מה קורה בבתי הספר ? התוכנית בערוץ 2 - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה קורה בבתי הספר ? התוכנית בערוץ 2

alexta-z

Recommended Posts

• תגובות 140
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דוגמה מצוינת לת'רד.!

-נא לקרוא--

היום בשיעור לשון אני יושב לי בשקט בכיתה כאשר אני מקשיב לדדברי המורה, פתאום נכנס תלמיד עם בעיות התנהגות, ועוד מאחר ברבע שעה לשיעור, הוא בא ומתחיל לתת לי מכות בראש, וממש הרביץ לי מכות רצח, החזרתי לו בבעיטה בבטן, וסימנים בצאוור,והוא פצע אותי חזק בחזה בגלל שהוא דחף אותי על וילון בכיתה, ואני עפתי עליו ושברתי אותו, והוא חתך אותי אותי עם מוט ברזל, וירד הרבה דם.

עכשיו לסיפור המעצבן!!!

לוקחים את שנינו לרכזת שכבה, והיא שואלת אותי מה קרה, אז אני אומר הוא מרביץ לי ללא סיבה, אז היא אומרת טוב לא מעניין אותי איך תסתדרו לבד איכשהו.!!!

איפה בית ספר פה, הלוווווו, ועם הוא הייה ממשיך???!!! ,פשוט בושה וחרפה. :pissed: :pissed: :pissed: :pissed:

ועוד היא אומרת,טוב שניכם מקבלים עונש, אמרתי לה, מה עונש איפה ההיגיון, הוא מרביץ ללא סיבה, ונותנים לי עונש. :kopfpatsch: :kopfpatsch:

כמה ילדותי שזה נשמע

אתה אומר להורים שלך "עכשיווווווווווווווווווווווו אתם מתקשרים למנהלת שתז**ן את האמא של הרכזת הזאת"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ztos--

איזה, זה לא כזה מי יודע מה, ואין לי כוח למורים המפגרים העלה, שלא עושים כלום, מילא אני עף עוד מעט לחול.

אתם הייתים חייבים לראות את הרכזת הזאת, לובשת מיני, וכפכפים, מעשנת.

העיקר מישהו בא בלי מכנס בית ספר ישר היא צועקת, עם השיער שלושים צבעים שלה, אפשר כבר לבנות לה כרטיס מסך על הראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפוסי לבתי הספר שלנו שמשאירים עבריינים בתוך כותליהם. הם כבר בגיל האחריות הפלילית, תתבע אותו על תקיפה ותפתח תלונה במשטרה.

קרה לי מקרה דומה כשהייתי בי"ג, הבחור היה בי"א וב-2 ראשים גבוהה ממני וניסה לכבות לי סיגריה בעין בלי שום סיבה ואני אפילו לא מכירה אותו!

כשהתלוננתי המנהלת אמרה לי, שמעי, את כבר לא קטינה, תסתדרי לבד. אז זהו, שכן הייתי קטינה, היא שכחה שקפצתי 2 כיתות... משום מה היא לא

שוכחת את זה כשבאה איזו ביקורת לבי"ס אז היא באה ומשוויצה בי, כאילו בזכותה קפצתי את הכיתות האלו. $#%@! הלכתי למשטרה וגם שם סגרו

את התלונה מבלי שהייתי אצל חוקר נוער, הוא לא הגיע לפגישה שהוא קבע לי ואז סגר את התיק! לא רק שבתי הספר לא מטפלים כי הם מפחדים שהם

יקבלו תדמית, אבל גם מחוץ לכותלי הבי"ס אין שום טיפול לילדים אלימים. להיפך, הרבה פעמים דווקא הילדים החלשים שמותקפים על בסיס קבוע נשלחים

לפסיכולוג, או גרוע מכך, לבי"ס מיוחד. מאד מצער אותי המקרה שלך. עוד סיבה למה אני לא רוצה להביא ולגדל ילדים במדינה הזאת - אני לא רוצה שהם

חלילה יגמרו בתור שקי אגרוף של מישהו, או בתור בריונים... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:bash: :bash: :bash:

את רוצה מדינת פשע!!!!

