האם יכול להיות שהמחשב שלי נתקע עקב כרטיס המסך שלי או בגלל החום (צריך עזרה)? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יכול להיות שהמחשב שלי נתקע עקב כרטיס המסך שלי או בגלל החום (צריך עזרה)?

ZoBy

Recommended Posts

למחשב שלי יש כרטיס מסך 2 100/200 MX 32MB. הבעייה מתחילה כשאני מעלה משחק עם גרפיקה שדורשת ביצועים בינוניים ומעלה (ולפעמים אפילו לא זה) ואם אני מעלה יותר מדי דברים ביחד.

היום למשל, הורדתי משהו מהקאזה והתקנתי משחק וזה נתקע. כשאני משחק במשחקוני פלאש זה גם נתקע. הזמן שזה נתקע לא קבוע, וזה יכול להגיע אפילו לשעות משחק עד שזה נתקע, או שזה גם יכול להיתקע בדקה הראשונה.

מה שרציתי לדעת, אם יכול להיות שזה בגלל הכרטיס מסך שלי (שיכול להיות שהוא פגום) או בגלל שאין מספיק קירור למחשב שלי?

דרך אגב, יש לי ווינדוס PRO...

אני חייב עזרה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני רואה, יש לי מאוור אחד ללוח אם, אחד להזרים אויר לתוך המארז ועוד אחד שרחוק מכולם, למטה, מאחורי הכפתורים של RESET וPOWER

ומזל טוב :evilking:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדוק פעילות תקינה של כל המאוררים כולל זה של כרטיס המסך נסה להוריד תוכנות לניטור טמפ' כדיי לדעת טוב יותר מה מצב הטמפ' במחשב

אכן זו נשמעת לי בעיית חום אני מהמר על תקלה במאורר או של המעבד או של כרטיס המסך .. תבדוק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיכוי שהווינדוס שלי לא תומך בכרטיס מסך שלי?!?

להפך יש לו תמיכה מקסימלית בכרטיס זה בגלל שהוא דיי נפוץ ידעת שהדגם הזה הוא בין הדגמים הנמכרים ביותר בישראל :(

חבל שזה כרטיס כל כך מסריח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...