1.9.05 יש חוק חדש של חצי שנה מלווה? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

1.9.05 יש חוק חדש של חצי שנה מלווה?

liav12

Recommended Posts

נכון אבל 3 חודשים שלא לדבר על חצי שנה זה ממש מוגזם-לא צריך כ"כ הרבה זמן כדי ללמוד לנסוע כמו בן-אדם על הכביש.

תלוי מי הבנאדם.

אם יש לך רשיון, אני לא צריך להזכיר לך מה קורה לפעמים על הכבישים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תלוי מי הבנאדם.

אם יש לך רשיון, אני לא צריך להזכיר לך מה קורה לפעמים על הכבישים.

גם למי שאין רישיון לא צריך להזכיר מה קורה בכבישים..

אחרי 3 שיעורי נהיגה כבר הבנתי מה קורה פה.. הייתי בטוח שהמצב יותר טוב :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שפשוט לא נועדו לנהוג. אסור לאפשר להם את החוויה הזו.

דוגמא הכי פשוטה, הרבה פעמים יוצא לי לתפוס טרמפ לתל-אביב עם אחד הקצינים ביחידה, הבנאדם כבר אחרי תקופת הנהג החדש, יש לו וותק של כמעט חמש שנות נהיגה בפועל, בעל פיג'ו 206 ידנית ובכל פעם מחדש אני נגנב.

הבנאדם לא יודע להעביר הילוכים.

הבנאדם לא יודע להשתלב.

הבנאדם לא בטוח בעצמו כשהוא מנסה להשתלב.

נוהג בכביש המהיר על 65-80 קמ"ש (לפעמים גם בנתיב השמאלי) ואני פשוט מתחרפן. במובן מסויים זו סכנה לא פחות מדפקט שנוהג על 196 :SAINT: :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שפשוט לא נועדו לנהוג. אסור לאפשר להם את החוויה הזו.

דוגמא הכי פשוטה, הרבה פעמים יוצא לי לתפוס טרמפ לתל-אביב עם אחד הקצינים ביחידה, הבנאדם כבר אחרי תקופת הנהג החדש, יש לו וותק של כמעט חמש שנות נהיגה בפועל, בעל פיג'ו 206 ידנית ובכל פעם מחדש אני נגנב.

הבנאדם לא יודע להעביר הילוכים.

הבנאדם לא יודע להשתלב.

הבנאדם לא בטוח בעצמו כשהוא מנסה להשתלב.

נוהג בכביש המהיר על 65-80 קמ"ש (לפעמים גם בנתיב השמאלי) ואני פשוט מתחרפן. במובן מסויים זו סכנה לא פחות מדפקט שנוהג על 196 :SAINT: :cool2:

זה הרבה יותר. בייחוד אם הוא גם עושה את בשמאלי כמו חצי מהישראלים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שהמצב בארץ מהבחינה הזו לא משהו אבל זה לא בגלל שלא היה לאנשים מספיק זמן מלווה כדי שיוכלו ללמוד לנהוג אלא בגלל שאנשים פשוט בהמות.

לדעתי זמן המלווה האידיאלי הוא חודשיים ואני לא חושב שצריך יותר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שהמצב בארץ מהבחינה הזו לא משהו אבל זה לא בגלל שלא היה לאנשים מספיק זמן מלווה כדי שיוכלו ללמוד לנהוג אלא בגלל שאנשים פשוט בהמות.

לדעתי זמן המלווה האידיאלי הוא חודשיים ואני לא חושב שצריך יותר מזה.

דעתך מושחדת, אתה ילד, שרוצה לסוע כבר, ואם אפשר אז בטח כמה שיותר מהר ולהנות ולא איכפת לו מכלום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שדעתי משוחדת אבל אתה מוכן להסביר לי מה יעזור להגדיל את זמן המלווה?

ולמה בתגובה שלך הפכת אותי לאיזה ערס מטורף שאוהב לעשות שטויות בכביש כדי להרשים חברים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגרי לא

נכון שמעצבן ליראות אחד שנוסע 80 במסלול השמאלי אבל זה הרבה יותר מפחיד(ובצדק) ליראות איזה אדיוט טס לידך במסלול השמאלי בקרוב ל-200 קמ"ש. קיצר אל תנסה להמעיט מהעבירה שלך. זה הרבה יותר חמור מליסוע 80 כשהמהירות המותרת היא 90

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה לא ילד?

אני מוכן לסבול את החודשיים, שלוש, שש וכול זמן שייתנו של מלווה וכול שאר ההגבלות למיניהן, רק שמשהו יעצור את מה שהולך בכבישים בימנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוכן לסבול את החודשיים, שלוש, שש וכול זמן שייתנו של מלווה וכול שאר ההגבלות למיניהן, רק שמשהו יעצור את מה שהולך בכבישים בימנו.

חחחחח, תגיע למלווה ואז תדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגרי לא

נכון שמעצבן ליראות אחד שנוסע 80 במסלול השמאלי אבל זה הרבה יותר מפחיד(ובצדק) ליראות איזה אדיוט טס לידך במסלול השמאלי בקרוב ל-200 קמ"ש. קיצר אל תנסה להמעיט מהעבירה שלך. זה הרבה יותר חמור מליסוע 80 כשהמהירות המותרת היא 90

ממש לא.

זה שנוסע ב 80 בשמאלי, גורם לזה שנוסע 120 כמו בן אדם לזגזג בין הנתיבים....

לעומתו זה שנוסע 200 לא מפריע לאף אחד...

אם כל אחד היה נצמד קצת לנתיב הימני כשאפשר ומסתכל במראות מדי פעם כשהוא עובר נתיב, אפשר היה ליסוע גם 400 קמ"ש בלי חשש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דארת' ריבן, צודק

האמת, שצריך להגדיל את מספר שיעורי הנהיגה, להוזיל את המחיר לשיעור, ושאת ההפרש במחיר תסבסד הממשלה.

(ולא זה לא יקרה בחיים, לפחות לא כל עוד הימין עם כלכלת השוק החופשי, ו"לא נסבסד שקל" בשלטון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Way to go, רייזר. :yelclap:

כמובן שהדיעה הרווחת הזו תתפוס רק ביום שתרבות הנהיגה בישראל תשתפר. הכבישים בארץ מאפשרים מהירויות נסיעה של עד 150 קמ"ש לדעתי, זה שיש נהגים ארורים מסביב, זו כבר מכה בפני עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...