1.9.05 יש חוק חדש של חצי שנה מלווה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

1.9.05 יש חוק חדש של חצי שנה מלווה?

liav12

Recommended Posts

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין מצב שימציאו דבר כזה מפגר.

עשיתי רשיון לפני חודשיים~ ואני עדיין תקוע עם מלווה עוד חודש ואני חושב שאחרי שבועיים נהיגה כבר לא הייתי צריך מלווה.

אבל כולם אומרים לי שאני יחסית יצאתי 'יודע לנהוג' מהשיעורי נהיגה אז נגיד ובן-אדם שיצא 'לא יודע לנהוג' יוכל ללמוד בחודשיים בטוח-לא צריך יותר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן אדם שמקבל רשיון ולא יודע לנהוג, לא יידע לנהוג גם אחרי שנה..

אמת, נהיגה זה דבר מולד, יש אנשים שיש להם את זה ויש אנשים... שאלוהים רק ישמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולכם צודקים פה..

פשוט שמעתי על זה מאיזו ידידה היא אמרה לי ככה...לא נשמע לי הגיוני בכלללללל...שזהו רק לפני כמה חודשים יצא החוק המטופש של 3 חודש מלווה ו2 אנשים באוטו...

אה ומה לגבי החוק של 2 אנשים באוטו באמת? זה יורד עוד מעט או שזה הולך להשאר עוד הרבה?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמת, נהיגה זה דבר מולד, יש אנשים שיש להם את זה ויש אנשים... שאלוהים רק ישמור.

זה בולשיט..סה"כ לסובב הגה ולהעביר הילוכים, לא מולד ולא כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בולשיט, בשבילך זה סך הכל לסובב הגה ולהעביר הילוכים (וגם זה לא צריך אם התיבה אוטומטית), אבל בשביל הרבה אנשים זה הרבה יותר מסובך - הם נלחצים כשהם מגיעים לאיזור לא מוכר, לא יודעים איך להשתלב בתנועה, לא יודעים לנסוע ברוורס ועושים שטויות על הכביש, אפילו שהם מכירים את חוקי התנועה בעל פה.

אם בשביל כולם לנהוג זה היה לסובב את ההגה ולהעביר הילוכים, אני חושב שמספר ההרוגים בתאונות דרכים מדי שנה היה הרבה יותר נמוך מ-500.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בולשיט..סה"כ לסובב הגה ולהעביר הילוכים, לא מולד ולא כלום.

i hope to god you don't have a driving license...

מה עם פניות? להסתכל ימינה שמאלה? להיות ערני תמיד להולכי רגל? לתנועה שבאה מקדימה? הסתכלות במראות? הסתכלות במד המהירות? הסתכלות מתמדת אחרי סימונים בכביש ותמרורים?

לא סתם בשיעורי נהיגה הראשונים אנשים יוצאים מהם מותשים לגמרי, זאת עבודה קשה! כול מה שהזכרתי מקודם זה בנוסף להעברת הילוכים וסיבוב הגה. שגם הם מאוד מכבידים על הנהיגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובן אדם פשוט שרוצה לנהוג רגיל ולא לעשות נהיגה ברוורס בכביש מהיר ולהכנס לחניה כמו אייס ונטורה יוכל להסתדר בזה גם אם "אלוהים לא בירך אותו בגביע הזהב של תורת הנהיגה ואיפשר לו להתלהב ולפתח מסביב לזה הרבה זיוני שכל"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאלה שנילחצים, אבל יש כאלה שלומדים ואחרי חצי שנה מסתדרים טוב מאוד

סה"כ כשמקבלים רשיון עדיין לא יודעים לנהוג כמו שצריך. יודעים לתפעל את הרכב וגם זה אולי...

הלמידה האמיתית מגיעה בזמן המלווה ובזמן שאחריו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אבל 3 חודשים שלא לדבר על חצי שנה זה ממש מוגזם-לא צריך כ"כ הרבה זמן כדי ללמוד לנסוע כמו בן-אדם על הכביש.

אז כמה צריך מר מומחה לתרבות הנהיגה? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...