northwood vs. prescott - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

northwood vs. prescott

gigabot

Recommended Posts

With water cooling it wont be such noticeable... and the Vcore is better if we look at the prescott which is very neccessary cause is mobo gives pretty low Vcore.

So the lower Vcore at default speeds => The better for OCing + Temps.

o.k

he will be fine with the prescot ........but! if he had other mobo (with diffrent chipset) he was giveing to  the northwood more VCore and the nortwood will be more overclocker than the prescot......he wiil get far with the northwood with other motherboards :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

o.k

he will be fine with the prescot ........but! if he had other mobo (with diffrent chipset) he was giveing to  the northwood more VCore and the nortwood will be more overclocker than the prescot......he wiil get far with the northwood with other motherboards :xyxthumbs:

It doesnt really matter, the main purpose is that lower Vcore on default speed is much better that higher Vcore at the same speed with other cpu.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתכוון להחליף לוח אין לי עכשיו כסף לזה, פשוט רצות פה הרבה שמועות שSIS זה לא טוב, למה לא?

ה SIS מכוון יותר למשתמשים הביתים הרגילים ולא לאוברקלוקרים

זה טוב למשתמש הרגיל אבל לא לאוברקלוקינג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת אני מתקשה להאמין שאפשר עם לוח כזה להגיע ל4000.......יש פה בפורום את יחיאל שיש לו קירור גז ולוח P4P800-E ומעבד 3000והצליח להגיע רק ל4100.........SIS נחשבת לא משתלמת ביחס לביצועים של הלוחות שלה........כמו אצלך שאי אפשר לילות מתח יותר מ1.6 וזיכרון אפשר להגיע עד מקסימום ל2.8 מתח.......ושלא לדבר על החוסר יציבות המורגשת בלוחות שלהם (אין חכם כבעל ניסיון.....לי יש לוח עם ציפסט SIS 655TX ) עדיף לקנות עם ציפסט של הם הרבה יותר טובים ומציעים הרבה יותר פי'צרים.... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב איך אתה בכלל עושה OC אם הציפסט הזה לא מאפשר נעילה של AGP/PCI ?

זה מאוד לא מומלץ לעשות OC בלי לנעול את זה (דבר שהציפסט לא מאפשר)

אחי לא יודע איך הייתי בטוח שזה נעול חחח!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הכוונה מספיק טוב בשבילי...

עריכה:

אני אוברקלוקר די רציני אז... איזה צ'יפסטים מומלצים? Intel? Via?

Yep.. , [AMD], Via is ok too.

But if you are doing fine with the current chipset so its good enough and there is no reason to replace unless you bump into obstacle that avoids you from Ocing your cpu.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי לא יודע איך הייתי בטוח שזה נעול חחח!!

אני הייתי ממליץ להוריד את ה OC במיוחד שזה של 4000 (שבאמת קשה לי להאמין שהגעת לזה גם עם הלוח הזה ואני יודע שהבאת אבל כמו שהבאת אני גם יכול למצוא באינטרנט, אם הייתה מביא תמונה שברקע יש את HWZONE או משהו זה היה יותר אמין ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה לא חשבתי על זה אבל אחי שעכשיו יתפוצץ לי המחשב אם זה תמונה מזוייפת..

וכמובן שאני לא על 4G זה היה אוכל לי את המעבד,

זאת הבעיה שהגעתי כמה פעמים ו-4 זה 221 באס, ומאז אני לא יכול לעבור את ה- 216 בעיה מעצבנננננת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...