המחשב שלי בשלבי גסיסה ..צריך עזרה!!(המחשב) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב שלי בשלבי גסיסה ..צריך עזרה!!(המחשב)

^HocK^

Recommended Posts

שוב השאלה היא האם בלוח הנ"ל ובזיכרון הנ"ל הצלחת להתקין או שלא ?

אם כן יש על מה לדבר ולחפש איפה הבעיה. אם לא ברוב המקרים מדובר בבעית חומרה שתלויה כנראה בלוח או בזיכרון מוכרת.

תנסה להחליף (לא לקנות) ולראות אם יש לך עדיין בעיה.

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר שלי היתה את אותה הבעיה רק שעצלו כל מערכת האפעלה נפלה אחרי כמה ימים המסכן קנה לוח אם חדש אבל לא החליף

אחרי יומיים הוינדאוס לא עולה......

חבר שלי התקשר לבן אדם ממנו קנה תמחשב אחרי יומיים אותו בן אדם מחזיר לו תמחשב ואומר לו שצריך להחליף את הזכרון

אחרי שהחליף עובד הכל פצצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר שלי היתה את אותה הבעיה רק שעצלו כל מערכת האפעלה נפלה אחרי כמה ימים המסכן קנה לוח אם חדש אבל לא החליף

אחרי יומיים הוינדאוס לא עולה......

חבר שלי התקשר לבן אדם ממנו קנה תמחשב אחרי יומיים אותו בן אדם מחזיר לו תמחשב ואומר לו שצריך להחליף את הזכרון

אחרי שהחליף עובד הכל פצצה

..ניראה..אני אקח מחבר שלי את הזיכרון שלו ונראה איך זה יעבוד..אם יתקע נחליף לוח אם ואם לא יתקע נקנה חדש..ואולי גם הארדיסק חדש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשור מאוד אצלך זה SDRAM אז זה חייב לעבוד ב133 MHZ זה הכי מהיר בשביל זה אם זה פחות אז הOS פשוט יקרוס תחתח עומס.

סבבה. אני אבדוק ואודיע אם זה שיפר במשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשור מאוד אצלך זה SDRAM אז זה חייב לעבוד ב133 MHZ זה הכי מהיר בשביל זה אם זה פחות אז הOS פשוט יקרוס תחתח עומס.

אתה מכיר במקרה תוכנה שתראה לי באיזה מהירות זה עובד כי לא מצאתי בביוס איפה לשנות ולבדוק את המהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...