מחפש רמקולים איכותיים למחשב, לתקציב עד כ-400 שקל. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש רמקולים איכותיים למחשב, לתקציב עד כ-400 שקל.

Kitt0s

Recommended Posts

כפי שהכותרת מרמזת, רמקולים איכותיים למחשב, עם העדפה ל-, חנות באזור המרכז, עד לתקציב של 400 שקל (אפשר לחרוג קצת)

משהו אלגנתי, בעל עוצמה, איכותי, אם יש יותר מ 2.1/2.0 אז בשמחה.

תודה מראש :P :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה לי להחליף את הCREATIVE INSPIRE 2400 שלי בATP ? עד כמה שיפור יראו הATP ? כי אצלי כשמתחילים להעלות ווליום בי 4-6 אז מתחיל רעש של היססססססס וזה ממש מעצבן כי אי אפשר להגביר עוד כדי לעצבן את השכנים.. אז למי שיש את הATP יכול להגיד איך הם ? למשל בבאסים ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן רק ATP 3 .

כול היתר צעצועים (מחברות שמיצרות מקלדות )!!

אם את ה מחפש איכות , עיצוב יפה על שולחן העבודה , אין ספק שה ATP3 הם הממולצים.

אומנם התקציב קצת חורג (אני חושב ב 50-70 שקל) אבל לדעתי שווים את ההשקעה הנוספת.

דרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הATP סט איכותי והכל, אבל מה שבטוח שאת השכנים לא תוכל לעצבן באמצעותם... כי אחרי הכל זה בסה"כ למחשב ולא מערכת הגברה מקצועית. וד"א, לי יש סט של קריאטיב 2500, ותאמין לי שבעצמה הם שווים לATP רק האיכות שונה, אבל אני אישית אוהב יותר את הבאס של קריאטיב. ומחיר יותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה לי להחליף את הCREATIVE INSPIRE 2400 שלי בATP ? עד כמה שיפור יראו הATP ? כי אצלי כשמתחילים להעלות ווליום בי 4-6 אז מתחיל רעש של היססססססס וזה ממש מעצבן כי אי אפשר להגביר עוד כדי לעצבן את השכנים.. אז למי שיש את הATP יכול להגיד איך הם ? למשל בבאסים ?

תודה

בדקת שהבעיה היא ברמקולים ולא ב INPUT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הATP סט איכותי והכל, אבל מה שבטוח שאת השכנים לא תוכל לעצבן באמצעותם... כי אחרי הכל זה בסה"כ רמקולים למחשב ולא מערכת הגברה מקצועית. וד"א, לי יש סט של קריאטיב 2500, ותאמין לי שבעצמה הם שווים לATP רק האיכות שונה, אבל אני אישית אוהב יותר את הבאס של קריאטיב. ומחיר יותר זול.

אתה אומר את זה מתוך ניסיון או מתוך השערות ?

יש לי את ה ATP ואם אני שם על מקסימום ווליום אז השכנים מלמעלה באים אחרי איזה 10 דקות להגיד לי שנמאס להם מהבומים (מה לעשות ראפ זורם לי בעורקים).

CREATIVE הם בערך באותה איכות סאונד כמו ה ATP3 (ה ATP3 כמובן טוב יותר אבל לא בהרבה) אני אומר לך מתוך ניסיון כי לחבר שלי יש , אבל בעוצמה אין ספק שה ATP3 לוקחים בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי קנה אותם ב 160 ... אבל חפיף :).

תתחדש :xyxthumbs:.

שווינגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג.. מאיפה? כמה? מתי? איך ? למה? סמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...