זוועה,אתם עברתם את הגבול.. נמאס כבר - כל המשתתפים בת'רד על המפגש,להכנס. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זוועה,אתם עברתם את הגבול.. נמאס כבר - כל המשתתפים בת'רד על המפגש,להכנס.

RayZ

Recommended Posts

אומנם לא קראתי את הדברים לפני שהם צונזרו אבל אם הייתי במקום ליבי לא הייתי נכנס לפורום הזה בחיים.

אני כבר בפורום זמן רב ונמנה עם הצוות האתר וזו הפעם הראשונה שאני מתבייש באתר שאני מייצג ואוהב.

אתם (ואתם יודעים למי אני מתכוון) הרסתם את האתר שלנו ואת הפורום של כולנו. לא יפתיעה אותי אם אנשים יתחילו לעזוב ועדיף יהיה אם אלו יהיו אתם ולא אנחנו.

:pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

כשהצטרפתי לכאן לראשונה לא היה כל כך הרבה ספאם,התחיל ליהיות כאן ממש מוזר..

משתמשים התחילו לחשוב שהם "מלכים" ולהפוך כל מיני ת'רדים רגילים לת'רדי ספאם .

אז בואו נמשיך ונפתח את נושא הספאם בעוד הודעות ספאם.

בחיי שאני לא מבין איך לעזאזל המח שלכם עובד.

אנשים, מצטער על הבוטות, אבל כנראה גם כשצועקים אתם לא מבינים (וההודעה של ענקודר היא, נגיד, צעקה):

תפסיקו לזיין את השכל על מה קורה בפורום. לא רוצים ספאם? אל תספימו ואל תגיבו בת'רדים של ספאם (וזה גם אומר לא לפרסם הודעות כמו "זה ספאם", "לנעול", למחוק" וכו').

עכשיו אני מבקש מכם בכל לשון של בקשה, תפעילו קצת שיקול דעת, תפנימו את מה שנאמר פה ואל תגיבו יותר בת'רד הזה.

FFS...

ולכל אלה שראו/לא ראו תהודעות, והזדעזעו עד עומקי נשמתם - save it. להוסיף פה עוד הודעה לא מוסיף, לא לכם ולא לפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=118958.new#new

אני מדבר על הת'רד הזה במיוחד,גם אותו הרסתם?!

לדעתי זה ממש מגעיל כל מה שאמרתם על המשתמשת Libby ואני רואה שאף אחד לא פותח ת'רד עם התנצלות (Enc0der ,עשית בשכל).

אני לא הייתי במפגש האומנם (אני בן 14) .

כל ת'רד שרק נפתח אתם הורסים עם ספאם והדרדרויות נושא.

אני יודע,אני יודע טוב טוב שגם אני עשיתי מידי פעם שטויות שגרמו לספאם,אני בניגוד לכם מצטער על זה.

הספאם פה חוגג,כבר לא כיף ליהיות כאן.. הרסתם את כל האיכות!

כן אני יודע,

עכשיו TopGun בטח יגיד "מישהו כמוך מדבר על ספאם? :smile1:"

ויצוצו כאן כל מיני הערות.

נמאס כבר,

אתם לא מבינים שאתם הורסים את הפורום חזק?

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs::yelclap:

אין לי מה להגיד חוץ מזה..חבל שלא קראתי את התראד הזה לפני שהכול צונזר שמה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת, גם לי נורא לא נעים בגלל מה שקרה, במיוחד אחרי שבמפגש הייתה אווירה מאוד טובה, ואפילו בדרך הבייתה ברכבת ליבי דיברה בטובת חברי הפורום שכולם היו נחמדים וחמים. אגב, אם אני לא טועה כל אלה שדיברו כך לא הגיעו בכלל למפגש- לא שזה ממש מפתיע.

חבל שהתראד חוויות מהמפגש ננעל, כמעט ולא היו הודעות שאנשים כתבו על החוויות שלהם מהמפגש.

ניסיתי לכתוב משהוא אבל זה מהר מאוד נבלע בין כל הספאם. =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת, גם לי נורא לא נעים בגלל מה שקרה, במיוחד אחרי שבמפגש הייתה אווירה מאוד טובה, ואפילו בדרך הבייתה ברכבת ליבי דיברה בטובת חברי הפורום שכולם היו נחמדים וחמים. אגב, אם אני לא טועה כל אלה שדיברו כך לא הגיעו בכלל למפגש- לא שזה ממש מפתיע.

