פרוייקט SAS (עודכן: 10-9-06) - עמוד 6 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט SAS (עודכן: 10-9-06)

IG

Recommended Posts

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי המוד עצמו לא יפה אבל מה אני יגיד לך ..

לא נעים לבאס אותך אבל המשך כך אולי עוד כמה זמן זה יהיה הרבה יותר יפה .............

:xyxthumbs:  :xyxthumbs:  :xyxthumbs:  :xyxthumbs:  :xyxthumbs:  :xyxthumbs:

למה לא יפה? זה רק הגג... אני מתכוון לצבוע את הפאנל הקידמי בהתאם לגג, להוסיף חריטה יפה (על הפאנל...), ניאון שיאיר מהחריצים שבפאנל ומהמאורר שבגג, תאורת לדים לחריטה של הכוכב... יש עוד הרבה עבודה...

יש לך הצעות לשיפור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי המחשב עצמו יפה אבל אני לא אוהב בכלל את הגג בגלל שעשית שם חיתוך די מגעיל ....

אני מתכוון שזה מכוער לעשות צורה כזאת בגג שרואים את כל המאוורר ------------------------------->>>          ______

\          /

/_מאוורר_\

לדעתי אם תוכל להשיג גג חדש ולעשות משו יותר יפה אז המוד יהיה גם הרבה יותר יפה.

אני עשיתי כבר כמה שכוללים מארז שקוף ומארז עם חלון גדול של קרוקר ולהבות ......

לפני כמה שמן עלה לי רעיום ענק לראש שאולי תוכל להשתמש בו אבל הוא קשה מאוד

בתוכנית אקס מן (ואל תחשבו שאני רואה את זה אני לא מסכן אני בן 16 חחחח) יש את הדוקטור עם הקרחת שכל הזמן שם ידיים על הראש ויוצא לו מן אור כזה משם אז חשבתי לעשות מאוורר לדים במקום שבו יוצא האור ואז זה נראה כאילו יוצא לו כמו כדור אש או אור מהראש....

בהצלחה בהמשך  :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי המחשב עצמו יפה אבל אני לא אוהב בכלל את הגג בגלל שעשית שם חיתוך די מגעיל ....

אני מתכוון שזה מכוער לעשות צורה כזאת בגג שרואים את כל המאוורר ------------------------------->>>              ______

\          /

/_מאוורר_\

לדעתי אם תוכל להשיג גג חדש ולעשות משו יותר יפה אז המוד יהיה גם הרבה יותר יפה.

אני עשיתי כבר כמה שכוללים מארז שקוף ומארז עם חלון גדול של קרוקר ולהבות ......

לפני כמה שמן עלה לי רעיום ענק לראש שאולי תוכל להשתמש בו אבל הוא קשה מאוד

בתוכנית אקס מן (ואל תחשבו שאני רואה את זה אני לא מסכן אני בן 16 חחחח) יש את הדוקטור עם הקרחת שכל הזמן שם ידיים על הראש ויוצא לו מן אור כזה משם אז חשבתי לעשות מאוורר לדים במקום שבו יוצא האור ואז זה נראה כאילו יוצא לו כמו כדור אש או אור מהראש....

בהצלחה בהמשך  :xyxthumbs:

אז זהו, שאני בונה על זה שהאור של הניאון שאני אשים (ביום מן הימים :P) יגיע גם לחלוןן הזה, ו"יכסה" את כל החלון באדום (הצבע שאני רוצה...) ככה שלא יראו מה יש בפנים (אדום זה צבע ככה מספיק לפי דעתי...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

OK, נכון להיום, ככה נראה הגג של המארז:

http://www.hwzone.co.il/gallery/album119

אני רוצה להוריד את הצבע, הכל, ולצבוע אותו מחדש (לפני שאני ממשיך למוד של שאר המארז...)

אני רוצה לצבוע בצבע שחור כרקע, ולמלא את ה"סלוטים" של הפסים בדוגמא אחרת.

יש לי שני רעיונות:

1. שני פסים ירוקים (ירוק כהה, אולי בגימור מרוקע) בדוגמא של גבעול וורד, שמגיעים אל הכוכב (שיואר באדום)

2. שני צינורות, אחד אדום אחד כחול מרוע או תכלת (שני הצינורות יתפסו "סלוט" אחד...) שמסתעפים והולכים פחות או יותר במסלול של הפסים הקיימים, כמו וורידים (לא מצאתי לזה ציאור טוב יותר...)

תעזרו לי בבקשה להחליט, ואם יש לכם רעיון משלכם, תציעו!

תודה :)

אם אתם רוצים, אני יכול לעשות דוגמאות בצייר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי, תעשה משהו בשביל להעיף את המשושה מהגג.

ושאתה צובע את הגג רצוי שהוא גם יהיה תואם לשאר המארז.

הפסים על הגג הם חריטה על המתכת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המשושה אני לא מעיף! אני רוצה להשיג ניאון אדום שיאיר דרכו... בסוף זה יהייה יפה...

זה התיכנון שלי (פחות או יותר...):

a11.jpg

את המחטים בראשון אני מתכון לעשות יותר משולשים...

אני רוצה לצייר את אחד משני הדגמים משני הצדדים...

ולגבי התאימות שלאר המארז: אני רוצה להתאים את שאר המארז לגג... בגלל זה אני רוצה לבחור את הדוגמא של הגג בהתחלה... אני רוצה לעשות בדלת חלון גדול עם חריטה של מיג29 או SU 37 ממריאים, ולהאיר אותה בלדים לבנים וכחולים שיתנו אפקט יפה.... אבל עד זה, יש עוד זמן... עוד הרבה זמן  :-\

הפסים בצדדים זה לא חריטה במתכת... לדראמל שלי יש שני מצבים: כבוי או חותך כל דבר שבו הוא נוגע  :smile1:

זה צבע... לקח לי 5 שעות להכין את השבלונות לפס העבה ולפס הצר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם אתה כבר בוחר נושא למוד שלך, אז תדבק אליו.

והוספת דברים שלא ממש קשורים לנושא לפי דעתי רק תגרע מיופי ואיכות המוד.

עם כבר אתה מגיד את הנושא של מוד שלך על המטוס רוסי או על חיל האויר הרוסי בכלל, אז תשתמש בסמלים של החייל, או בסכמת הצביעה של מטוס הSu37.

לדוגמה בזנבוני המטוסים הרוסיים יש כוכב אדם שמודגש בקו לבן, אז אתה יכול לצבועה מסביב לכוכב המואר פס לבן על רקע שחור, כמו בסכמת הצביעה של הSU37 גירסת הניסוי/אב טיפוס:

http://members.aol.com/offshoreel/Bilder/su37.jpg

או כמו בסכימה הזאת:

http://www.fas.org/man/dod-101/sys/ac/row/su37_02.jpg

אתה גם יכול גם להוסיף על גג המארז את הכוכב והפסים כמו בתמונה למעלה שצבועים על זנב המטוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה, תודה.

אני כנראה אשאיר מסגרת לבנה מסביב לכוכב, אצבע את השאר בשחור, ואצבע את הפסים האדום לבן...

עכשו אני יודע מה הכיוון של המוד! :jump1: תודה!

(אגב הראשון זה SU47... או S37 ;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...