עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 30/08/19 בכל האיזורים

 1. 2 points
  על הנייר הביצועים של TLC עדיפים וגם אורך חיים גדול יותר, ברור שיש עוד דברים שמשפיעים, בקר, DRAM אם יש או אין, cash, איכות יצור, איכות בדיקה וכו'. לפי מה שראיתי הxpg עולה קצת יותר, אישית הייתי הולך עליו. אם לא אז על הקינגסטון.
 2. 1 point
  לשאלתך, זיו, בקשר למה שהומלץ לך , ה - xpg 8200 - http://www.xpg.com/en/company/ זה מותג של חברת ADATA. אכן ליגה מעל מהשניים ששאלת בהתחלה. לא כל דבר זהב במוצרי החברה, אבל זו חברה מוכרת ודי וותיקה בתחום, וליין המוצרים הספציפי הוא בהחלט עדיף על שני הכוננים ששאלת. בקיצור - ממליץ.
 3. 1 point
  עצתי היא - עזוב אותך מחפירות בדפי נתונים ושאר ירקות. שני הכוננים הם .... איך לומר ? ככה ככה. לא ממש השפיץ בקלמר. אז גם לא משנה כ"כ מה תיקח. זה לא שאתה מחליט בין אחד מהם לסמסונג או קרושיאל mx. אז מה שנראה לך בין שניהם.
 4. 1 point
  חומר מרשים מלמד ומאיר עיניים, שחבר הפורום ידידנו היקר Jabberwok מצא והעביר לעיוני. סבורני שנכון יהיה כי כולכנו נצפה בו יחדיו, נשכילה עוד על ההבדלים בנושא ארכיטקטורה כמו גם אודות הגישות השונות שבין תזמון תוכנה לתזמון חומרה, והגמישות שהדבר מקנה בנהול ה- API. נלמד מדוע API של נוידיאה הוא multi threaded תחת DX11 , בעוד שזה של AMD אינו כזה ומה הסיבה שהדבר נמנע ממנו (תזמון חומרה לעומת תוכנה). **ושוב תודה ענקית ל- jabber על המציאה המצוינת הזו - אל תפספסו, אחד הסרטי לימוד הטובים ביותר שיש:
 5. 1 point
  גם לי סטאפ לבן בבית שולחן , מארז, מסך, רמקולים וכסא.
 6. 1 point
  אני הרבה יותר זמין במייל:) קיבלת ממני מייל אתמול בלילה על שאלות יענה לך פה אם כבר שאלת רמקולים לבנים אין במלאי לצערי מסך לבן - https://www.tms.co.il/index.php?route=product/product&path=10037_100024&product_id=19159
 7. 1 point
 8. 1 point
  על הסלרון\פנטיום J לא הייתי ממליץ. זה קצת יותר גדול אבל יאפשר לך גם לשדרג בהמשך אם תראה שזה לא מספיק: https://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=DeskMini-A300-220GE-8-240
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close