חבל שהתראד חוויות מהמפגש ננעל, כמעט ולא היו הודעות שאנשים כתבו על החוויות שלהם מהמפגש.

ניסיתי לכתוב משהוא אבל זה מהר מאוד נבלע בין כל הספאם. =\

התגובה שלך היית הכי סבירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצתרפתי לפורום בגלל רמת הדיון שלו (ובגלל ניג'וסים של אחד החברים  ::)), בגלל שכאן אפשר לדבר על אקטואליה, וסתם על שטויות בלי להרגיש בראש החמורים. לכולם ידוע, שכשמישהו מתווכח איתך הוא לא מנסה להוכיח את צידקתו, אלא מנסה להראות לכולם שאתה כביכול אידיוט, דווקא בגלל שפה זה לא היה ממש קיים הצתרפתי ונשארתי. עכשיו זה לא כך ואף גרוע מכך. הפגנת חוסר הכבוד פה חוגגת ומדהים כמה שכל אחד מנסה להראות שהוא גבר על חשבון כבודו של מישהו אחר - הכי ישראלי שיש, עצוב אבל נכון. ומה לכל הרוחות הבעיה שלכם? מצתרפת (עוד) בחורה לפורום אז אתם מתנהגים כמו בבונים בעונת ייחום? עוד שניה תתחילו לזרוק צואה אחד על השני! אני מצתרפת ומחזקת את מי שדרש התנצלות אישית מליבי. תסתכלו על עצמכם טוב טוב, ותגידו שמה שעשיתם זה "מגניב" וזה "שנון", כי אם תצליחו, אני ממש מרחמת עליכם.

טוב הוא האדם שלא יסתור ויסוג אם יפנו לו את הלחי השניה - טוב ממנו האדם שלא יכה כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי מה כתוב, ולא מתכוון לברר....

אשכרה אנשים פה כאלה משועממים שבין 2-4 (בלילה!) כותבים דברים מטומטמים?

איך בלילה הזה נוספו עוד 10 עמודים מלאי ספאם ובלי קשר לדיון!?!

לא 1, 2 -> 10!!

ליבי,

תעזבי את האנשים האלה, כנראה מחוסר שינה.... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=118958.new#new

אני מדבר על הת'רד הזה במיוחד,גם אותו הרסתם?!

לדעתי זה ממש מגעיל כל מה שאמרתם על המשתמשת Libby ואני רואה שאף אחד לא פותח ת'רד עם התנצלות (Enc0der ,עשית בשכל).

אני לא הייתי במפגש האומנם (אני בן 14) .

כל ת'רד שרק נפתח אתם הורסים עם ספאם והדרדרויות נושא.

אני יודע,אני יודע טוב טוב שגם אני עשיתי מידי פעם שטויות שגרמו לספאם,אני בניגוד לכם מצטער על זה.

הספאם פה חוגג,כבר לא כיף ליהיות כאן.. הרסתם את כל האיכות!

כן אני יודע,

עכשיו TopGun בטח יגיד "מישהו כמוך מדבר על ספאם? :smile1:"

ויצוצו כאן כל מיני הערות.

נמאס כבר,

אתם לא מבינים שאתם הורסים את הפורום חזק?

אני כבר מלא זמן כבר אומר שהספאמרים שורצים פה בצורה מטורפת , וכל פעם שאמרתי את זה , בא אחד המנהלים והתחיל לדבר איתי שטויות .

עוד נקודה מעצבנת , שיש משתמשים שהם לא יודעים על מה הם מדברים , וסתם כותבים שטויות במיץ !

או כאלה שסתם מבלבלים את השכל :

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=119048.0

פאק , כמה דברים לא נכונים אפשר לכתוב ב- 2 עמודים ? הצילו !

הרושם שיש לי על הרבה מהמשתמשים פה , שהם באו מפורומים כמו ליונטוורק ועוד כל מיני בורדים . זוועה .

אלה הסיבות שלא ראיתם אותי פה הרבה זמן , פשוט נמאס לראות ספאם טהור !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...