מחשב קוונטים - עמוד 4 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב קוונטים

unknown

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבעייה שלך encoder שאתה מתייחס למתמטיקה כמו שמסתכלים אליה בתיכון

ושם באמת שמשהו שואף ל 0 הרבה פעמים "מעגלים" ל 0 אבלאtם באמת רוצים להיות מדויקים הסיכוי שלך למצוא מספר מסוים בנסיון אחד מתוך אין-סוף מספרים רק שואף ל 0 ולא שווה לו

בפעם המיליון, בדיוק להיפך. אני בכלל לא מתייחס למתמטיקה, אלא לפיזיקה.

במתמטיקה אסור "לעגל לאפס", בדיוק מאותה סיבה שאסור לך למדוד היקף של עיגול עם מחוגה...

בפיזיקה, 1 מתוך אין סוף שווה אפס. נקודה.

קרייסט, אמרתי לך, אם היה לי את ספר הפיזיקה שלי (עכשיו הוא בסיפריה בביצפר...) הייתי סורק את העמוד הזה ומראה לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סוף חלקי אין סוף כן שווה לאחד.

רוצה דוגמה מעשית?

אם מישהו חושב על מספר בין מינוס אין סוף לפלוס אין סוף, ויש לך אין סוף ניסיונות לנחש אותו, מה הסיכוי שבסוף תנחש אותו?

100 אחוז. כלומר - 1.

ולמה 1 חלקי אין סוף שווה אפס?

אותה דוגמה...

אם מישהו חושב על מספר בין מינוס אין סוף לפלוס אין סוף, ויש לך ניסיון אחד בלבד לנחש אותו, מה הסיכוי שבסוף תנחש אותו?

אפס. כי כל מספר שתגיד יהיה מספר סופי, והוא יוכל לחשוב על מספר אין סופי, כך שלא תוכל לנחש אותו בחיים, כי אם תגיד אותו הוא כבר לא יהיה אין סופי.

לא נכון.

זאת רק דוגמה אחת, ישנם דוגמאות אחרות, שבהם "אינסוף" חלקי "אינסוף" יהיה "שווה" לשניים, לשמונה, או כל מספר אחר. למעשה אפשר להביא אינסוף  דוגמאות - עם תוצאות שונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בטח ספר פיזיקה לתיכון שאין לו כוח להסביר לך את כל הבלאגן!!!

אם תלמד פיזיקה באוניברטיסטה אתה תראה שזה לא כל כך פשוט!

אצלנו יש מרצה משוגע שהחליט שהוא צריך להוכיח לנו את כל הנוסחאות הפיזיקליות בעזרת ניגזרות אינטגרלים ווקטורים!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, כאן נכנס האידיוט של הפורום ואומר:

אתם עושים לי כאב ראש.

בכל מקרה 0 זה לא אמור להיות נקודת ביניים?

ומה עם משתנים? אם אומרים לך לנחש שני מספרים הרי הסיכוי לא בדיוק יהיה כפול, זה תלוי גם בדרכי חשיבה שעוד לא גילו איך המוח חושב, חוצמזה לכל אחד יש צורת חשיבה ומספר תאים שונה כל שאם נגיד שלמישהו 37 מיליון תאים ולאחד 40, זה גם לא משנה כי אי אפשר לדעת בדיוק באיזה אחוז כל אחד משתמש מהאיבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נעשה סדר בבאלגן. אינסוף חלקי איסוף *לא* שווה ל-1 .

יש ההוכחה כזאת שכבר שהוכיח אותה קנטור וגם שרדן ברנשטיין.

קחו לדוגמא את קבוצת המספרים הממשיים, ואת קבוצת המספרים הטבעים. קבוצת המספרים הממשיים היא בת מניה, ניתן למספר את אבריה, קבוצת המספרים הממשיים *אינה* בת מנייה, לא ניתן למספר את איבריה, לכן האינסוף של קבוצת המספרים הממשים *יותר גדול* מהאינסוף של קבוצת המספרים הטבעיים, ולכן החלוקה אינה נותנת 1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...