גימר כבד מנסה לבנות משחב ב15000 מה אני עושה יש לי מלא חילוקי דעות - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גימר כבד מנסה לבנות משחב ב15000 מה אני עושה יש לי מלא חילוקי דעות

RammsteiN

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תראה עומר צודק יש פה אשכול במיוחד בשביל זה שם יוכלו הרבה אנשים לעזור לך חוץ ממני....

ורק בשביל הרקורד אני מאוד מנוסה בהרכבת מפרטים אני פשוט לא כל כך עובד בפורום הזה סתם במקרה עברתי פה היום אני

בדרך כלל מסתכל פה על הודעות...

ודבר אחד שאני יודע בקשר למפרטים שזה סובייקטיבי מאוד... יש לך סכום גדול של כסף אתה צריך לשחק איתו נכון...

נגיד המרט ההוא שפומבה-טל נתן הוא לא רע אבל אני במקום מארז יקר ושני דיסקים קשיחים מעדיף להוסיף כרטיס מסך נוסף...

וגם תסתכל על המפרטים שיש פה באתר ובאתרים בינלאומיים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אני עושה כרגע רק סקר שוק לפני כל הקניה ותעזוב שאני מתחשב בהורים כן אני יודע וגם שמעתי על הקטע של הטכנולוגיה שרצה אז אם אניא חכה אני אל אגיע לשומקום ועוד דבר שמעתי אתז ה שאם נגיד שנאי קונה ATI 850 XT לא שונה בהרבה מהדגם שלי הוא הפרש של 10% שאני במילה לא אשים לב אליו אז תבין שבנתיים אני עושה רק סקר שוק והכסף כאן הוא אל הבעיה כי אם ההורים שלי מוכנים להשקיע 15000 זאת אומרתש אני בא ממשפחה מבוססת אבל בוא לא נכנכס לזה אז בקיצור חג שמח שיהיה לך ותודה ואם אתה יכול להמליץ אתה בעצמך אתה נשמע לי משיהוש מבין עניין איזה כרטיס מסך אתה ממליץ לי ומעבד מהיר וחזק למשחקים אתה יכול להמליץ לי שבאמת יהיה שווה את הכסף ותודה אני וואי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תפתח תארד חדש בפורום אחר, תחכה שהמנהלים יעבירו את הקיים לשם.

ולפי חוקי הפורום אסור להקפיץ (לשלוח שני פוסטים ברצף) אז אני מציע לך לשים לב בשביל שלא ינעלו את הדיון ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרו לך fx55 זה המעבד הכי חזק למשחקים שיש כיום, לפי דעתי לך על הלוח של וסבצע בוא את הSLI למען העתיד..

וגם אל תלך על מארז ממש יקר :o שעולה 700+ זה סתם בזבוז שאתה יכול להמיר אותו לחומרה יותר טובה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או גאד דאמיט כמה שטויות רצות פה

מעבד: אתה לא צריך יותר מ Athlon 64 Bit 3000+ 939

לוח אם: אפשר להסתפק ב A8N-E / MSi K8N Neo4-F / MSi K8N Neo4 Platinum

זיכרון: 2x 512MB A-Data / TwinMOS / PQI מה שיותר זול מאיפה שאתה קונה

כרטיס מסך: SLI לא נותן כלום היום במשחקים כי המשחקים לא מנצלים אותו. X850XT / XT PE מיותרים כנ"ל X800XT

המסקנה המתבקשת - 6800GT PCI-E או היותר משתלם X800XL של Gigabyte / MSi / PowerColor

הארד דיסק: Seagate / Maxtor 160GB SATA NCQ יעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר

צורב DVD: בהחלט Nec 3520A

מארז: Chenbro Xpider Gaming Bomb יהיה טוב

ספק כוח: אין כמו ה Enermax EG425P-VE Noisetaker 2.0

אם צריך מסך: LG 1730B/S יספיק לך

אם צריך מקלדת: מה שיותר נוח לך

אם צריך עכבר: Logitech MX518 או Razer Diamondback

רמקולים: אם צריך אז Altec Lansing ATP3

הנה דוגמא:

