כרטיס ATI 3D RAGE II רציתי לדעת אם אפשר לעשות איתו משהו - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס ATI 3D RAGE II רציתי לדעת אם אפשר לעשות איתו משהו

teri

Recommended Posts

אז שמעוו אזה חבר הביא לי מחשב שלם של 2 רציתי לדעת מה אפשר לעשות אם הכרטיס מסך הזה?....

אולי OC לא יודע הוא ניראה חדש כזה כיאלו לא נגעוו בו 20 שנה אבל כתוב עליו שנת 1998

בקיצר אם אפשר לשפר אותו במשהוו או הוא בכלל שווה ?....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לעשות לו אוברקלוק ואז כשהוא יתחמם לשים עליו בשר ולקוות שהוא מספיק חם, אם לא, תעלה את האוברקלוק לאט לאט בקפיצות קטנות.. סה"כ אתה לא רוצה להרוס את הבשר...

חחח סתםםם.. הכרטיס הזה ממש ישן וגם אם תשבור שיא עולם באוברקלוק איתו, לא תגיע למצב שתוכל להפעיל משחק נגיד כמו או משהו בסגנון אפילו על ההגדרות הנמוכות ביותר.. קיצר הבנת את הכוונה, אל תוציא אפילו שקל על קירור בשביל לעשות לו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אכפת לי מצידי אני ישרוף אותו וואאללהה אני יעשה לו OC מקיסימום הוא יתחמם אני ישים שכבת קרח על הכרטיס חחח..... :lol: :lol:

עריכה: אני לא מקנא אזה תוצאות הוא יקבל ב3DMARK

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך אחות קטנה אתה יכול לשים לה את הכרטיס הזה על המחשב >_<

בכל מקרה, אני לא יודע אם אפשר לעשות לכרטיס הזה OC כי נראה לי הוא יקרוס לך על השנייה הראשונה אבל בכל מקרה גם אם אתה מצליח לעשות לו OC זה לא יעזור בגרוש. הכרטיס הזה חלש וגם הOC יהיה כמעט ולא משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רעיון..

תנסה דברים מטורפים שאולי יעבדו כמו לשים קוביות קרח בתוך שקית כשאת השקית הזו עוטפת עוד אחת ואת שתיהן תשים על הליבה של הכרטיס..

לך תדע. :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רעיון..

תנסה דברים מטורפים שאולי יעבדו כמו לשים קוביות קרח בתוך שקית כשאת השקית הזו עוטפת עוד אחת ואת שתיהן תשים על הליבה של הכרטיס..

לך תדע. :D

חחח.... :lol:

שמעוו אזה משחקים יפעלוו לי אם הכרטיס הנ"ל כמו יעבוד?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח G.I.JO

אתם בסדר?

זה כרטיס יותר חלש מוודו 3.

אני בספק עם סרט נורמאלי ירוץ על זה.

חוץ מזה שזה איי ג'י פי אחד אני בפסק שתוכל לחבר אותו למשהו חוץ מהפנטיום 2 ההוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, למה ללכלך?

יש לי בבית שני מחשבים עם הכרטיס הזה והם מריצים סרטים, וגם חלק מהמשחקים.

אמנם אני לא מריץ עליהם שום דבר שמצריך 9 מהחמש שנים האחרונות אבל משחקים "קלאסיים" עובדים טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן כרטיס מאוד ישן אני חושב שאולי תוכל להריץ עליו 99 וגם זה בקושי, תוכל לשחק עליו NBA 97 98 ולא יותר מזה ואולי גם מאותם שנים, גם כשהכרטיס הזה היה חדש הוא היה גרוע מבחינת משחקים עברו אצלי כמה חתיכות ממנו גרסאות PCI ו AGP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...