מה דעתכם על המשחק SWAT 4? - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על המשחק SWAT 4?

STRENGTH

Recommended Posts

1- בגלל זה לא נכנסים לחדר סתם כך, עושים OPEN & CLEAR, והחשוד בדרך כלל יכנע.

אם אתה רוצה להיות בטוח שהוא יכנע תעשה OPEN STING\CS\BANG & CLEAR, זה תמיד כדאי כשאתה מתעסק עם נרקומנים לחוצים :)

ותמיד אפשר לעשות OPEN & CLEAR ולהיכנס עם השוקר החשמלי (במקרה שיש רק חשוד אחד) אף אחד לא מתוכך איתו :).

2-השמירות זה טעם אישי, לדעתי זה לא כל כך מפריע. אם הגעת לשלב שממש קשה לך פשוט תוריד את הרמת קושי שלו (אתה יכל לקבוע לכל שלב בנפרד).

3- הפריז באמת מעצבן :P

4- אין מבחר? על מה אתה מדבר? רק לשוטגאנים יש 4 סוגים, וכל שאר הנשקים הם נשקים שנמצאים בשימוש על ידי הSWAT אז כמה כבר אתה רוצה שיהיו מיניגאנים וטילי לאו?... יש כמה שקטים ונוחים למקומות צפופים, יש כמה עם טווח גדול יותר, ויש כמה שוטגאנים. בנוסף לזה יש את הרובה פילפל שוקר חשמלי תרסיס פילפל רימון גז מדמיע רימון ורימון עוקץ, אקדחים גם יש שלושה וכולם מגניבים.

5- תילמד לירות :P

6-הגרפיקה מספקת, אבל העיצוב שלבים מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

באמת משחק נחמד, פעם ראשונה שאני משחק בסדרה של SWAT ואני מתחרט שלא התחלתי לפני כן.. החיסרון היחיד שמצאתי שאתה הולך מממש מממש לאט, זה פשוט יכול לחרפן.. וגם הקטע הזה שאתה צריך לשים אזיקים לכל אחד זה לוקח שנה :\

בכל מקרה אני צריך עזרה הגעתי לשלב הרביעי ( אני חושב ) שלב בתוך פאב כזה של הופעות... שזה מקום דיי ענק יחסית לשלבים הקודמים.. בכל מקרה כל פעם שאני מסיים את המשימה, רשום לי Mission Completed אבל אני לא יודע איך אני עובר למשימה הבאה.. בפעמים הקודמות פשוט הייתי לוחץ PAUSE ואז Debrief ואז שם היה Next Mission ועכשיו אין את זה פשוט רשום במקום Change Level.. וגיליתי עוד משהו באותו שלב שיש מין דלתות כאלה שברגע שאתה מנסה להכנס בהם הוא שואל אותך עם אתה רוצה לסיים את השלב ? ואז כשאתה עושה YES זה פשוט יוצא @#$@ .. כבר עשיתי את השלב הזה 10 פעמים :(

למישהו יש מושג מה אני צריך לעשות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את המשחק אבל שהוא עולה יש מסך שחור כזה חיכיתי 5 דקות ולא קרה כלום!!..

מישהו יודע מה עושים?

[זה SWAT 4]

שמע, גם לי הייתה את אותה הבעייה. יש לך נורטון סקיוריטי? אם יש לך אז זו הבעיה... פשוט תעשה לו DISABLE ותפעיל את המשחק.

זה קורה בגלל שהמשחק לא תומך ב ALT-TAB, ואז שהנורטון מקפיץ את ההודעה שלו אם לתת אישור או לא הוא מוציא אותך מהמשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1- בגלל זה לא נכנסים לחדר סתם כך, עושים OPEN & CLEAR, והחשוד בדרך כלל  יכנע.

אם אתה רוצה להיות בטוח שהוא יכנע תעשה OPEN STING\CS\BANG & CLEAR, זה תמיד כדאי כשאתה מתעסק עם נרקומנים לחוצים  :)

ותמיד אפשר לעשות OPEN & CLEAR ולהיכנס עם השוקר החשמלי (במקרה שיש רק חשוד אחד) אף אחד לא מתוכך איתו  :).

