מבינים את כמות ההשקעה שהאנשים האלה נתנו,ואני לא מתבייש לשלם 180 בשביל זה.

אבל על NFSU2 לא הייתי מוציא אגורה,נמאס ממנו אחרי תקופה מאוד קצרה והוא לא שווה את התג מחיר המופקע,אני בכללית לא סובל את EA,המשחקים שלהם ירודים והולכים לפח עד שבועיים מקסימום,לא שווה את הכסף,ופה אני מוריד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשר? המחיר של המשחקים ממש ממש מופרזים ומגזמים כי הם רוצים לעשות הרבה כסף! ולדעתי הם מגזימים! אין מה לעשות ככל שמחירים ישארו

כאלה אנחנו נמשיך לקנות!

וכן עם משחק היה עולה 80-90 שקל את רוב המשחקים עם לא את כולם כן הייתי קונה, בכדי לתמוך במפתחים.

ד"א אני קונה מידי פעם משחקים, אבל רק כאלה שבאמת שווה לתת את הכסף למפתחים!

לדוגמא אני לא חושב שמשחק כמו דרייבר 3 שייצא לא מצדיק בכלל את המחיר שלו!

ואפשר לתת עוד הרבה דוגמאות כאלה של משחקים פשוט גרועים שיש עליהם מחירים מופרזים בשמיים! ועוד הם חושבים שמשהוא יקנה אותם.

לפעמים כל העיניין הזה של חברות שמפתחות את המשחקים פשוט מוציאים לי אישית את החשק לשחק במשחקים שלהם.

ואני לא חושב שקבוצה של אנשים שפיתחו משחק מחשב, תרמו ממש לאנושות, ואו עשו מעשה צדקה בגלל שהם פתחו משחק, וצריך לעשות מהם עשירים מופלגים,

בדרך של קנייה משחקים ב 200+ שקל!

זאת פשוט בושה!

מי שקונה משחקים ואני מתכוון לפחות משחק בשבוע הוא פשוט פראייר, עדיף שאת הזמן שהוא בזבז על המשחק הוא ילך יעבוד, ייצא, יימצא חיים, יעשה עם עצמו משהוא יותר מועיל!

החברות האלו מעלות את המחירים בהדרגה!

הם נדמה עושים הכל בשביל שהאנשים יורידו משחקים בדרך לא חוקית!

אתה צודק הבחלט יש דברים פי כמה חשובים ממשחקים ועוד אתה שסתם נקנו מה עם האכזבה?

200+ שח נזרקו יש לפח מה עושים הא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב6 השנים האחרונות מחיר משחק היה 50 דולר- מה שעלה הוא שער הדולר

ומה מחיר מפורז?! כבר הראו לכם ששעת משחק עולה בערך ואפילו פחות ממחיר שעת קולנוע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי תפסיקו להשוות משחקי מחשב עם זה בכלל לא קשור!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, רגע! אתה בכלל לא צודק, איפ אפשר להשוות שעת סרט לשעת משחק מחשב.

עם כבר אז כבר, לרוב בסרטים משקיעים בהרבה יותר ממשחקי מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, אני כל פעם מבטיח לעצמי שאני אתחיל לרכוש תוכנות מחשב (ווינדוס, אנטיווירוס, אנטיספאם, ושאר ירקות)  ומשחקי מחשב.

אבל לצערי הרב זה פשוט בלתי אפשרי מבחינתי.

אם אני ארכיב חבילה בסיסית של תוכנות טובות שאני אמור לרכוש, אפשר לעבור את ה2K-3K בקלות לפני משחקים.

אז נכון שאפשר להשיג גירסאות לייט חינמיות או גירסאות של תוכנות חינמיות במחיר של פירסומות build in, אבל מה שבאמת מרגיז בכל הסיפור זה שזה לא סיפור חד-פעמי.

זה לא שאני אוציא עוד סכום של אלף אלפיים ש"ח עם המחשב וזהו, כי אז עוד הייתי חושב על זה.

כל חברה רוצה שתרכוש גירסה חדשה כל שנה או שתשלם על חידוש התוכנה - חוץ מווינדוס ואופיס שגם ככה הם עולים כל כך הרבה כסף שהמחיר הראשוני מכסה את העלות.

אז נכון, אני גנב, ואני מתבייש בזה.

אבל אם אני כבר גנב, אני ארגיש ממש טיפש להתחיל לרכוש איזה משחק שכל המחשב שלי עמוס בתוכנות (שאני חייב, וגם שאני לא כל כך חיב כמו פוטושופ) לא חוקיות.

לדעתי, ואני חושב כמו הרבה אנשים, הבעיה היא במחירים.

אם אני אוכל להפעיל מחשב חדש בתוספת של סכום פעוט של כמה מאות ש"ח שיכלול את כל התוכנות כולל עידכונים ללא הגבלה, אז אני גם אתחיל לרכוש משחקים שיעלו כמובן לא יותר מ100 ש"ח.

נקודה חשובה לציון היא שיש לנו בבית מספר מחשבים (כולל ישנים קצת משודרגים), ואם אני ארכוש משחק וארצה להתקין גם לאחים שלי אז אני עדיין אהיה עבריין-גנב, ואני בטוח שאף בן אדם הגיוני לא ירכוש את אותו עותק של משחק למספר מחשבים שברשותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...