גימר כבד מנסה לבנות משחב ב15000 מה אני עושה יש לי מלא חילוקי דעות - עמוד 6 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גימר כבד מנסה לבנות משחב ב15000 מה אני עושה יש לי מלא חילוקי דעות

RammsteiN

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

McFly אני עדיין עומד מאחורי הטענות שלי

זה מארז שיפה מאוד שתומך ב ATX/BTX, אפשר גם לקחת Kandalf או Armor על הדרך, גם הם עולים פי 2.5 ממארז נורמלי אחר

אני מאמין שאם הוא יקנה בעתיד משהו אחר הוא יקנה מארז BTX שיעלה כמו כל מארז ATX היום

בנאדם שקונה מערכת ב 15 אלף שקל (עם כל הטימטום שיש בזה לדעתי), לא לאוברקלוק לא צריך יותר מ A-Data או TwinMOS פשוטים

הוא גם לא צריך DFI Ultra-D, כי הוא יכול להסתפק יופי ב Neo4 Platinum או ב A8N-E, החסרון היחיד שלהם זה החוסר ב 4v Dimm

If u cant beat them, join 'em

העליתי טענות נכונות מאוד בקשר לתקציב הזה, אבל הבנאדם לא קיבל אותם זאת כבר בעיה שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר בכלל להשוות את הStacker למארזים של TT, זה בכלל לא אותה ליגה

אולי גם תתחיל להשוות את המארזים של TT לאיזה Lian-Li?

הStacker שווה 1000 שקל, בניגוד לכל מארז של TT

המפרט שבניתי הרבה יותר טוב ממה שאתה בנית, הוא פשוט לא Cost-Effective באותה מידה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD Athlon64 4000+ 2.4Ghz 2000Mhz FSB 1MB Cache זה מה שאני קונה אז אני מציג את זה אז תגידו לי מה אתם חושבים על זה תודה רבה לכולם וחג שמח

Asus EAX850XTP/2DHTV 256MB DDR3

?512MB (XMS) CL2?

Sumsung clrt 19 inch 0.22 פיקסל

Logitech mx 518

ב10000 זה RAPTOR של WESTERAN DIGITAL

959NF סמסונג 19 אינץ'

Dfi lanparty nf4 -dr

PlusView1000AMG

OCZ PS 520W ATX MODSTREAM

Zalman 7700-Alcu

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD Athlon64 4000+ 2.4Ghz 2000Mhz FSB 1MB Cache זה מה שאני קונה אז אני מציג את זה אז תגידו לי מה אתם חושבים על זה תודה רבה לכולם וחג שמח

?512MB (XMS) CL2?

Sumsung clrt 19 inch  0.22 פיקסל

Logitech mx 518

959NF סמסונג 19 אינץ'

Dfi lanparty nf4 sli-dr

PlusView1000AMG

Zalman 7700-Alcu

עצור!!!

אל תקנה כרטיס מסך של אסוס, במיוחד זה שלוקחים עוד 1000 פאקינג שח בלי סיבה!!! קנה POWERCOLOR.

כולה 512 זיכרון? פתטי! קנה ג'יגה 4800 !

ההארדיסק הוא כולה 74 ג'יגה, אתה חושב שהוא יספיק לך? תקנה מינימום 3 יחידות שלו.

מארז טוב, אבל לא ממש אוהב אפשר לקנות משהו טוב יותר של טלמרטייק או סופרטאלנט.

ספק, קנה אחד של אנרמקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

?512MB (XMS) Corsair CL2?

Sumsung clrt 19 inch  0.22 פיקסל

Logitech mx 518

959NF סמסונג 19 אינץ'

Dfi lanparty nf4 sli-dr

PlusView1000AMG

Zalman 7700-Alcu

מפרט ממש לא שווה שהייתי תכלס זורק לפח. המלצות:

* לקחת לוח אם בלי SLI.

* עדיף ספק מסדרת POWERSTREAM ולא מה ששמת (עדיין להישאר עם OCZ).

* 512 מגה זיכרון? פשוט בדיחה.

* ה- באמת לא שווה כמו ש-BOSE אמר.

* דיסק קשיח אכן עלוב ומומלץ במקום לקנות 200 ג'יגה בדיסק אחד או אם אתה מתעקש על רפטור לקחת 37 ג'יגה+120/160 ג'יגה.

