בזמן האחרון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 24/09/19 בכל האיזורים

 1. 1 point
  הפן התחרותי זה בכלל לא הכוונה שלי... אני לא משחק במשחקים כאלה. מדבר נטו מבחינת החוויה, כל נפילה מתחת ל60 היא צורמת כן. לדעתי כן, ולדעת רבים אחרים. זה הסטנדרט. להסתכל מחוץ לחלון באוטו זו לא ההנאה שלי ולא תחביב שלי, אם יש מישהו כזה אולי הוא מרגיש בדיוק מה שאתה מתאר... לך תדע. ובטח שיש תמיד 60. אצלי לא יורד מ60. ברור שלא, שחק עם ההגדרות כדי לקבל את ה60 ברזל. לי באופן אישי, FPS>הגדרות גבוהות. אם עבורך זה הפוך, לגיטימי. אבל עדיין יש לך מפרט שיכול להשיג 60 ברזל עם הגדרות טיפה נמוכות יותר וזו הכוונה. 2500k לא ישיג את זה במשחק כמו BF5 גם על הגדרות הכי נמוכות במשחק - שוב מנסיון אישי עם i5 חזק יותר (דור רביעי). פשוט כי מה שקורה שם בכלל לא קשור לגרפיקה, המעבד נטחן מכל החישובים עם עוד 63 שחקנים בשרת, פיזיקה, לא יודע מה.
 2. 1 point
  אין דבר כזה תמיד 60. אנחנו לא מדברים על תחרות eSport, של 5 על 5 אל מול 50,000 דולר שמתחלק לכל החברים. מדברים על אתה מול המחשב, משחק בקמפיינים של כל מיני ז'אנרים, החל מ fps\rpg\rts וכל דבר שאפשר לחשוב עליו. 60fps זה הבנצ'מארק מבחינתי, אליו אני מכוון. אם יהיה לי נפילה, שתיים, שלוש, ארבע - אז מההיגיון שלך אני צריך להחליף את ה 1070GTX\I7 7700K מחר. כבר יש משחקים שעל הגדרות מלאות מראים לי 52-59 fps. זה מורגש ? בדיוק ההיפך.. זה נתון שולי לחלוטין. מה שמורגש זה אם צונחים באופן קבוע מתחת ל - 45. אני חווה 60fps יציב כמו סלע כבר מעל 20 שנה. רגיל לזה מצוין.. משחק בהכול. שחקן תחרותי בעברי ברמה גבוהה ב TF2 בשרתים באירופה, בעיקר גרמניה. ב OW גם הגעתי רחוק עד שמאס עליי המשחק ( חציתי 4000 ב ranked אם זה מוכר לך ). להגיד 60 זה ברזל מינימום זה כמו להגיד שאם אתה יורד מ 120 קמ"ש ל 115-110, אתה לא עולה יותר על הכביש כי אתה רואה את ההבדל בעין שאתה מסתכל הצידה מהחלון של האוטו וזה מציק* לך... בהצלחה..
 3. 1 point
  אני לא מדבר על המעבדים של היום. אני מדבר על i5 2500K מומהר שיושב אצלי במחשב בחדר ליד ומשמש אותי לדברים אחרים. המחשב הראשי שלי עובד על 7700K. המחשב של העבודה עובד על 6700K. מה שאני לפחות טוען, זה שהשילוב של i5 2500K מומהר יכול להתאים גם היום למשחקים מודרניים שאנחנו מדברים על מסכים עם קצב רענון סטנדרטי. הוא עדיין עושה עבודה טובה, אני לא טוען שום דבר אחר לגבי תועלות או שימושים שהם לא משחקי מחשב.
 4. 1 point