את לא מבינה שלזרוק אותם לרחוב לא יועיל בכלום! רק יעשה רע! ידרדרו לעבריינות יותר רצינית יגדיל את הפער החברתי ותהיה שכבה של פושעים שכל יום תהיה התנקשות ושכבה של עשירים עם השכלה

צריך לשלוח אותם לפנימיות ולהרחיק אותם מהרחוב!

את דואגת רק לטובים! לטפח את הטובים!

במקום להזניח את החלשים ולטפח את הטובים צריך להחזיק את החלשים שלא ידרדרו וקרב אותם לטובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ztos--

הדגובה של הילד הזה בכלל , שאלתי אותו למה הוא הרביץ לי אז הוא אמר, במבטא רוסי כבד, מה אתה מתבכיין רק דפקתי לך תראש, רק!

והוא אומר רק במכות מנצחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להשאיר אנשים כמוהו בבתי ספר רגילים

בעצם מה זה בית ספר רגיל... צריך להיות שני סוגי בית ספר

אחד שישפר התנהגות של ילדים בעייתים ויעזור להם להוציא בגרות ולא להגיד לרחוב

ובית ספר לילדים בלי בעיות התנהגות

אבל שלא יהיה ניתוק ביניהם שיצור סתם שנאה

הבעיה במדינת זה הפער החברתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ztos--

כן, רק הבית ספר רואה זאת בזילזול גדול, רק חזרתי מחופש וכבר אני מקבל מכות, ולפלסטר מציק בחזה.

משרד החינוך פשוט קקי גדול, שהצנרת נתקעה ואי אפשר להוריד אותו במים.

ובית הספר הפך להיות מקום מגעיל, שאני שונא ללכת עליו, כי על כולם מרביצים, וכולם מקקלים את כולם, קיצר איכסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להשאיר אנשים כמוהו בבתי ספר רגילים

בעצם מה זה בית ספר רגיל... צריך להיות שני סוגי בית ספר

אחד שישפר התנהגות של ילדים בעייתים ויעזור להם להוציא בגרות ולא להגיד לרחוב

ובית ספר לילדים בלי בעיות התנהגות

אבל שלא יהיה ניתוק ביניהם שיצור סתם שנאה

הבעיה במדינת זה הפער החברתי

אני אמרתי לרחוב?! תפסיק נא לעוות את דברי!

יש מוסדים בשביל עבריינים צעירים, שם הם יוכלו להשתקם וללמוד בו זמנית, אבל ברגע שהם נמצאים בתחום בית ספר ציבורי, הם מסכנים את הנמצאים בו.

חכה כשיהיו לך ילדים, חכה כשאחד מהם יחזור עם שפה קרועה הביתה כי מישהו החליט שהוא שק האגרוף האישי שלו כמו שקרה לחבר הכי טוב שלי! :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ztos--

כל יום זה ככה, מישהו מקבל אגרוף כיסא לראש, עד לפני חודש נשרף לשני ילדים בבית הספר שלי הראש כמו גריל רותח.

אני תמיד מתרחק מדברים כעלה מכות וכו', אבל שזה בא עלייך ככה אין מה לעשות! :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפוסי לבתי הספר שלנו שמשאירים עבריינים בתוך כותליהם. הם כבר בגיל האחריות הפלילית, תתבע אותו על תקיפה ותפתח תלונה במשטרה.

קרה לי מקרה דומה כשהייתי בי"ג, הבחור היה בי"א וב-2 ראשים גבוהה ממני וניסה לכבות לי סיגריה בעין בלי שום סיבה ואני אפילו לא מכירה אותו!

