גימר כבד מנסה לבנות משחב ב15000 מה אני עושה יש לי מלא חילוקי דעות - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גימר כבד מנסה לבנות משחב ב15000 מה אני עושה יש לי מלא חילוקי דעות

RammsteiN

Recommended Posts

כדאי לך לחכות לכפולי הליבה...

וגם בכל מקרה אל תשקיע את כל הכסף 15 אלף במחשב..

תקנה כרטיס מסך שיספיק להיום 800XL כמובן צורב די וי די שתמיד ישאר...

אל תלך על כי אם תקנה עכשיו כרטיס אחד לא ישתלם לך לקנות עוד שנה ככה עוד אחד כזה שהוא כבר יהיה חלש.. עדיף לקנות אחד עם ביצועים גבועים מאשר שניים..

רפטור אולי כדאי לך לקחת 36 גיגה ועוד אחד של 160.. אבל לא לקחת אחד גדול רפטור סתם בזבוז כסף..

קח לך עוד די וי די רגיל...

וישאר לך לפחות 5 אלף... כשהכרטיס מסך יהיה חלש זה יספיק לך לחדש...(ולא לעוד 6800/6600 חחח בזבוז)

ולא כדאי לקחת מעבד כל כך יקר!! אני לא מאמין שתשמש בכל היכולות שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מציע לך לחכות לכפולי אז אתה תוכל לנצל את הכסף שלך טוב

EXACTLY :yelclap:

ליאור אני לא מסכים איתך שהוא לא צריך יותר מהמפרט שלך...

אם יש לו עכשיו 15000 ש"ח לבזבז על מחשב למה לא להשקיע בכפול ליבות? אני בטוח שהוא לא יצטרך להחליף אותו בשנים הקרובות

לגבי כרטיס מסך, הוא באמת לא צריך שתיים של 6600GT עדיף X800XL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה???

ברור שהוא לא צריך כפולי ליבות.. אין לו מה לעשות בזה.. שום דבר לא תומך בזה עכשיו.. וגם לא יודעים מה הביצועים האמתיים שלהם

הם יכנסו באמת לשוק רק עוד שנה ככה.. שיהיו תוכנות ומשחקים לזה..

שתי זה שטות גדולה!!

לסיכום.. תשקיע כ7 עד 10 אלף במחשב החדש.. והשאר יהיה לשידרוגים בעתיד...

אל תקח FX ובטח לא כפולי ליבות... אז מה אם אתה גימר...ואתה חייב את המעבד הכי חזק שיש (כמו שאמרו פה) אבל למשחקים אין מה לעשות עם זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EXACTLY  :yelclap:

אם יש לו עכשיו 15000 ש"ח לבזבז על מחשב למה לא להשקיע בכפול ליבות? אני בטוח שהוא לא יצטרך להחליף אותו בשנים הקרובות

לגבי כרטיס מסך, הוא באמת לא צריך שתיים של 6600GT עדיף X800XL

א. אין עדיין בשוק כפולי ליבות, תחכה עוד חודשיים במקרה הטוב לגרסאות הראשונות של הכפולי ליבות. של אינטל פחות טובים אבל של הם רק High-End. ככה שצריך לחכות לפחות חצי שנה עד שהמחירים יתייצבו ויהיו Mid-End

ב. למה לקחת עכשיו כפולי כשאין לך מה שינצל אותם? סתם לקנות מעבד ב 600 דולר שאתה לא מנצל אותו?

ג. אם יש לו עכשיו 15 אלף שקל שיקנה מחשב ב 9.5 אלף שזה יותר ממספיק ויפקיד את שאר הכסף

ככה בעוד שנה הוא יוכל להוציא את ה 5.5 אלף האלה שיהפכו לפחות ל 6.5 אלף שקל והוא יוכל לקנות אחלה מערכת בסיס של מעבד כפול ליבות ולוח אם מתאים ואפילו כרטיס מסך טוב וגם זיכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה את המחשב הכי פצצתי שאתה יכול בסכום הענק הזה, ותוציא לכל הגיימרים פה את העיינים, חלק פה פשוט רוצים שתקנה מחשב חרא! (זיכרון איי דאטא שיש לו כזה סכום כסף?? מזה??) זה מה שאתה צריך לעשות

לקחת 3000+ שיש לו כזה סכום כסף?

מינימום 3800+!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט High-End -

דגם מחיר כמות

AMD 64 3500+ BOX 939PIN 1680 ¤ 1

DFI LANPARTY UT nF4 Ultra-D 920 ¤ 1

G.Skill 400MHZ PC3200 1024MB DUAL CHANNEL 1000 ¤ 1

SEAGATE 250/7200 SATA 8MB NCQ 970 ¤ 1

SAPPHIRE RADEON X850XT PCI-E VIVO BULK 2900 ¤ 1

CREATIVE AUDIGY 2 ZS 585 ¤ 1

NEC ND-3520A Dual Layer DVD±R/W/DL 16X 350 ¤ 1

COOLER MASTER Stacker 1080 ¤ 1

ENERMAX EG425P-VE Ver.2.0 Noisetaker P Series 470 ¤ 1

VIEWSONIC VP171B 2870 ¤ 1

Logitech Media Keyboard 170 ¤ 1

Logitech® MX518 -Grade 340 ¤ 1

ZALMAN CNPS7000B-AlCu 230 ¤ 1

סה"כ: ¤ 12980

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף אתה מחליט מה שאתה רוצה...