2-השמירות זה טעם אישי, לדעתי זה לא כל כך מפריע. אם הגעת לשלב שממש קשה לך פשוט תוריד את הרמת קושי שלו (אתה יכל לקבוע לכל שלב בנפרד).

3- הפריז באמת מעצבן  :P

4- אין מבחר? על מה אתה מדבר? רק לשוטגאנים יש 4 סוגים, וכל שאר הנשקים הם נשקים שנמצאים בשימוש על ידי הSWAT אז כמה כבר אתה רוצה שיהיו מיניגאנים וטילי לאו?... יש כמה שקטים ונוחים למקומות צפופים, יש כמה עם טווח גדול יותר, ויש כמה שוטגאנים. בנוסף לזה יש את הרובה פילפל שוקר חשמלי תרסיס פילפל רימון גז מדמיע רימון ורימון עוקץ, אקדחים גם יש שלושה וכולם מגניבים.

5- תילמד לירות  :P

6-הגרפיקה מספקת, אבל העיצוב שלבים מעולה.

1. אני תמיד עושה OPEN STING\CS\BANG & CLEAR הבעיה היא כשיש יותר מחשוד אחד אלה 3-4 ובחלק מהם הפלאש או הגז לא פוגעים או שהם בצד או שהרם רחוקים מידי גם שמתי לב שאם למשל אני עושה להם שיבדקו מתחת לדלת אם יש חשודים אז הם לא תמיד קולטים אותם אם הם ממש לא לפניהם

4 . בקודם היו יותר נשקים

5. תאמין לי שאני יודע לירות !!! הבעיה היא שאם אתה "נותן להם בראש" אז אחרי זה קוראים לזה שימוש מוגזם בכוח קטלני או משהו כזה ומורידים לך נקודות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת משחק נחמד, פעם ראשונה שאני משחק בסדרה של SWAT ואני מתחרט שלא התחלתי לפני כן.. החיסרון היחיד שמצאתי שאתה הולך מממש מממש לאט, זה פשוט יכול לחרפן.. וגם הקטע הזה שאתה צריך לשים אזיקים לכל אחד זה לוקח שנה :\

בכל מקרה אני צריך עזרה הגעתי לשלב הרביעי ( אני חושב ) שלב בתוך פאב כזה של הופעות... שזה מקום דיי ענק יחסית לשלבים הקודמים.. בכל מקרה כל פעם שאני מסיים את המשימה, רשום לי Mission Completed אבל אני לא יודע איך אני עובר למשימה הבאה.. בפעמים הקודמות פשוט הייתי לוחץ PAUSE ואז Debrief ואז שם היה Next Mission ועכשיו אין את זה פשוט רשום במקום Change Level.. וגיליתי עוד משהו באותו שלב שיש מין דלתות כאלה שברגע שאתה מנסה להכנס בהם הוא שואל אותך עם אתה רוצה לסיים את השלב ? ואז כשאתה עושה YES זה פשוט יוצא @#$@ .. כבר עשיתי את השלב הזה 10 פעמים :(

למישהו יש מושג מה אני צריך לעשות ?

אתה יכל להגיד לאחרים לעשות את זה.

תבדוק טוב שדיבחת על כל החשודים ועל כל האזרחים הפצועים.

(תעשה ESC כדי לבדוק)

את זה יש בכל שלב, זה למקרה שאתה רוצה לבטל את המשימה (אבל אפשר גם דרך הטפריט, או להתאבד פשוט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי איזה משחק ענק זה..אני מוכרח להגיד שהתרשמתי מהמשחקיות שם ענק..

איך שהם פותחים דלתות וכל זה..

גרפיקה שולטת לדעתי מאד יפה...

עכשיו אני מבין למה הוא קיבל ביקורות כאלה טובות משחק חבל על הזמן :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא הAI של המשחק הזה היא אחת הגרועות שראיתי בחיים שלי..