כשהתלוננתי המנהלת אמרה לי, שמעי, את כבר לא קטינה, תסתדרי לבד. אז זהו, שכן הייתי קטינה, היא שכחה שקפצתי 2 כיתות... משום מה היא לא

שוכחת את זה כשבאה איזו ביקורת לבי"ס אז היא באה ומשוויצה בי, כאילו בזכותה קפצתי את הכיתות האלו. $#%@! הלכתי למשטרה וגם שם סגרו

את התלונה מבלי שהייתי אצל חוקר נוער, הוא לא הגיע לפגישה שהוא קבע לי ואז סגר את התיק! לא רק שבתי הספר לא מטפלים כי הם מפחדים שהם

יקבלו תדמית, אבל גם מחוץ לכותלי הבי"ס אין שום טיפול לילדים אלימים. להיפך, הרבה פעמים דווקא הילדים החלשים שמותקפים על בסיס קבוע נשלחים

לפסיכולוג, או גרוע מכך, לבי"ס מיוחד. מאד מצער אותי המקרה שלך. עוד סיבה למה אני לא רוצה להביא ולגדל ילדים במדינה הזאת - אני לא רוצה שהם

חלילה יגמרו בתור שקי אגרוף של מישהו, או בתור בריונים...  :-\

מאוד מקומם ומצער, מערכת החינוך פשוט לא מתפקדת, ואם שרת החינוך חושבת שע"י תוכנית "דוברת" היא תוכל לפתור את הבעיה היא פשוט טועה, צריך לטפל בכל הבריונים האלו שחושבים שהעולם בכפות ידיהם, הם לא יודעים כמה הם אומללים, וכמה הם פתטים.

שאני הייתי קטן אני זוכר שבריוניות הייתה שולטת, היו חומסים ילדים בסיום הלימודים\בהפסקות, התקוטטויות וכל מיני דברים נוראים ...

דרך אגב, הוקפצת שתי כיתות ?  :o

אם אפשר לשאול איך הייתה ההסתגלות בחברה שגדולה ממך בשנתיים ? זה נשמע לי נורא קשה בחברה הזאת של היום ...  :smile1:

מה הציון שלך בפסיכומטרי ומה מנת המשכל שלך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי בכיתה א', ישר הלכתי ל-ב' ובאמצע ד' קפצתי ל-ה'. אחת הסיבות שקפצתי כיתה היתה התקווה שבסביבת ילדים בוגרים יותר אסתגל יותר, וכך באמת היה. בכיתה ד' חטפתי מכות כי אני רוסיה ובכיתה ה' הייתי מוקפת בחברים וסביבה טובה. היתה לי כיתה ממש נחמדה ומגובשת, ממנה יש לי חברים עד היום. שאר השכבה היתה דיי רקובה, אני חייבת להודות... בחטיבה באמת נהיה קשה כי בקיץ בין כיתה ו' ל-ז' כולם ראו יותר מדיי סרטי תיכונים אמריקאים המהללים פופולריות ו... טימטום מוחלט. אז פתאום אני הייתי "תינוקת" ו"חנונית" כי הייתי יותר קטנה וכי לא התלבשתי לפי צו האופנה. חטפתי על ימין ועל שמאל ודווקא אותי שלחו לטיפול ורצו להעביר לבי"ס מיוחד, לא את הבריונים... נתקלתי באחד מהבריונים האלו לפני שנתיים בבית משפט השלום בפ"ת, תנחשו לבד על מה. נראה שלא הועיל הדבר להשאירו במסגרת לימודית רגילה...

לא עשיתי מבחן פסיכומטרי ואין לי כוונה, הוא לא בודק כלום לדעתי, ולא דעתי זאת בלבד - הדר' שעבדתי במרפא שלו גם קילל את המבחן הזה.

מנת האיי קיו שלי עמדה על 145 לפני הגיוס אבל כשאתה מבלה זמן בבסיס ציוד, היא יורדת מעצמה. ;D

בנושא תגובות קודמות - מישהו הצית למישהו את הראש בבי"ס שלך?! מה לעזזל קורא שם?! חשבתי שחטיבת הביניים שלי היתה גרסאת הנעורים לסדרה OZ, אבל אני רואה שאצלך ממש מיישמים הכל. איפה ההורים בסיפור? כבר ידוע שיש לנו מערכת חינוך רקובה עד ליסוד והמחנכים לא מתערבים, אבל למה להשאיר את זה כך? יש להתארגן נגד בית הספר, נגד הבריונים, נגד משרד החינוך כולו אם צרייך, ולהתקומם, לטבוע פיצויים, לטבוע שינוי! מה לעזזל הולך שם?!