רק ממש חבל לקחת את ה850XT עדיף 800XL בהרבה פחות ההפרש ממש קטן...

ולמה כרטיס קול כזה יקר??

מה המערכת שיש לו?

supermario כולם רוצים פה לטובתו.. ושלא יקנה מחשב חרא... עם הסכום הזה הוא יקנה מחשב שינקר פה עייניים וישדרג אותו עוד כמה שנים.. ויעקור את העיניים שכבר אין לנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש אבל ממש אל בקטע של לנקר עיניים אני בסך הכל בבעיה של חילוקי דעות מה טוב בשבילי אל מה טוב בשבילכם אני אומנם נשמע קצת סנוב אבל אני מצטער אז נתחיל זמה שאני אקח את הטלון 4000+ 64 BIT ואני אל אחכה לכפולי לחיבות כי עד שאני אחכה להם כבר אז אני אצטרך לחכות עוד טיפה ואז יצא הליזר ובקצב הזה אני אחכה שנים ולא אגיע לשומקום אז בקיצור אני רוצה הצעה לכרטיס מסך תותח כמוש אמרתי כבר בהתחלה בהתחלהAsus EAX850XTP/2DHTV 256MB DDR3

יש לי קצת בעיה בקשר ללוח אם אני אל דיוע בדיוק מה להתאים לו אוש אניא דבר עם הטכנאי בקשר לזה ואני צריך לדעת אם הזכרון ראם הזה 512MB (XMS) CL2? מספיק טוב וזהו תודה רבה לכם וחג שמח

בתודה רבה רבה:אריק וילכפורט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף השנה ייצאו כפולי הליבה לשרתים,אבל עד אז כפולי הליבה למחשבים בייתים כבר בטוח יגיעו.

אם תחכה רק ללוח שיוכל לתמוך בכפולי הליבה אז תוכל לשדרג לכפולי הליבה מתי שיתחשק לך.

מצד שנה עדיף כבר לקנות לוח ל- ואז לא תצטרך לחכות ללוחות תואמי כפולי הליבה של .

אם יש לך שנה תוכל לחכות ל-CELL :lol:

מחשב של זה מחשב עם מערכת סראונד או סטריאו ממש טובה,תאורה טובה בחדר,כיסא טוב,מסך טוב (או שניים),

עכבר טוב,מקלדת טובה,גויסטיקים טובים,מחשב טוב ושקט וקירור טוב.

אולי עדיף להפריש קצת מהכסף לדברים אחרים כדי לאזן את החבילה ולא להיתקע עם עכבר דפוק ומעבד טוב.

וראפטור? בשביל מה זה טוב? השיפור היחיד יהיה שהמשחקים יעלו מהר יותר. אני לא רואה סיבה לרכוש אותו.

ה74 גיגה בייט עולה 1200 שקלים. לא עדיף לקנות טוב במחיר הזה?

בהשוואת הדיסקים הקשיחים של PCPLUS שנערכה החודש נמצא שההבדל בין הראפטור ולבין הדיסק הקשיח המהיר ביותר במהירות7200

הוא 10 מגה בייט לשניה.

אם תקנה את הראפטור תוכל להרוויח בערך שנייה או שתיים בעליית המשחקים.

האם לא שווה לחכות או שתי שניות בשביל מחיר זול הרבה יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט High-End -

דגם מחיר כמות

AMD 64 3500+ BOX 939PIN 1680 ¤ 1

G.Skill 400MHZ PC3200 1024MB DUAL CHANNEL 1000 ¤ 1

CREATIVE AUDIGY 2 ZS  585 ¤ 1

Logitech® MX518 -Grade 340 ¤ 1

מפרט מצויין. מומלץ לקחת מפרט כזה מאשר לחכות לכל מיני דברים כמו כפולי או R520.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים, למה כולם ממליצים על כרטיסי המסך של SAPPHIRE ?נכון הםזולים אבל הם נותנים רק שנתיים אחריות במקום שלוש כמו חברות כמו ג'יגהבייט,אסוס,פאוור קולור וכו'.

אסוס נורא יקרים, אסוס זה מותג, כמו דיזל או משהו, חבל לבזבז עליהם כסף, אתה משלם על השם ולא על המוצר.

תקנה כרטיס מסך של ג'יגהבייט או פאוור קולור, אני הייתי הולך על  X850XT

כרטיסי הקול של קריאטיב ידועים כעושי צרות עם התוכנה שלהם (ואני אומר את זה מניסיון), מה גם שלא תבחין לב באיכות הסאונד, לכן עדיף להשאיר כרטיס קול מובנה

עוד משהו

אל תגידו לו "אולי כדי שתחכה"

כי בעולם המחשבים, אפשר לחכות תמיד, ותמיד יהיה משהו יותר טוב, הוא לא צריך לחכות הוא צריך לקנות עכשיו, אני יכול להגיד לכם חכו עוד חצי שנה יצא geforce 7800 ultra עם 24 צינורות... נכון זה מרשים אבל למי יש כוח לחכות?