* איזה מסך שמת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי לא מעניין אותי הSLI אני יודע שנאי לא אשתמש אבל תסתכל על הבנדלס האחרים שלו אתה צריך לקרוא את המפרט הטכני של הלוח אם וחוץ מזה אולי את הספק הספציפי הזה אני אל אקנה אם אתה חשוב שאני קונה כרטיס מסך מעפן תמליץ לי על אחד אחר חוץ מזה שאני משיג אותו בלי מע"מ ומכס וממש ממש בזול אני משיג אותו ואיזה ספק וכרטיס מסך אתה ממליץ והלוח אם עובד עם סטה אז זה טוב למען העתיד אז תגידו לי מה אתם חשובים למרות שיש לי מישהו שממש ממש ממש מבין בזה והוא עוסק בזה כמה שנים שהוא אמר שזה ההי אנד הכי ב"ז שהוא ראה ואלו היו ההמלצות שלוט אז אתה ידוע בכל אופן אני לא מקשיב רק לאחד אז תגידו לי מה אתם חושבים? תודה רבה רבה רבה וחג שמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותיקון טעות אני קונה שני סלוטים של זכרון ראם וזה המפרט התקני Athlon64 4000+ 2.4Ghz 2000Mhz FSB 1MB Cache

?512 MB (XMS) CL2 ? 2 X

?

Sumsung clrt 19 inch 0.22 פיקסל

Logitech mx 518

959NF סמסונג 19 אינץ'

Dfi lanparty nf4 -dr

PlusView1000AMG

Zalman 7700-Alcu

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכמה אתה משיג את הכרטיס מסך?נראה אם זה שווה

זכרון מעולה!מעבד מעולה אך אני לא מבין למה אתה צריך אחד כזה אני הייתי מחכה לליבת הסאן דייגו שתצאה או שכבר יצאה

לא הבנתי מה זה "Sumsung clrt 19 inch  0.22 פיקסל"?

עכבר ממש מצוין

את הדיסק קשיח כך את ה 34 גיגה RAPTOR ואליו תתקין רק את התוכנות והווינדווס ותוסיף לזה 160 גיגה של סיגייט שבה עם NCQ

הלוח בזבוז של 500 שקל כך את הדגם של ULTRA  שהמחירים שלו עכשיו נמוכים כ 920 שקל בנעה מחשבים ובפנדה וגם לו יש באנדל מדהים

מארז הייתי לוקח משהו איכותי של TT או  או יש לך כסף שאתה ממש לא צריך לקחת את הקנדלף שעולה כ 1200 שקל פשוט מארז חלומי +תמיכה עתידית

של BTX

http://www.thermaltake.com/xasercase/kandalf/bws/va9000bws.htm

סקירה אליו:

http://www.overclockercafe.com/Reviews/cases/Tt_Kandalf/pg5.html

ספק הייתי לוקח PS 520W ATX POWERSTREAM הוא עולה כ 800 שקל תשים לב שאני ממליץ את זה רק לך כי כמו שאתה אומר את "מבוסס"

לדעתי זה בזבוז כסף אבל אם יש לך אז כך את מה שאני רשמתי גם תראה שמשתמשים אחרים יסכימו איתי אוליי יהיה חלוקי דעות בנוגעה למארז ולספר לכן תחכה לעוד תגובות!

ואחרון חביב קירור הייתי לוקח 120 +Thermaltake Smart Case Fan Blue LED-120mm שעולה שעולים ביחד כ 350 שקל שווה במיוחד

הוא יותר טוב מהזלמן ועולה כמעט כמוהו!זהו מקוו שתהנה אם זה אם למשהו יש הערה למה שאמרתי שיגיד אני תמיד מוכן לשמוע ביקורת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז הייתי לוקח משהו איכותי של TT או או יש לך כסף שאתה ממש לא צריך לקחת את הקנדלף שעולה כ 1200 שקל פשוט מארז חלומי +תמיכה עתידית

של BTX

http://www.thermaltake.com/xasercase/kandalf/bws/va9000bws.htm

סקירה אליו:

http://www.overclockercafe.com/Reviews/cases/Tt_Kandalf/pg5.html

יש סתירה רצינית בדברים שלך, אין לTT שום מוצר איכותי

עדיף הStacker על כל חיקוי של TT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז בן זונה אני די רוצה אותו אם מישהו יכול לברר לי מחיר אז תודה רבה יש לו מערכת קירור מהנדירות שראיתי ואיזה מערכת קירור ספציפית אמרתם שיש למבד תשיג לי לינק שנאיא דע על מה אתה מדבר ואני משיג הכל ברבע מחיר ממה שאתה משיג אחי בגלל זה די שווה לי לקחת משהוש אתה חשוב שלא שווה את 1000 שקל יותר ואני אל רוצה לחכות לליבות האלה ודרך אגב זה מטורף למען העתיד רק שתדע ובקשר להרדיסק כבר חשבתי מה לעשות אז רק תגידו לי מה אתם חושבים ואיזה באמת כדי לי לקחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...