עוד משהו שמטריד אותי - מועצת התלמידים! לכולנו ברור שמדובר בלא יותר מאשר תחרות פופולריות בין פריחות וחנונים שאם הם נבחרים הם לא עושים כלום חוץ מלהנהן בישיבות מפגרות ולהבריז משיעורים לטובת ישיבות אחרות. אשכרה פוליטיקה... נבחרים בשביל כוח ואז יורקים על מי שבחר בהם ומפקירים אותו לחסדי האל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק על זה דיברו בערוץ 10 בתכנית הבוקר, לפני שבוע בערך (בסוף השבוע של התקיפות במועדונים). הם ראיינו פרופסור למדעי

ההתנהגות (או מישהו ברמה כזאת -לא זוכר בדיוק) והוא אמר שהבעיות שיש לנו בחברה עכשיו הם תוצאה ישירה של החינוך של ההורים.

או יותר נכון חוסר החינוך. לחלק גדול מההורים היום אין שליטה וסמכות על הילדים שלהם, הסיבה היא ששני ההורים עובדים רוב היום, ואין

מי שיטפל בילדים חוץ מהבייביסיטר, והטלוויזיה. אין מי שיציב להם גבולות ויהיה סמכות עבורם. כשילד מבקש משהו מההורים שלו הם ישר

נותנים לו. כשהוא עושה בעיות בביתספר, ההורים תמיד יצדדו אותו, כי זה מה שהוא רוצה. ואוי ואבוי להורים שלא. ילדים כאלה הם

אלו שמתנהגים באלימות כי חושבים שהכל מותר להם. הם גם יורדים ברמת הלימודים כי זה לא ממש מעניים אותם, ואין מי שיכריח אותם ללמוד.

בעיות האלימות בנוער עולה (לא רק מבריה"מ) היא גם מאותו הסוג, ההורים שוב מאבדים שליטה על הילד. הילד תופס את השפה יותר מהר מההורים

ויש תלות של ההורה - בילד. וזה נותן לילד תחושת עליונות מסוימת על ההורה, מה שמוריד מהסמכות. לפעמים הילדים צריכים לעזור להורים להתפרנס

וזה גם פוגע בשליטה של ההורים בילד.

דרוויניזם חברתי - בארץ הקודש :

הפרופסור אמר גם, שההדרדרות החלה בשנות ה70', אז גם הורגשה הירידה ברמת הלימודים - עד לשפל של היום.

אנחנו הופכים לאט לאט למדינת עולם שלישית. ואם לא תהיה מהפכה של ממש בכל מה שקשור לחינוך ולחברה שלנו בכלל, תיווצר פה חברה של מעמדות,

יהיו בתי ספר פרטיים -לילדים שלהורים שלהם יש כסף, וככל הנראה גם להם יהיה. ובתי ספר ציבוריים -לכאלה שאין, וככל הנראה גם לא יהיה להם.

אני חושב שהחינוך צריך להתחיל מההורים -הפעם הראשונה כשהם מבקרים את הגניקולוג, והם חושבים ללד תינוק, הם ייצטרכו לעבור קורס הכשרה

מיוחד, שידריך אותם כיצד להתנהג עם הילד מה הסכנות בהזנחה וכו'. אם הם רציניים ויירצו ללדת אותו הם צריכים לדעת מה הם ייצטרכו להקריב בשבילו.

מקומות עבודה ייתחייבו לתת מסגרת מסוימת של שעות בשבוע להורה עם ילד(חוק בכנסת)כמו שיש חופשת לידה, כך גם יהיו "שעות הורה" (וזה קיים נדמה

בבריטניה) -בכל מקרה כמו שאמרתי מהפכה כללית שתבוא מבפנים.

קמפיינים כמו לא לאלימות, הזכות לכבוד.. תאונות דרכים זה לא גורל... וכו'. הם כמעט לגמרי חסרי תועלת, שמשרתים את בעלי האינטרסים ותו לא.

