מחשב קוונטים - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב קוונטים

unknown

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שורש 47 של שניה זה עדיין שניה!!!!!

שורש אחד זה מה לעשות עדיין אחד!!

ואנקודר!! אני לומד הנדסת אלקטרוניקה! רק שמשום מה החליטו שאני צריך לדעת גם פיזיקה!

ותתפלא! אחרי שתגמור ותתחיל ללמוד תגלה דברים "מעניינים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואנקודר!! אני לומד הנדסת הלקטרוניקה! רק שמשום מה החליטו שאני צריך לדעת גם פיזיקה!

????????????????????????

זה קצת דבילי מה שאמרת, מספיק להסתכל על שניה כעל מאה מאיות השניה וכבר שורש 47 של שניה זה לא אחד, ובטח מתעסקים עם יחידות קטנות בהרבה ממאיות או אלפיות השניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואנקודר!! אני לומד הנדסת הלקטרוניקה! רק שמשום מה החליטו שאני צריך לדעת גם פיזיקה!

אני מציע שתלמד גם עברית ומהר...

מי אמר שאחרי הצבא, אולי בכלל עדיף לא לעשות , ולהתחיל ללמוד ולגלות דברים מעניינים במקום בזבוז הזמן הפאשיסטי שנקרא צבא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ענקודר - אתה טועה.

זה נכון שיש אינסוף אפשרויות של המספר, אבל גם לך יש אינסוף אפשרויות בחירה.

הסיכוי הוא אף פעם לא אפס, ייתכן שהוא שואף לאפס אבל הוא לא אפס מוחלט.

אבל אין לך אינסוף אפשרויות בחירה. יש לך אפשרות אחת.

ובדיוק בגלל זה הסיכוי הוא אפס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נשענתי עכשיו על צד ימין של המח כדי לרכז את כל תאי המתימטיקה המעטים שיש לי במח כדי להגיע לשתי אפשרויות:

אם מדובר רק במספרים שלמים ומלאים(לא שליליים או שברים), אז ישנה אפשרות שהאדם יצליח לנחש את המספר, כל עוד נתונים מספרים בתחום מסויים, ואז היחס יהיה אחד לכמות המספרים השלמים.

מצד שני, אם חושבים על זה ויכולים להיות שברים אין סופיים אז האדם לא יוכל לנחש שום דבר, כי תמיד יכול להיות שבר יותר קטן מהקודם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נשענתי עכשיו על צד ימין של המח כדי לרכז את כל תאי המתימטיקה המעטים שיש לי במח כדי להגיע לשתי אפשרויות:

אם מדובר רק במספרים שלמים ומלאים(לא שליליים או שברים), אז ישנה אפשרות שהאדם יצליח לנחש את המספר, כל עוד נתונים מספרים בתחום מסויים, ואז היחס יהיה אחד לכמות המספרים השלמים.

מצד שני, אם חושבים על זה ויכולים להיות שברים אין סופיים אז האדם לא יוכל לנחש שום דבר, כי תמיד יכול להיות שבר יותר קטן מהקודם....

כנראה שתאי המתמטיקה המעטים שיש לך במוח הם מעטים מדיי... ;D

הוא לא יכול לנחש את המספר, גם כשמדובר במספרים שלמים, כי יש אין סוף כאלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תסתכלו על הויכוח שלכם מנקודת מבט של פיזיקת קוונטים שניכם יכולים להיות צודקים באותה מידה, שניכם יכולים לטעות גם באותה מידה, רק שלאחת מהאפשרויות עשויים להיות סיכויים גדולים יותר שהיא הנכונה...

זה די מסובך להבין את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אין לך אינסוף אפשרויות בחירה. יש לך אפשרות אחת.

ובדיוק בגלל זה הסיכוי הוא אפס.

אז זהו, כאן אתה מתבלבל.

יש לך הזדמנות אחת לבחור אבל יש לך אינסוף אפשרויות בחירה.

הסיכוי שלך לנחש את המספר הנכון מבין אינסוף האפשרויות, הוא בדיוק כמו הסיכוי שהמספר שייבחר יהיה 9.9273213321....

סיכוי פצפון, אבל בטח לא אפסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

????????????????????????

זה קצת דבילי מה שאמרת, מספיק להסתכל על שניה כעל מאה מאיות השניה וכבר שורש 47 של שניה זה לא אחד, ובטח מתעסקים עם יחידות קטנות בהרבה ממאיות או אלפיות השניה.

זה לא דבילי בכלל!!!!!!1 שניה = 100 מאיות השניה!!

גם שורש ה 47 של 100 (מאה מאיות השניה) עדיין תקבל מספר שגדול מ 1!!!!

אם אתה מדבר על מספר אחר זה משהו אחר!!

ההגדרה הנ"ל לא מתאימה בגרוש!!!!!!!!!!!

אולי הוא מתכוון שניה כפול 10 בחזקת מינוס 47 וזה הרבה יותר הגיוני!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע שתלמד גם עברית ומהר...

מי אמר שאחרי הצבא, אולי בכלל עדיף לא לעשות , ולהתחיל ללמוד ולגלות דברים מעניינים במקום בזבוז הזמן הפאשיסטי שנקרא צבא?

צודק!!!!

עדיף לא לעבור את הסיוט הזה אבל אין לך כל כך ברירה אלא אם כן אתה רוצה ללכת לקבן!!!

וחוץ מזה אז כתבתי הלקטרוניקה במקום אלקטרוניקה!! קורה...טועים וכשלא עושים הגהה לא מגלים את הטעות!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, כאן אתה מתבלבל.

יש לך הזדמנות אחת לבחור אבל יש לך אינסוף אפשרויות בחירה.

נו אז מה?

יש לך הזדמנות אחת. עד כאן ברור ?

יש לך אין סוף אפשרויות בחירה. עד כאן ברור ?

אם היו לך 10 אפשרויות בחירה, הסיכוי היה 10 אחוז. עד כאן ברור ?

אם היו לך 50 אפשרויות בחירה, הסיכוי היה 2 אחוז (1/50). עד כאן ברור ?

ככל שמספר האפשרויות עולה, הסיכוי קטן. right? עד כאן ברור ?

כשמספר האפשרויות הוא 9999 מיליארד, הסיכוי ממש פיצפון. right? עד כאן ברור ?

כשמספר האפשרויות הוא 99999999 מיליארד, הסיכוי אפילו יותר פיצפון. right? עד כאן ברור ?

כשמספר האפשרויות הוא אין סוף, הסיכוי הוא אין סוף קטן = אפס.

לא מדובר כאן על "קטן מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד (אין סוף פעמים)" כי אם פשוט אין סוף "קוטן" = אפס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה שלך encoder שאתה מתייחס למתמטיקה כמו שמסתכלים אליה בתיכון

ושם באמת שמשהו שואף ל 0 הרבה פעמים "מעגלים" ל 0 אבלאtם באמת רוצים להיות מדויקים הסיכוי שלך למצוא מספר מסוים בנסיון אחד מתוך אין-סוף מספרים רק שואף ל 0 ולא שווה לו

ובקשר לזמן פלאנק זה לא שלבסוף ימציאו מכשיר מדידה שימדוד חלקים יותק קטנים כי אין חלקים יותק קטנים

הרעיון במכניקת קוונטים(משם בה השם) שהדברים באים ביחידות בדידיות ולא ברצף כמו רמות אנרגיה של אלקטרון שהוא לא יכול להיות בין רמות אנרגיה אותו דבר הזמן גם הוא בא ביחידות זמן בדידות שהם למעשה זמן פלאנק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...