עזרה ב-OC ל- Asus FX5200 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה ב-OC ל- Asus FX5200

m.k

Recommended Posts

צירפתי תמונה מ- RivaTuner. זה ה- Defaults.

על איזה מהירות וזכרון אתם ממליצים לי?

יש לי סטוק ואין לי חיישן על הכרטיס כך שאני לא יודע מה המעלות בדיוק.

תודה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעלה בכל פעם 5 לזכרון ו3 לליבה ואז תריץ 3Dmark2005 ואם אתה רואה את כל הטקסטורות כמו שצריך ואין שום עיוותים או תקיעות ודברים והבדיקה עוברת בהצלחה (אתה מקבל את תוצאת הבדיקה) תדע שהכרטיס יציב.

בכל מקרה עם סטוק אני לא ממליץ לך ללכת רחוק מדי (לא יותר מ40MHZ לליבה ולזכרון), אם תרצה להתקדם יותר - תקנה איזה NV Silencer (קירור לכרטיס מסך) שמתאים לכרטיס שלך ואז יתאפשר לך להתקדם יותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

5 ו3 זכרון?למה?ולמה 3dm05?

פותח הדיון תריץ בדיקה של 03 לפני שאתה מתחיל בOC, רשום את התוצאה בצד.

כעת תעלה רק את הליבה - הבאר העליון ב10 ותריץ שוב את הבדיקה, חזור חלילה על המעשה עד אשר יופיעו עיוותים בצבעים ו/או טקסטורות שבורות, במקרה כזה הורד את עד למקום שבו כבר לא יהיו בעיות.

חזור על התהליך לזכרון.

כעת הרץ בדיקה וראה האם יש שיפור בתוצאה.

pc student אתה רוצה שהוא יצלם את הזכרונות על מנת שתגיד לו לאן בערך הוא יכול להגיע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

eli_a: עשית את זה עם סטוק?

ודרך אגב לכול מי שהגיב כאן...אני עכשיו עומד לעשות בדיקה שנייה ולעלות ב-10 את הליבה ונראה מה יצא.

עשיתי בדיקה ב- 3dmark03 בלי OC יצא לי: 1474. מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כמו שאמרתי, העלתי 10 לליבה ובדקתי שוב עם 3DMARK03 ויצא לי תוצאה של 1505. מה אתם אומרים?

להוסיף עוד 10 ולעשות שוב בדיקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה שלב שבו היה רשום משהו שהוא עושה בדיקה: fill משהו לא זוכר...והיו בבדיקה הזאת על המסך צבעים צבעוניים (כמו של קשת). כאילו רק צבעים? זה נורמלי?

בקיצור עכשיו העלתי 20 לליבה ועשיתי בדיקה והתוצאה היא: 1533. מה אתה אומר עליה? ומתי אני אמור להעלות לזיכרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדיקה הזאת היא חלק מהטסטים.

תעלה 10 בכל פעם עד שתראה צבעים במקומות אפלים פתאום וורוד או כל צבע אחר, דברים מוזרים שלא היו בבדיקות שקדמו.

תעלה לליבה עד שתראה צבעים ואז תוריד לרמה שאין צבעים והכל יציב - תריץ בדיקת LOOP של 5 נגיד ואז תעשה אותו הדבר לזכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...