צריך רפורמה כללית, אבל בשביל זה צריך מודעות. ועד שזה לא ייקרה (עוד מקרי רצח\אונס\סחיטה במועדונים\בתיספר\קניון) אנחנו נמשיך לשקוע בחרא.

צריך מנהיג חזק, שייתן לכל העניין הזה פוש. ולא, לא אחד מהפוליטקאים-גנרלים שיש לנו עכשיו. אולי מישהו מהפורום מתנדב ?

עד אז אני מייחל לכם לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ztos--

לא הייתי בכיתה א', ישר הלכתי ל-ב' ובאמצע ד' קפצתי ל-ה'. אחת הסיבות שקפצתי כיתה היתה התקווה שבסביבת ילדים בוגרים יותר אסתגל יותר, וכך באמת היה. בכיתה ד' חטפתי מכות כי אני רוסיה ובכיתה ה' הייתי מוקפת בחברים וסביבה טובה. היתה לי כיתה ממש נחמדה ומגובשת, ממנה יש לי חברים עד היום. שאר השכבה היתה דיי רקובה, אני חייבת להודות... בחטיבה באמת נהיה קשה כי בקיץ בין כיתה ו' ל-ז' כולם ראו יותר מדיי סרטי תיכונים אמריקאים המהללים פופולריות ו... טימטום מוחלט. אז פתאום אני הייתי "תינוקת" ו"חנונית" כי הייתי יותר קטנה וכי לא התלבשתי לפי צו האופנה. חטפתי על ימין ועל שמאל ודווקא אותי שלחו לטיפול ורצו להעביר לבי"ס מיוחד, לא את הבריונים... נתקלתי באחד מהבריונים האלו לפני שנתיים בבית משפט השלום בפ"ת, תנחשו לבד על מה. נראה שלא הועיל הדבר להשאירו במסגרת לימודית רגילה...

לא עשיתי מבחן פסיכומטרי ואין לי כוונה, הוא לא בודק כלום לדעתי, ולא דעתי זאת בלבד - הדר' שעבדתי במרפא שלו גם קילל את המבחן הזה.

מנת האיי קיו שלי עמדה על 145 לפני הגיוס אבל כשאתה מבלה זמן בבסיס ציוד, היא יורדת מעצמה. ;D

בנושא תגובות קודמות - מישהו הצית למישהו את הראש בבי"ס שלך?! מה לעזזל קורא שם?! חשבתי שחטיבת הביניים שלי היתה גרסאת הנעורים לסדרה OZ, אבל אני רואה שאצלך ממש מיישמים הכל. איפה ההורים בסיפור? כבר ידוע שיש לנו מערכת חינוך רקובה עד ליסוד והמחנכים לא מתערבים, אבל למה להשאיר את זה כך? יש להתארגן נגד בית הספר, נגד הבריונים, נגד משרד החינוך כולו אם צרייך, ולהתקומם, לטבוע פיצויים, לטבוע שינוי! מה לעזזל הולך שם?!

עוד משהו שמטריד אותי - מועצת התלמידים! לכולנו ברור שמדובר בלא יותר מאשר תחרות פופולריות בין פריחות וחנונים שאם הם נבחרים הם לא עושים כלום חוץ מלהנהן בישיבות מפגרות ולהבריז משיעורים לטובת ישיבות אחרות. אשכרה פוליטיקה... נבחרים בשביל כוח ואז יורקים על מי שבחר בהם ומפקירים אותו לחסדי האל.

הייה כתוב בעיתון על זה ששני ילדים שמו אחד על השני כוהל על הראש ובלבלה.

המבחן פסיכומטרי באמת שטויות במיץ תפוזים ושאריות.

השאר כתוב מאוד נכון. ;D

והקטע הזה של הילדים שאם מישהו אומר משהו ישר אומרים לו סתום ת'פה אידיוט, הומו, מפגר,. :kopfpatsch::pissed: :'( :s07::bash::nono::pissed:>:(:(:o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...