מה קורה בבתי הספר ? התוכנית בערוץ 2 - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה קורה בבתי הספר ? התוכנית בערוץ 2

alexta-z

Recommended Posts

• תגובות 140
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן, ברור, זה גם הדבר הראשון שתחשוב עליו...  ::)

אולי הילד עצמו לא יחשוב על זה אבל אבא שלו בהחלט כן כשידע שהוא ישלם על כל התפרעות של הבן שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

המצב היום הוא שלהורים לא איכפת מה קורה בבי"ס.

והילד שלהם תמיד צודק.

אם האבא יצטרך לשלם כל פעם שהבן שלו עושה שטויות, יהיה איכפת לו שהבן לא יעשה שטויות.

וברוב המקרים - הבן גם לא יעשה יותר שטויות.

וזה לא חייב להיות לפרק במכות - מספיק כבר עם ההגזמות שלך בכל ת'רד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם האבא יצטרך לשלם כל פעם שהבן שלו עושה שטויות, יהיה איכפת לו שהבן לא יעשה שטויות.

וברוב המקרים - הבן גם לא יעשה יותר שטויות.

כן, לאבא יהיה מאוד אכפת ממה שהבן שלו עושה בבית הספר, וכן, ברוב המקרים הבן גם לא יעשה יותר שטויות, אבל אין לי שום ספק שבמצב כזה תהיה עליה חדה במקרים של אלימות במשפחה כי וואלה, לא יודע אם שמעת, אבל לא כל ההורים בארץ (ובעולם) יודעים איך לדבר עם הבן שלהם ולהסביר לו שההתנהגות שלו עלתה להם ביוקר, וגם אין לי שום ספק שברגע שמישהו שההורים שלו כאלה יחזור הביתה, ויגלה שאבא שלו היה צריך להוציא 5,000 ש"ח בגלל שהוא הביא למישהו מכות בכיתה, הוא יחטוף מאבא שלו מכות, ויכול להיות שזה גם לא ייגמר בזה. כבר היום יש אלפי, אם לא עשרות אלפי, ילדים ונוער שסובלים מהתעללות מצד ההורים שלהם (ואפילו הייתה פרסומת בטלוויזיה לפני זמן לא רב, שבה ילד אלים מגיע עם אבא שלו למנהלת - זו דוגמה מצוינת ומאוד רלוונטית לנושא הזה).

צריך להיות מאוד נאיבי כדי לחשוב שאם תקנוס את ההורים של נער אלים, רמת האלימות תרד - להיפך, היא רק תעלה.

וזה לא חייב להיות לפרק במכות - מספיק כבר עם ההגזמות שלך בכל ת'רד.

למה מספיק ואיזה הגזמות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשלתלמידים יהיה אכפת מהלימודים ולא יום לפני המבחן אז יהיה על מה לדבר וזה לא תלוי במורים כי אם ישקיעו במקצוע שלהם הם ישקיעו בתלמידים, זה תלוי אך ורק בתלמיד ובחינוך שהוא מקבל בבית.

כשתלמיד בא הביתה עם ציון לא טוב ומראה לאבא שלו ומקבל תגובה כמו: "לך למורה! מגיע לך יותר!" בלי להסתכל במבחן אפילו זה יוצר איזה תחושה אצל התלמיד שהמורה שווה אפס והיא לא מבינה כלום.

כשלהורים יהיה יותר אכפת מההשכלה שהילדים שלהם מקבלים ולא מהציונים שהילדים שלהם מקבלים הכול ישתנה ואני בטוח.

אני בן של מורה ואני שומע מספיק הורים צועקים עליה בגלל שהילד שלהם לא קבל ציון טוב או בגלל שהיא המליצה להוריד אותו הקבצה ואני שואל את עצמי איפה ההורים האלה היו בכול מהלך השנה? הם לא ראו שהילד שלהם לא מצליח? למה הם לא דברו איתה אז על איך לפתור את הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז שהפסיקו לתת כבוד למורים, כמו שנתנו בשנות ה50-70 אז הכל התחיל להתדרדר !היום מורה בשביל תלמיד הוא איזושהי בובה חסרת רגשות שאפשר לקלל עליה, לירוק עליה להרביץ לה\לו ומה שאתם לא רוצים. לדעתי המנהג של הכאת הילד עם סרגל או חגורה על הישבן לא רק בבית , אלא גם בבתי הספר צריכה לחזור כי רק ככה ילדים (ערסים) יחשבו פעמיים אם להגיד למורה בת זונה או לשבת בסוף הכיתה ולסתום את הפה שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשלתלמידים יהיה אכפת מהלימודים ולא יום לפני המבחן אז יהיה על מה לדבר וזה לא תלוי במורים כי אם ישקיעו במקצוע שלהם הם ישקיעו בתלמידים, זה תלוי אך ורק בתלמיד ובחינוך שהוא מקבל בבית.

