זוועה,אתם עברתם את הגבול.. נמאס כבר - כל המשתתפים בת'רד על המפגש,להכנס. - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זוועה,אתם עברתם את הגבול.. נמאס כבר - כל המשתתפים בת'רד על המפגש,להכנס.

RayZ

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

על הפנים..

ראיתי את הת'רד רק לאחר שהוא צונזר אבל לא צריך דמיון מפותח בשביל להבין מה שהלך שם..

לפי דעתי, אם לא יתנו באנים לכמה אנשים (ולא, אין לאותם אנשים רוב פה) שהורסים פה את הרמה ומפריעים לניהול תקין ומהנה של הדיונים והכתבות בפורום - הפורום ייהרס לגמרי (מהבחינה שייעזבו כל המשתמשים האיכותיים ובעלי הידע הרב שיכולים בכיף לשתף אחרים -כמו מר.נשכן -למרות שהוא עזב מסיבות אחרות ,הוא דוגמא מעולה למשתמש איכותי)..

אני נמצא בפורום כבר די הרבה זמן ולאחרונה שמתי לב שמגיעים המון ילדים קטנים ששמעו על הפורום מחברים, ומאחר שהם לא קוראים את חוקי הפורום, אלא ישר רצים לפתוח דיונים מטופשים על דברים בלי קשר (וכמובן שגם בפורומים הלא-נכונים) נוצר סתם בלאגן בכל הפורומים , כל הזמן קופצים ת'רדים ישנים, התגובות לנושאים רציניים הן סתם תגובות מתחכמות שמנסות להצחיק את כולם ולא לעזור וכמובן שלאחרים נמאס כבר מזה ומתחילים לאט לאט לחפש אפשרויות אחרות בפורומים\אתרי חומרה אחרים.. (אף על פי שזה אתר החומרה הטוב ביותר ללא שום ספק שקיים בארץ, מכל בחינה).

אני מאמין שלא צריך להיות סלחניים לאותם אנשים שהורסים את הרמה של הפורום בכוונה , במילא הם לא ייבכו וישבו שבעה על הבאן הזה.. במקרה הטוב הם ילמדו לקח ויפסיקו עם השטויות.

ובמקרה הפחות טוב הם יחזרו תחת משתמש חדש...

אולי כדאי שתהיה חובת אימות אימייל בהרשמה כדי שלא יפתחו כל פעם אותם אנשים מסריחים משתמש חדש ... (מפני שמתישהו ימאס להם ליצור חשבון אימייל חדש בהוטמייל ;) )..

אני מקווה שאתם (המנהלים והמשתמשים) תקחו את זה לתשומת לבכם,

השקעתי המון מחשבה בהודעה הזו. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, יש כאלה אנשים בעוברים פורום פורום מאתר לאתר וזורעים הרס וחורבן בו. הייתי עד לפורום כזה שנמוג בגלל כמה אנשים שהתחילו לעשות בו מעשי קונדס, לגרום לאחד מהמנהלים להשתגע עד שקילל אותם, ואחר כך המנהלים האחרים העיפו אותו. רק בגלל כמה פושתקים(ככה רושמים?). אני לא מאמין שזה יקרה כאן אז אנא מגרו כבר עכשיו את התופעה.

ד.א. אם אתה רואים תראד שיש בו ספאם, פשוט תתעלמו. אל תשלחו הודעות שרשום בהן "היי יא *** מה אתה שולח ספאם". תראו שתוך יום התראד הזה עובד לעמוד הבא ונעלם.

קפיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט בושה

אני אתמול חזרתי ב 3 מהעבודה וישר רצתי לראות את הדיון על המפגש ואיך היה כי תמיד פותחים כזה , והפעם פשוט נדהמתי , רמת הדיון הייתה על הפנים , גסויות העלבויות ועוד דברים דומים .

אני לא מבין איך אפשר לדבר בצורה כזו לבחורה , בוא נתחיל עם זה שאתם ככל הנראה צעירים ובחיים לא הייתם אומרים דברים אלו פנים אל פנים לליבי אז אתם יושבים מאחורי המקלדת והמסך שלכם ופוגעים בצורה כזו בה .

מי שכתב תגובות אלו אני בטוח שאוכל תלב שלו כי הוא יודע שליבי בחורה מדהימה ואחלה בן אדם , הכותבים כנראה בידיוק ההפך המוחלט מזה , מנודים חברתית שרק יודעים לדבר סחור סחור על אנשים אחרים רעות .

לצערי אין ברשותי את האמצעים לטפל בגורמים פוגעים אלו אבל אני בטוח שהנהלת האתר המעולה שלנו תדאג לטפל בכך !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך למנות מנהל נגד ספאם.כל דיון ספאם שיפתח ימחק במיידית ללא כל תגובה.

זה לא ממש יעזור, לפי דעתי..

הוא לא יעמוד בקצב הספאם פה, זה דבר ראשון.

דבר שני, צריך פשוט להעניש מיידית את אותם אנשים שממלאים את הפורום בספאם..

ראיתם פעם איך מתנהל לדוגמא האתר של 3dv.co.il? האדמינים\מנהלים קשוחים (חלקם יותר מדי אבל זה בעייה שלהם) ומעמידים את המשתמשים המציקים במקומם. כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"כך יעשה לאיש שיעבור על חוקי הפורום...."

http://www.hwzone.co.il/banned.html

* כן, זה מה שמספר משתמשים יאלצו לראות עכשיו במקום את הפורום...

** הקדשתי הרבה מחשבה בעמוד הזה, אני ממש גאה בעצמי.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...