מזל טוב למוח האפל! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מזל טוב למוח האפל!

ThePorscher

Recommended Posts

היום זהו יום חשוב ל-DarK-MinD.

יום שבו הוא נהפך מילד לגבר.

יום בו מסתיימת תקופה חשובה בחייו.

אז היום, אני רוצה לאחל לעמרי, מזל טוב - על סיום המתכונת באנגלית!  ;D

אה כן, וגם יש לו יומולדת 18 היום.

לא שזה ממש משנה....  :-X

אז היום, אחרי 6 שנים שאתה עושה זאת, אתה יכול להתחיל לראות פורנו ולשתות אלכוהול.  :P

מה עוד אפשר לאחל לך?

שתאכל הרבה וופלות

שתהייה לראש ולא לגולנצ'יק

שתזכור שהחיים מתחילים בגיל 21

אבל עלולים להיגמר מוקדם יותר...

ועכשיו, without any further delay..

קצת סמיילים:

:birthday: :birthday: :birthday::biggrimjackbox: :biggrimjackbox: :biggringift: :biggringift: :birthday::biggringift: :auto: :beerchug: :alcoholic: :birthday: :birthday:

והמסורות מחכות בפתח:

18 שמנמנים:

:funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn:

ואחד לשנה הבאה:

:funn:

מזל"ט!

8.gif

* על מנת לשמור על שפיות הברכה השפוי כמובן נתן יד כתף וחצי קילו של רגל קרושה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל טוב

אתה עכשיו יכול סוף סוף לשתות אלכוהול בצורה חוקית

(זה בטח הופך להיות מזה משעמם כשזה חוקי,לא?)

הייתי שם לך 18 שמנמנים,אבל אין לי כוח ואני ממהר גם ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחח דרעקי דרעקי

מה אפשר לאחל לך שעוד לא איחלו

בהצלחה במג"ב - ותזהר מערבים עם , אחרי זה הולכים לבית משפט ונהיה לא נעים

בהצלחה בפרויקט - ואם אפשר, תשרוט את הבוחן עם הגל המשולש, אולי הוא ישים לב שאין לי חוברת  ;D

כמו שנועם אמר - עכשיו מותר לך לראות :gorgeous: ולהראות :alcoholic: - אבל תזהר כשאתה משלב, אתה אף פעם לא יודע מה יצא מזה  :-X

תנצל כבר את המשאבים הטבעיים ליד הבית שלך (או במילים אחרות - תעשה כבר פתיחות בכביש של הגבעה  :auto:)

ונסיים בהשראת המתכונת: may the 64a never late (אתה יודע, בשבוע שנשאר ללמוד... 8))

קצת שמנמנים:

:funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn:

+ :funn:

ושטויות...

:biggringift::biggrimjackbox::birthday:  :biggrimjackbox::birthday::biggringift::birthday::biggrimjackbox:

אה, ותחזור כבר לערוץ שמן!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם! אני אתחיל בהגבה להודעות עד עכשיו אמשיך ובהמשך אגיב גם למברכים הבאים, אם עוד למישהו אכפת כאן ממשהו (*SNIF* סנובים *SNIF*)

אז היום, אחרי 6 שנים שאתה עושה זאת, אתה יכול להתחיל לראות פורנו ולשתות אלכוהול. :P

רק 6 שנים? זה מה שאתה חושב :lol:

מזל טוב

אתה עכשיו יכול סוף סוף לשתות אלכוהול בצורה חוקית

(זה בטח הופך להיות מזה משעמם כשזה חוקי,לא?)

כהההה, גם אני חשבתי על זה. אני זוכר עוד שבגיל 13 לא הכניסו אותנו בקולנוע ל"סאות'פרק" ושבגיל 15 לא הכניסו אותנו ל"אסקימו לימון" החדש, אז קנינו כרטיסים ל"איזו מין שוטרת" ונכנסתי במקום זה לאסקימו (עד עכשיו לא ראיתי את הסרט על השוטרת). היום אני יכול ללכת ל"מכסחי הגופות עורפים ראשים ואונסים צעירות" ואף אחד לא יוכל להגיד לי כלום, אף חנות\מקום אינו מחסום.

מזל טוב! :yelclap::birthday: מתי הצבא לוקח אותו לחיקו? ;D

יולי-אוגוסט, פרופיל קרבי.

בהצלחה במג"ב - ותזהר מערבים עם , אחרי זה הולכים לבית משפט ונהיה לא נעים

עדיין בהכחשה הא? אמרתי לך שאני מסדר לך כניסה אוטומטית לשם

מזל"ט דערק! אם הייתי יודע הייתי מוסר לך כבר אתמול :)

;D היה כיף בצריפין, ואני לא אשכח את זה בקרוב בגלל הסימנים האדומים על הכתפיים מהאלונקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל"ט

:jump: :jump: :jump: :jump: :jump:

אורט ביאליק בית זונות :)

תנהג בזהירות , קח תחיים בפרופורצייה , סקס סמים ורוקנרול לא הולכים טוב ביחד כמו שזה נשמע .

וזהו........עד השנה הבאה , וכמעט ששכחתי , החיים מתחילים בגיל 21 כמו שמישהו "חכם" אמר קודם לפניי.

ואחד לשנה הבאה

:funn:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוווווווו לא רק שאתה נמצא בכל מקום שאני נמצא בו (כל פורום אפשרי ואפילו היינו באותו יום ביום סיירות)

אתה גם חוגג יום הולדת יומיים לפני

שמע יש פה משהו

מזל טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...