אני תקוע ב HL2 וזה כל כך מעצבן אני זקוק לעזרה - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני תקוע ב HL2 וזה כל כך מעצבן אני זקוק לעזרה

mardona

Recommended Posts

את הקטע  הזה הבנתי אבל שמתי תמונה(האחרונה) ואני לא יודע לאן ללכת משם

זה לא קשור לאנשים נראה לי בקשהההההה ממכם תעזרו לי

האנשים נתקעים לי אף אחד לא עוקב אחרי הם כזה נשארים במקום קפואים גם אם אני עושה דאבל C

וזה ממש אבל ממש מעצבן כי פעם שעברה זה קרה לי שהייתי צריך לקבל את הרובה גרוויטציה והאשה נתקעה ולא המשיכה

וזה קרה לי עוד פעם והייתי חייב להתחיל את השלב מחדש ולגמור אותו ברציפות כי אם אני שומר הכל מתחרבש

אולי יש פאטצ' לסדר את זה?(זה הגרסה הפרוצה של ליונטוורק)

בתמונה האחרונה ששמתי האיש כזה מדבר והוא אומר לי משהו על האישה הזאתי שמתחילת המשחק איתי והרובוט הזה שמה

ופתאום האיש מפסיק לדבר ואין לי לאן ללכת וגם שמתי לב שאחד החיילים האוייבים שלי האלו אם החליפה השחורה ומסכת אב"ח

לא עושה כלום הוא כזה נתקע במקום

נמאס לי כבר מזה אני כבר שלב 12 וכל שלב הייתי צריך להתחיל מחדש כמה פעמים וזה שלב ממש ארוך אז בקשה תעזרו לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הקטע הזה הבנתי אבל שמתי תמונה(האחרונה) ואני לא יודע לאן ללכת משם

זה לא קשור לאנשים נראה לי בקשהההההה ממכם תעזרו לי

האנשים נתקעים לי אף אחד לא עוקב אחרי הם כזה נשארים במקום קפואים גם אם אני עושה דאבל C

וזה ממש אבל ממש מעצבן כי פעם שעברה זה קרה לי שהייתי צריך לקבל את הרובה גרוויטציה והאשה נתקעה ולא המשיכה

וזה קרה לי עוד פעם והייתי חייב להתחיל את השלב מחדש ולגמור אותו ברציפות כי אם אני שומר הכל מתחרבש

אולי יש פאטצ' לסדר את זה?(זה הגרסה הפרוצה של ליונטוורק)

בתמונה האחרונה ששמתי האיש כזה מדבר והוא אומר לי משהו על האישה הזאתי שמתחילת המשחק איתי והרובוט הזה שמה

ופתאום האיש מפסיק לדבר ואין לי לאן ללכת וגם שמתי לב שאחד החיילים האוייבים שלי האלו אם החליפה השחורה ומסכת אב"ח

לא עושה כלום הוא כזה נתקע במקום

נמאס לי כבר מזה אני כבר שלב 12 וכל שלב הייתי צריך להתחיל מחדש כמה פעמים וזה שלב ממש ארוך אז בקשה תעזרו לי

ענית לעצמך על השאלה...

יש טונות של בעיות בגרסה הפרוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...