AMD 64 3000+ BOX 939PIN - 950

ASUS A8N-E - 860

2x PQI 512MB 400MHZ - 640

SEAGATE 160/7200 SATA 8MB NCQ - 650

POWERCOLOR RADEON X800XL VIVO PCI-EXPRESS 256MB - 2190

NEC ND-3520A Dual Layer DVD±R/W/DL 16X BLACK - 370

כונן דיסקטים שחור - 70

Chenbro Mid Tower Xpider Silver Screwless Case - 300

ENERMAX EG425P-VE Ver.2.0 Noisetaker P Series - 470

LG L1730S BLACK - 1820

Logitech Media Keyboard - 170

Logitech® MX518 -Grade - 340

ALTEC LANSING ATP3 - 450

הרכבת מחשב חדש - 170

סה"כ 9450 ש"ח

לא צריך יותר מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה שירכיבו לך מפרט מחשב אני חושב שכדאי שתפתח ת'ראד באשכול של מפרטי מחשב (כנ"ל לגבי השאלה של מה יותר טוב אינטל או ממש פרסמת באשכול הלא נכון).

דבר שני אם אתה באמת רוצה שיעזרו לך ברצינות תבקש שירכיבו לך מפרט ויסבירו לך למה החלקים הספציפים שהם שמו.

דבר שלישי, לא הייתי סומך על דעה של Enigma209, לא שאני מזלזל חס וחלילה, יכול להיות שהוא יודע, אבל אני יכול להבטיח לך מהתשובות שלו שהוא ממש לא מנוסה בבנית מפרטים. שים לב לנמספר ההודעות שלו- 8 וכולם מהתראד הזה, יש פה אנשים מנוסים שבנו הרבה מפרטים, יכולים לתת לך קישורים להשוואות של חלקי חומרה, לתת טיפים וכו'.

דעה אישית- התקציב ממש גבוה ורוב החלקים שתשיג יהיו טובים, אבל ההפרש במחירים בינם לבין טיפה פחות טובים יהיה גדול וההפרש בביצועים ממש קטן. מה שאני מנסה לומר לך, שבתקציב יותר שפוי את יכול להביא מחשב מצוין ואתה לא חייב כל חלק שיהיה יקר מדי ולא משתלם. בתור גיימר כבד אתה צריך לשים דגש בעיקר על כרטיס חזק (לדוגמא Radeon 850 XTPE או המשתלם יותר 800 XL) בכל מקרה זה שיקולים שלך, ולפי ההודעות שלך אתה די ילד (אז השיקולים מעוותים), במקומך הייתי חושב על ההורים.

ובקשר לשאלה שלך מה יותר טוב.

אין תשובה חד משמעית, הכל תלוי במטרות, בשביל מה שאתה צריך עדיפים כרגע. אמנם השוק נראה עכשיו פעיל עם הכפולי ליבות, אתה תצטרך לחכות עד שתוכל להרכיב מפרט עם כפול ליבות, ובכל מקרה כל הזמן הטכנולוגיה מתקדמת, אם כל פעם תחכה שיצא דגם יותר טוב אתה אף פעם לא תקנה כי תמיד זה מתקדם. שים לב רק שיהיו לך אפשרויות לשדרוג.

חג שמח

מסכים איתך לגמרי

תשמע אחי שוק המחשבים זה השוק הכי הכי דינאמי שיש עכשיו אתה תקנה משהוא ב15 אלף שעוד שנה יהיה שווה 5 אלף ואני לא מגזים של ליזר שאינטל מוציאה טכנולוגיות חדשות אקיצר תקנה עכשיו ב10-8 אלף ואתה תיהיה מבסוט טיכו ואני חושב שכולם פה מסכימים.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...