יש סיכוי שיהיה בארץ SDSL? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש סיכוי שיהיה בארץ SDSL?

אורח voodooman

Recommended Posts

אורח voodooman

כמו ADSL רק שפה זה שווה מהירות הורדה שווה למהירות העלאה! :-*

מעניין אם זה יגיע לארץ!? ובאיזה מחיר החבילות יהיו וכמנובן האם זה טוב יותר או גרוע יותר מ-VDSL? :nixweiss:

אחחח איזה באסה 2 מגביט אבל מהירות העלאה של 96 קילוביט מקסימום וזה אצלי תמיד על 63 קילוביט אפילו לא 96 :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא..

אינטרנט שהוא כמו ADSL ומהירות ההעלאה היא כמו מהירות ההורדה

זה T1 שיקח הרבה מאוד שנים עד שיגיע לארצנו הקטנה והלא מפותחת

ועד שיגיע T1 תשאל מתי יגיע OC שזה משהו כמו מהירות האור חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SDSL היה נסיוני במשך איזה קצת בארץ... לא נראה שבזק, עלובי הנפש האלה, הולכים לדחוף את זה לרמה השיווקית. שלא לדבר על כך שהם עוד פחות חושבים על להעניק אפסטרים פחות בזיוני מ 96 קביט לקהל הרחב, עם הטכנולוגיה הנוכחית - ADSL.

האינטרנט המהיר יישאר צולע לפחות עד 2010 בקצב הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך בשום xDSL שהוא, בו בזמן שמגבלות ה-ADSL לא מוצו עד תום. אני עדיין מתקשה להבין מדוע ישראל, מדינה המדורגת במקום השני בעולם עם שיעור חדירה של לבתי אב, מספקת upload עלוב. הייתי מצפה ללא פחות מ-256 על חבילה של 768 ו-384 עם עדיפות ל-512 לחבילת 1536. פשוט בושה, בושה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטרסים כספיים של , כמובן.

למה להם לספק פתרונות Low-Cost לעסקים, כדוגמת ADSL 1.5/640, כשאפשר לעשוק אותם ולספק להם פתרונות פרודקטיביים הרבה פחות (ויקרים הרבה יותר) כדוגמת ISDN/נל"ן ו Frame Relay?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחו שישראל גם אחת המדינות עם הכי הרבה WAREZ אז יכוליות שזה גם אינטרס של לאדע מי שהאפלוד יהיה נמוך....

בוא נגיד שאפחד לא ישלם הרבה יותר ממה שהוא משלם היום לאינטרנט גם אם האפלוד יהיה כמו הדאונלוד

לכן לא שווה לבזק לכבלים ולספקיות להביא יותר מהיר שיהיה לך יותר יקר ואנשים לא ישלמו עליו יותר ממה שהם משלמים היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך זה מסתדר בחו"ל? האם שם אנשים לא חומדים לכסף כמו הנהלת בזק? האם שם אין קפיטליזם ללא מגבלות?

ולמה יש לי הרגשה שלכבלים ולבזק יש הסכם "מתחת לשולחן" לפיו הם לא מגדילים upload ללא תיאום והסכמה ביניהם? איך זה שתחרות המחירים של הספקיות על הלקוחות בעיצומה, בעוד שמבחינת התשתית והכבלים עושים יד אחת? האם זה בגלל שמדובר רק בשני שחקנים ולכן קל להם להידבר יחדיו, לשתף פעולה כמונופול אחד - ההיפך מהמצופה מהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דיי בטוח שמהירות אפלואד גבוהה יותר מצריכה השקעה בתשתית --> כסף

כרגע מחירי האינטרנט בארץ ברמה ממש ביזיונית, אם אני גולש על 1.5 כולל הכל הכל ב-80 שקל לחודש.

הם לא יכולים להוריד את המחירים עוד למטה עוד הרבה, וברגע שבאמת תיכנס מהירות העלאה גבוהה יותר, ויהיה צורך לשדרג את כל התשתיות (וזה לא משנה אם זה עוד מרכזיות, עוד שרתים לחברות האינטרט או כל דבר אחר), אני מניח שזה יבוא יחד עם קפיצה די גבוהה במחירים...