כשתלמיד בא הביתה עם ציון לא טוב ומראה לאבא שלו ומקבל תגובה כמו: "לך למורה! מגיע לך יותר!" בלי להסתכל במבחן אפילו זה יוצר איזה תחושה אצל התלמיד שהמורה שווה אפס והיא לא מבינה כלום.

כשלהורים יהיה יותר אכפת מההשכלה שהילדים שלהם מקבלים ולא מהציונים שהילדים שלהם מקבלים הכול ישתנה ואני בטוח.

אני בן של מורה ואני שומע מספיק הורים צועקים עליה בגלל שהילד שלהם לא קבל ציון טוב או בגלל שהיא המליצה להוריד אותו הקבצה ואני שואל את עצמי איפה ההורים האלה היו בכול מהלך השנה? הם לא ראו שהילד שלהם לא מצליח? למה הם לא דברו איתה אז על איך לפתור את הבעיה?

למה אמא שלך מורה? :smile1:

אגב בקשר לעליה באלימות בבית אז לפי דעתי עדיף אלימות בבית מאשר אלימות בחוץ

אם הילד מרביץ בבית ספר מגיע לו לחטוף מכות ממישהו יותר חזק(אבא)

חוץ מזה שילדים אלימים באים לעיתים קרובות ממשפחות מצוקה והילד יודע טוב מאד שאם אבא שלו מוציא עכשיו 5000 שקל אז לא יהיה לו חלב מחר בבוקר

חוץ מזה שעדיף שהאלימות תישאר במשפחות האלימות מאשר שתפגע בילדים שמתנהגים כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אמא שלך מורה? :smile1:

אגב בקשר לעליה באלימות בבית אז לפי דעתי עדיף אלימות בבית מאשר אלימות בחוץ

אם הילד מרביץ בבית ספר מגיע לו לחטוף מכות ממישהו יותר חזק(אבא)

חוץ מזה שילדים אלימים באים לעיתים קרובות ממשפחות מצוקה והילד יודע טוב מאד שאם אבא שלו מוציא עכשיו 5000 שקל אז לא יהיה לו חלב מחר בבוקר

חוץ מזה שעדיף שהאלימות תישאר במשפחות האלימות מאשר שתפגע בילדים שמתנהגים כמו שצריך

מתמטיקה- חט"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיד לך למה תלמידים לומדים רק לפני מבחן

כי הם יודעים שהם יצליחו גם בשיטה הזאת

אני בכיתה י"א לא למדתי צרפתית כל השנה(הייתי בחוץ/הברזתי/ישנתי). למדתי יומיים לפני הבגרות והוצאתי 97

מה המוסר השכל? למה ללמוד משהו שנה שלמה כשאפשר ללמוד אותו ביומיים?

בקיצור ככה נוצרת אצל הרבה תלמידים תחושה שבית הספר פשוט מבזבז את הזמן שלנו ומכאן בא הזלזול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיד לך למה תלמידים לומדים רק לפני מבחן

כי הם יודעים שהם יצליחו גם בשיטה הזאת

אני בכיתה י"א לא למדתי צרפתית כל השנה(הייתי בחוץ/הברזתי/ישנתי). למדתי יומיים לפני הבגרות והוצאתי 97

מה המוסר השכל? למה ללמוד משהו שנה שלמה כשאפשר ללמוד אותו ביומיים?

בקיצור ככה נוצרת אצל הרבה תלמידים תחושב שבית הספר פשוט מבזבז את הזמן שלנו ומכאן בא הזלזול

סבבה, אבל יש תלמידים פחות חכמים ממך עם הורים שמה שמעניין אותם זה הציון של הילד שלהם..

דרך אגב, שעות הלימוד לא תמיד תלויות במורים אלא בהנהלה.

חוץ מזה, אליאנס בית ספר דפוק. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...