  בגדול Control ( שכבר סיימתי ) זה דוגמא קיצונית. REMEDY תמיד מורידים לברכיים את החומרה המומלצת, ואני מבין את זה, מזמן מזמן. זו דוגמא קצת בעייתית כי זו אחת החברות היחידות שהחזון שלהם הוא PC. הם היו כבולים זמן מה במקרה של ALAN WAKE וגם במקרה של QUANTUM BREAK בכל הנושא של פורטים בגלל התחייבויות כאלה ואחרות למייקרוסופט וכו'. מי שמכיר קצת יותר לעומק וזה מעניין אותו יכול למצוא חומר על REMEDY ספציפית ועל זה שהם בין היחידים בעצם היום שמבחינתם PC קודם לכל השאר. בכל מקרה, המשחק הזה מכופף גם חומרה מודרנית, הוא מקרה הרבה יותר כבד מרוב המקרים. כנ"ל ה METRO האחרון וכנ"ל משחקי מולטי המוניים שבאמת מראים יתרון למעבדים מודרניים מבחינת עקביות של FPS ללא dips. אבל אם אתה מדבר על פופולריות ו - "רוב" המשחקים שיש בשוק אז i5 2500K מומהר, ישמור על קצב פריימים יחסית גבוה איפשהו בין 55 ל 60, בטח עם 1080Ti שזה כוח גרפי רחב מידי ל 1080P. אני לא כ"כ בעד השילובים האלה, אבל אם נכנסים לתמונה בצורה רחבה.. אז... אי אפשר שלא להתלהב מדבר כזה. מעבד שהוא ענתיקה, מומהר, שאם אתה מחליט לקחת אותו קצת למסע של משחקי OC ונותן לו קירור אוויר נורמלי ב 180-230 ש"ח, לא רק שדי קל להגיע ל 4-4.2 יציב, אלא גם זה חוסך לא מעט כסף והתעסקות שזה כל הפואנטה פה.. אי-החלפת שילוש. יש לא מעט משחקי DX12 מהשנים האחרונות שלא מראים הבדל משמעותי במסכי 60Hz כאשר הדור הזה מומהר. אני גם לא מדבר על משחקים כמו DOOM שהם דווקא מאוד ידידותיים בדרישות שלהם, כנראה בגלל אופטימיזציה מצוינת וכו'.. אלא גם משחקים כבדים שיושבים טוב מאוד עם המעבדים האלו. וכן, אם יש נפילות שכאלה לכיוון ה 45-55 בחלקים מסוימים במשחקים שונים שיותר כבדים זה עדיין בסדר וזה מרשים. ב MP זה בעיה, מורגש יותר ויכול לפגוע גם בחוויה וכו' אבל בקמפיינים רגילים מה הסיכוי שזה כ"כ יהרוס לבן אדם שגם ככה רגיל לשחק על 60 פריימים אם יהיו לו נפילות לאיזור ה 45-50 מידי פעם ? זה חלק מהחבילה של להישאר עם מעבד ענתיקה שעדיין עושה עבודה טובה. מי שלא מתאים לו, שיקנה חדש.. נורא פשוט.
 5. 1 point
  גם אם זה לא מובנה עם הלוח אם, תזמין ב2-3 שקל משדר בלוטוס קטנטן. זה מה שאני עשיתי ועובד נהדר.
 6. 1 point
  ברור לי מה שאתה אומר אבל מה שלא רציני שאתה מתעלם ממה ש@coch ו@nec_000 כבר כתבו.
 7. 1 point
  2. לא. אין מה לעשות, יתאדה, תמלא את הפקק שוב. 3. לא. אלה יותר פתחי כניסת אוויר. בד"כ יש בצד או מאחור מעין "גריל" כזה שממנו יוצא האוויר החם. " השטיח נוצר מבפנים". אם נוצר ...... 4. אין למשחה תאריך תפוגה, נכון, אבל עדיין זה מוצר כימי שלך תדע מה עבר עליו בשנים האלה. לא נראה לי שווה בשביל 20 שקלים לפתוח את הנייד שוב פעם בעוד כמה חודשים. תלוי כמה המעבדה באמת מיקצועית. זה לא מדע טילים. דרושה רק זהירות וסבלנות. בהצלחה.
×
 • צור חדש...

פופולרי עכשיו: למקרה שפספסת

בראש החדשות:

לחשב מסלול מחדש: ייצור השבבים של אינטל סובל מעוד עיכוב – והחברה תשקול סיוע חיצוני

יצרנית השבבים נאלצת להודיע למשקיעים שלה כבר עכשיו על עיכוב של חצי שנה לפחות במעבר אל תהליך ייצור מתקדם של 7 ננומטר - ועל גישה עסקית חדשה שלא תפסול על הסף שימוש בייצור שבבים חיצוני במסגרת חלק מהמוצרים

קרא עוד

באז-זון: כל מה שחם ברשת

חדש באתר