נחייה ונראה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Warez בטוח לא המניע של מלאפשר תעבורת אפסטרים גבוהה יותר, לא ממש מעניין אותם מה אתה עושה עם האיטרנטש'ך.

אפשור תעבורת אפסטרים גבוהה פי שניים או שלושה לא מצריכה שדרוגי תשתית ובטח שלא מהווה מחסום ברמת התשתית כלל וכלל לבזק.

הבעיה היא שהטכנולוגיה זולה ויעילה להחריד ומה לעשות, לבזק פשוט כואב, כואב לספק לתושבי ישראל את ההנאה הזו במחירים שפויים. מאחר וברגע שמשתמשים פרטיים יחלו להינות מחבילות בעלות אפסטרים שפוי ותג מחיר הנמוך מ 200 ש"ח לחודש, העסקים ישכילו לעשות את אותו הדבר ולנטוש את הטכנולוגיות היקרות, הפרמטיביות והמגושמות הנ"ל לטובת פתרון זול ויעיל. לא רוצים שזה יקרה ולכן תוקעים את כל השוק.

עוד יותר בזיוני לראות את Hot מתחקים אחר WoW ומספקים את אותן החבילות במחירים זהים. כפי שכבר אמרתי לא פעם בעבר, מדובר ב"התחקות" ולא בתחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דיי בטוח שמהירות אפלואד גבוהה יותר מצריכה השקעה בתשתית --> כסף

כרגע מחירי האינטרנט בארץ ברמה ממש ביזיונית, אם אני גולש על 1.5 כולל הכל הכל ב-80 שקל לחודש.

הם לא יכולים להוריד את המחירים עוד למטה עוד הרבה, וברגע שבאמת תיכנס מהירות העלאה גבוהה יותר, ויהיה צורך לשדרג את כל התשתיות (וזה לא משנה אם זה עוד מרכזיות, עוד שרתים לחברות האינטרט או כל דבר אחר), אני מניח שזה יבוא יחד עם קפיצה די גבוהה במחירים...

נחייה ונראה :)

שטויות, אל תאמין לכל מה שנציג או כתבה ב-Ynet מספרים... מבחינה טכנית, היכולת ל-upload אינה תלויה בשידרוג הציוד; למען האמת, הציוד המדובר בצורתו הנוכחית הוא overkill לסיפוק מהירות כפולה ואף משולשת של ה-upload הנוכחי המגוחך. מדובר באינטרסים כספיים מובהקים של המעורבים בדבר: והכבלים הם בסה"כ ספקי תשתית וככאלו ה"מחירי רצפה" לכאורה שלהם, הם מקור הכנסה אדיר עבורם. מ-א-ד. לא מדובר כאן בהתאבדות כלכלית, נהפוכו. כהוכחה לכך, כבר שמעתי על אנשים שפורצו את מודם הכבלים שלהם ונהנו מ-upload של 512 קסל"ש ואף יותר. בנוסף, לא מזמן היה כאן (או בפורום בתפוז, לא זוכר) בחור שטען כי יש לו חבר בבזק שסידר לו upload אימתני (נו, מה חדש במדינת הקומבינות?) והוא אף הוכיח זאת בפנינו עם printscreen...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמת.

בכבלים ניתן לפרוץ את המודם ולשנות את הגדרות הקובץ שמאמת את נתוני הסנכרון של המודם עם המרכזת וכביכול לבצע "מניפולציה".

בבזק, ניתן לבצע את השינוי אך ורק ממסופונים הנמצאים במרכזי התמיכה והשירות של WoW, כך ש... חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא בפריים ריליי, אם האפלואד יהיה יותר רציני אנשים יזנחו את הפריים ריליי ויעברו לאדסל ואת זה לא רוצה

בביס שלי לשעבר היה פריים ריליי עד שהאדסל נהיה מספיק זול ואז הפסיקו אותו ועברו ל3 קווי אדסל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמת.

בכבלים ניתן לפרוץ את המודם ולשנות את הגדרות הקובץ שמאמת את נתוני הסנכרון של המודם עם המרכזת וכביכול לבצע "מניפולציה".

רק בחיבור קבוע בגלל זה עברו לחיגנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...