קאמבק נחמד (אחרי הרבה זמן). - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קאמבק נחמד (אחרי הרבה זמן).

Ran B

Recommended Posts

הרבה שאלות וקצת זמן, מחר יש לי עוד מגן ואני צריך עוד לחזור על החומר.

אז ככה -

לא התכוונתי שהקתודה לא נכנסת לתוך הבר הזה, ניסתי להעמיד אותה איכשהו מאחורי הבר, אבל היא ארוכה מידי, פה הקטע שאתם לא מבינים.

בתמונות לא ממש רואים, אבל הקתודה באלכסון נכנסת קצת לתוך התא של המקומות לשים כונני פלופי והצד השני של הקתודה על הספק כוח.

הקתודה גדולה מידי, בכל מקרה אני אנסה כבר למצוא איכשהו מקום לדחוף אותה שיפיק את מירב התוצאות ואני אעדכן. היום אין לי זמן כפי שבטח הבנתם.

להוציא את הקתודה מהכיסוי, היא תעבוד זה נכון (אם אני לא טועה), אבל היא תיהיה מאוד רגישה ושבירה לפי דעתי וחבל.

החרצים שבחלון סבבה לחלוטין, לא נוצר רעש לוואי כלשהו. זה גם תלוי בסוג המאוורר.

אולי נוצר טיפה רעש, אבל זה מאוד מעוצב יפה לדעתי.

כפי שאולי ויתיקים מכירים אותי פה, יודעים שהפרוייקטים הקודמים שלי היו בעיקר בעיקר עשויים ולא קנויים.

כמו שגם ניתן לראות הפאן-באס העשוי שהכנת שנה שעברה עם בנצי, שאנחנו הלחמנו ובנינו עדיין חיי וקיים יפה מאוד.

בנוסף היה לי שם גם LCD במארז הקודם, וחתכתי כמה דברים ועשיתי לא קצת מאשר קניתי.

או יותר נכון בכמעט בכלל לא קניתי, כי לא היה לי את הגישה.

לפני כ4 חודשים שפתחתי את חשבון הבנק שלי והתחלתי לעבוד לפני טיפה יותר מ4 חודשים אז היה לי כסף וכרטיס

שבו אוכל לרכוש באינטרנט, שזו יחסית הייתה המגבלה העיקרית למה לא רכשתי דברים.

בכל מקרה, לעת עתה אני רק אחפש מקום לקתודה, יותר מכך בזמן הקרוב לא נראה לי שאני אעשה משו למארז.

יכול להיות שאני בזמן מאחור יותר אעשה חלון לגג + מאוורר (ואני יכול להשתמש בפרספקס של המארז הקודם, יש לו כבר חירור למאוורר).

חייב לזוז,

מקווה שעניתי, תודה לכולם,

רן. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ את רוב מה שאני חושב אמרו כבר

דיי קנוי, חסר מגע אנושי :silly:

חובה להחביא את הקתודה זה פשוט מכער הכל

בתכלס נחמד מאוד

אבל אתה חייב לעשות לנו טובה וללמוד להשתמש בפוקוס במצלמה, התמונות ממש לא מפוקסות וזה מעצבן מאוד והורס את כל התמונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, יש המון המון מגע אנוש, תאמין לי זה לא בא מורכב הסליבים זה סיפור של כמה שעות טובות וסלבנות רצינית.

הפאן באס הוא עניין של ימים משנה שעברה, ה-LCD שתוקן גם עניין של כמה זמן בפרוייקט שלי, זה שלא רואים את ה-LCD

לא אומר שלא עשיתי לו כלום. חזקתי ושפצתי את החוטים שלו שהכל יהיה אסטטי, חזק ובלי קצרים או משו דומה.

שום דבר לא חובה, אתה יכול להמליץ לי, ככה הדיבור והפוסט שלך יהיה יותר נחמד.

אני אמרתי שאני אנסה כבר להחביא את הקתודה.

דבר אחרון מי זה לעשות "לנו" טובה? זה נראה לי יותר לך, כי אף אחד לא התלונן על זה.

תאמין לי שמי שזוכר אותי פה יודע שהפעם הבאתי אותה באיכות, כי תמיד הבאתי בגודל של 320 על 240 או לא יודע כמה.

ממש קטנות ולא מפוקסות בכלל.

המצלמה שהשתמשתי בה כרגע היא גרועה מאוד של אחותי, מאוד פשוטה עם "פוקוס אוטומטי" ולא היה לי כוח להתעסק איתה.