לפעמים אתה נכנס לחדר ה"פושעים" מכוונים אליך ולא יורים במשך מספר שניות זה פשוט עלוב או שהם פשוט מסתכלים על קירות או דברים כאלה..

וגם לקרוא לפריצות לחדרים האלה זה טעות.. כי זה לא זה פשוט פעולה מתוכננת שהם עשו, זה כמו לראות סרט שוב ושוב ושוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AI באמת די גרוע לפעמים.

אפילו בדברים הכי פשוטים הוא נופל לפעמים כמו למשל החיילים לא ממלאים פקדות, מדי פעם הם פשוט עומדים במקום אחרי שאני אומר להם לעשות משהוא

אבל לפעמים הוא ממש טוב כמו למשל איך שהאויבים מגיבים, כל פעם זה שונה.

אני לא יודע אם זה או סתם קטע שהוא רנדומאלי, אבל זה עשיו טוב.

TOV TOV, אתה בטוח שאין לך איזה שהוא כפטור בטפריט.

אם לא אני לא יודע מה הבעיה, לי זה סיים את השלב לבד אחרי שסימתי (לפחות אני חושב...)

ד"א עכשיו אני בחנות יהלומים שלב 7-6 אני חושב, בניין 3 קומות + כספת שהיא קומה לבד.

אפשר להשתגע מזה! זה לא נגמר וכל פעם אני נדפק אחרי שאני כמעט מסיים.

אולי באמת היו צריכים לאפשר שמירות, בשלבים גדולים זה ממש מעצבן בלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מודעים לעובדה שחלק מהפואנטה במשחקים מהסוג האלה זה שאין שמירות?

לשמור במשחק כזה יהיה מטומטם בערך כמו לאפשר שמירות במשחקי מירוצים,

מכות וספורט

תחשוב שאתה מכניס גול ואז שומר ואתה כל הזמן מעלה את השמירה שלך עד שאתה

מנצח במשחק. זה לא נשמע טיפשי?

זה בדיוק אותו הדבר, אתה נגיד משחק וכל פעם שאתה הורג מישהו אתה

שומר את המשחק ומעלה מחדש ברגע שמשהו רע קורה.

לדעתי זה מצויין שאין שמירות, אפילו שעדיף שיהיה וכל אחד יחליט לעצמו, אבל זה חלק

מהפואנטה של המשחק. לעשות פאץ' של שמירות במשחק שאין בו שמירות שווה ערך

ללהשתמש בצ'יטים, שהרי באף אחד מהם המפתחים של המשחק לא התכוונו שתשתמש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שזה יכל לשמש כמו צ'יטים, אני בעיקרון שונא משחקים שמאפשרים לשמירה חופשית, אני מעדיף או שלבים קצרים או נקודות שמירה או שמירה עם הגבלה.

שמירה חופשית זה אף פעם לא טוב וזה תמיד הורס את המשחק, אני מסכים איתך.

אבל אפשר לעשות שמירה שלא תהרוס, ובמקרה של SWAT כשהשלבים כל כך גדולים וכל כדור הורג (כמעט) והשלב משתנה כל פעם מחדש, זה ממש מדכא לשחק בלי שמירה בחלק מהשלבים.

לדעתי הכי טוב היה לתת שמירה אחת חופשית לכל שלב\ לחלק מהשלבים.

ד"א את השלב עם הרכב SWAT שתולש את הסורגים בכניסה, זה עם ההימורים או משהו. עברתי בפעם ראשונה ועם ציון 76 ;D (היתי חייב להגיד את זה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים עזבו את ה-SP המולטי במשחק הזה פשוט טוב! מצב ה-CO OP במשחק כיף בטירוף ברגע שעושים את המשימות ביחד עם אנשים אמיתיים המשחק הרבה יותר מהנה.

בכל מקרה מתחילה להתפתח קהילה ישראלית למשחק:

irc.quakenet.org

#swat.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...