בזכרונות הייתי הולך על משהו עם CL2, פה באמת תבחר משהו איכותי ocz,corsair כי יש לך תקציב לזה.

במעבד הייתי הולך על 3800+

בכוננים קשיחים..עזוב ראפטורים קח אחד לאכסון משהו רציני WD SATA 250GB 8MB

ועוד אחד של 80 ג'יגה.. תמיד כדאי שני כוננים אם האחד נופל השני גיבוי

במסך הייתי לוקח את 959NF 19"

ועדיף לקחת בנוסף לצורב דיוידי כונן דיוידי רגיל כי אז הרבה יותר קל לצרוב דיסקים.. ותמיד צריך עוד כונן זה יותר נוח אם רוצים להעתיק מכמה דיסקים בו זמנית וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים, למה כולם ממליצים על כרטיסי המסך של SAPPHIRE ?נכון הםזולים אבל הם נותנים רק שנתיים אחריות במקום שלוש כמו חברות כמו ג'יגהבייט,אסוס,פאוור קולור וכו'.

אסוס נורא יקרים, אסוס זה מותג, כמו דיזל או משהו, חבל לבזבז עליהם כסף, אתה משלם על השם ולא על המוצר.

תקנה כרטיס מסך של ג'יגהבייט או פאוור קולור, אני הייתי הולך על X850XT

כרטיסי הקול של קריאטיב ידועים כעושי צרות עם התוכנה שלהם (ואני אומר את זה מניסיון), מה גם שלא תבחין לב באיכות הסאונד, לכן עדיף להשאיר כרטיס קול מובנה

עוד משהו

אל תגידו לו "אולי כדי שתחכה"

כי בעולם המחשבים, אפשר לחכות תמיד, ותמיד יהיה משהו יותר טוב, הוא לא צריך לחכות הוא צריך לקנות עכשיו, אני יכול להגיד לכם חכו עוד חצי שנה יצא geforce 7800 ultra עם 24 צינורות... נכון זה מרשים אבל למי יש כוח לחכות?

בזכרונות הייתי הולך על משהו עם CL2, פה באמת תבחר משהו איכותי ocz,corsair כי יש לך תקציב לזה.

במעבד הייתי הולך על 3800+

בכוננים קשיחים..עזוב ראפטורים קח אחד לאכסון משהו רציני WD SATA 250GB 8MB

ועוד אחד של 80 ג'יגה.. תמיד כדאי שני כוננים אם האחד נופל השני גיבוי

במסך הייתי לוקח את Samsung 959NF 19"

ועדיף לקחת בנוסף לצורב דיוידי כונן דיוידי רגיל כי אז הרבה יותר קל לצרוב דיסקים.. ותמיד צריך עוד כונן זה יותר נוח אם רוצים להעתיק מכמה דיסקים בו זמנית וכו'

א. אני אמרתי לחכות לכפולי ליבה כי הכסף לא בא מהעץ והוא לא יכול(לפי דעתי) עוד שנה עוד פעם להוציא רבבה

ב. אולי אתה לא מבחין בהבדלים בין כרטיסי קול אבל יש אלה שזה חשוב לם

מפרט High-End -

דגם מחיר כמות

AMD ATHLON 64 3500+ BOX 939PIN 1680 ¤ 1

G.Skill DDR 400MHZ PC3200 1024MB DUAL CHANNEL 1000 ¤ 1

CREATIVE AUDIGY 2 ZS 585 ¤ 1

Logitech® MX518 Gaming-Grade 340 ¤ 1

אני אישית לא היית לוקח אותו ועוד דבר זה DDR2 עם אתה בטוח שזה יפעל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.  אני אמרתי לחכות לכפולי ליבה כי הכסף לא בא מהעץ והוא לא יכול(לפי דעתי) עוד שנה עוד פעם להוציא רבבה

ב.  אולי אתה לא מבחין בהבדלים בין כרטיסי קול אבל יש אלה שזה חשוב לםאני אישית לא היית לוקח אותו ועוד דבר זה DDR2 עם AMD אתה בטוח שזה יפעל?

יש לי מחשב עם כרטיס קול של קריאטיב והשני בלי, וממש אין הבדל באיכות הסאונד, מה שגם, קריאטיב רמאים והכרטיסים שלהם הם לא באמת 24bit , אם שמעתם קריאטיב מפצה עכשיו לקוחות שקנו דגמים מסוימים של AUDIGY כי יש להם בעיה עם ה 24bit הזה

חוץ מזה, אם אתה רוצה עוד הוכחה למה _לא_ לקנות קריאטיב

קרא את זה

http://forums.winamp.com/showthread.php?s=&threadid=76742

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...