אני פשוט כל כך מצטער שזה מעצבן אותך........ ::) ::)

וכמו שאמרתי, המארז הישן שלי היה כמעט 100% בנוי ובנוי ובנוי, והתוצאות היו סבירות, כי שנה שעברה רק למדתי.

עכשיו עם אומנם הרוב קנוי, אבל יש דברים בנויים מהמארז הישן שחברתי מחדש, כמו הפאן-באס וה-LCD אף על פי שהוא לא מחובר כרגע.

וה"מגע אנושי" שאתה מצפה לו כל כך יגע כנראה יותר מאוחר. >:(

רן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, יש המון המון מגע אנוש, תאמין לי זה לא בא מורכב הסליבים זה סיפור של כמה שעות טובות וסלבנות רצינית.

הפאן באס הוא עניין של ימים משנה שעברה, ה-LCD שתוקן גם עניין של כמה זמן בפרוייקט שלי, זה שלא רואים את ה-LCD

לא אומר שלא עשיתי לו כלום. חזקתי ושפצתי את החוטים שלו שהכל יהיה אסטטי, חזק ובלי קצרים או משו דומה.

שום דבר לא חובה, אתה יכול להמליץ לי, ככה הדיבור והפוסט שלך יהיה יותר נחמד.

אני אמרתי שאני אנסה כבר להחביא את הקתודה.

דבר אחרון מי זה לעשות "לנו" טובה? זה נראה לי יותר לך, כי אף אחד לא התלונן על זה.

תאמין לי שמי שזוכר אותי פה יודע שהפעם הבאתי אותה באיכות, כי תמיד הבאתי בגודל של 320 על 240 או לא יודע כמה.

ממש קטנות ולא מפוקסות בכלל.

המצלמה שהשתמשתי בה כרגע היא גרועה מאוד של אחותי, מאוד פשוטה עם "פוקוס אוטומטי" ולא היה לי כוח להתעסק איתה.

אני פשוט כל כך מצטער שזה מעצבן אותך........ ::) ::)

וכמו שאמרתי, המארז הישן שלי היה כמעט 100% בנוי ובנוי ובנוי, והתוצאות היו סבירות, כי שנה שעברה רק למדתי.

עכשיו עם אומנם הרוב קנוי, אבל יש דברים בנויים מהמארז הישן שחברתי מחדש, כמו הפאן-באס וה-LCD אף על פי שהוא לא מחובר כרגע.

וה"מגע אנושי" שאתה מצפה לו כל כך יגע כנראה יותר מאוחר. >:(

רן.

משום מה לקחת את התגובה שלי כאילו באתי אליך בטענות

אני אמרתי מה אני חושב, מה שאמרתי היו בתור הצעות ולא להכריח אותך לעשות משהו

בקשר לקתודה מבחנתי זה חובה כי זה פשוט הורס הכל

בקשר לפוקוס, ממש לא נוח לראות מטושטשות להחריד , זה רק עושה כאב בעניים ואם תביא קצת יותר מפוקסות זה רק יתרום למראה של המודינג

ומצטער להודיע לך אבל סליבינג זה קנוי (ותאמין לי שאני יודע שצריך לשבת על זה שעות - אולי בגלל שלי לקח בערך 10 שעות של מריבה עם חיבור ה ATX)

קח את התגובות שלי כהערות בונות ולא כאילו אני בא נגדך

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם שם לב שזה נגרר ל Off-Topic.

בכל מקרה, אני לא בכוונה עושה לא מפוקסות, אתה יודע, אני ניסתי, אני לא ממש יודע להשתמש במצלמה הזאתי.

והיא גרועה מטבעה.

בנוסף ציינתי כבר שהרוב קנוי ולא בנוי, ציינתי את הסיבות ומה כנראה יהיה בעתיד.

לא מדובר על פרוייקט, ולא ציינתי את זה כפרוייקט, אלא כ"קמבאק" פשוט.

החלפת מארז, תיקוני הלחמות, חוטים, סידורים ודברים שאתם לא ממש רואים לפני/אחרי.

לכן אני אחשוב אולי בקרוב להוציא בצורה מסויימת את הגג למעלה ולחליף את הניטים בברגים וכך אוכל ליצור את החלון העליון

עם מאוורר ותצוגת LCD.

זה בשלב מאוחר יותר.

סה"כ אני לא רציתי לעשות פרוייקט משוגע והכל, זה אולי בחופש הגדול, כי אין לי זמן עכשיו עם הבגרויות והכל.

אז רק רציתי סדר במארז, מארז גדול ונוח לעבודה, וספק כוח חזק שלא יפול ולא יהיו קצרים במערכות כאלה ואחרות שבניתי פעם.

רן. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...