Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 12/03/19 בכל האיזורים

 1. 5 points
  לא אמרח אותה על לוח האם, אמרח אותה על איפה שהיא אמורה להיות - על המעבד בינו לבין גוף קירור. אני יכול למרוח אותה גם על פרכית אורז, אבל מעדיף קוטג', כי היא פשוט לא אמורה להיות שם
 2. 4 points
  אם זה החשש שלך באמת קח מחשבי DELL. החברה הזו מוציאה עידכונים למערכות שלה בצורה מעוררת הערצה, גם שנים רבות אחרי שהם נמכרות (מה שלא קיים במחשבים מבוססי לוחות של חברות כגון MSI/ASUS וכו שמפסיקות להוציא עדכונים כמעט מייד אחרי שיוצא הדגם החדש או מעט אחרי, מניסיון), העידכונים אוטומטיים וקלים להפליא להתקנה והתמיכה שלהם והשירות באתר הלקוח (לפחות ב 3 שנות האחריות הראשונות) שווה את משקלה בזהב לעסקים. סתם קוריוז.
 3. 4 points
  וגם לא זמין לאף אחד חוץ ממך ומעוד כמה אנשים בודדים.
 4. 3 points
  מילת המפתח כאן היא Microcenter. לא מדובר בהתאספות ספונטנית של אנשים מיוזמתם, אלא באירוע השקה מיוחד שארגנה Microcenter. הרשת עורכת לא מעט אירועים כאלה כי זאת דרך אחת להתמודד עם אמאזון: יצירת אווירה של קהילה שבתורה מגדילה נאמנות. אבל זה נושא לדיון נפרד. אני לפחות לא ראיתי תמונות של תורים ברשתות אחרות וגם התורים שהשתרכו מחוץ לחנות היו קצרים למדי. בטח לא הרחובות החסומים והמאהלים של Apple. בסך הכל חובבי חומרה שקיוו לקבל מחיר טוב בנוסח Microcenter על פלטפורמה חדשה (ומסקרנת). אני לא חושב שמעבד הפך לפריט אופנה ולסמל סטטוס. רוב האנשים בכלל לא יודעים מהו מעבד, כל שכן ש-AMD קיימת. הניסיון שלי לגבי שדרוג, אם כי מטבע הדברים מדובר בגודל מדגם קטן ולכן לא מייצג, הוא הפוך. רוב ההדיוטות בתחום לא ממהרים לשדרג. מי שמשדרג לעתים תכופות יותר הוא לרוב דווקא חובב חומרה מדרג ביניים. יש כמובן גם את אלה שרצים אחרי כל דבר חדש. לא יכולים לסבול את המחשבה שיצא דגם חדש ולהם אין אותו. גם אני לא חסיד של ההתנהלות הזאת ונוקט בגישה של שדרוג כשצריך, אבל גם ההגדרה של צריך היא סובייקטיבית. יש מי שעבורו צורך היא מילה נרדפת לחשק. אני לא רואה בזה בעיה גם אם באופן אישי צורת המחשבה הזאת קצת זרה לי. אנשים משדרגים ועושים בכלל בחיים דברים בצורה שונה. לכל אחד סדרי עדיפויות אחרים וזה לא מעיד בהכרח על התנהלות לא רציונלית. יש מי שאוהב להתעסק עם מוצרים גולמיים. לחקור, לנסות... זאת לא התנהגות לא רציונלית למרות שלי אין זמן אפילו לחשוב בכיוון (אבל בצעירותי די אהבתי להתעסק בזה); אחר רוצה לשחק על הגדרות מרביות ובמקסימום FPS גם אם חלק מזה הוא הידיעה הפסיכולוגיות שיש לו את החומרה הכי "חזקה" ואפקט הפלצבו; בעוד שמישהו אחר רק מחפש מערכת שתעבוד נאמנה שנים מספר. אם נצמצם הכל לשיקול בינארי של חיים ומוות, כלומר עושים משהו רק כאשר האלטרנטיבה היא שאי אפשר להתקיים אחרת בשום איכות חיים אישית ו/או מקצועית, העולם יהיה מדכא. חוץ מזה, אותם מאמצים מוקדמים עוזרים לדחוף את הטכנולוגיה קדימה על ידי ניפוי באגים וליטוש, מניעים את כלכלת היד השניה ותורמים להמשך הפיתוח זה לא דבר של מה בכך.
 5. 3 points
  לצורך הרגעה, הדבר היחיד שאני יכול מתפקידי לוודא כרגע זה ששום תוכן בלעדי לא יפספס את עמודי הזון הרגילים
 6. 3 points
  יפה שקוראים למשתמש פאנבאוי, כאשר האשכול הזה הוא לא יותר משיר הלל לamd.
 7. 3 points
  תגובה הזויה ברמה הכי נמוכה שיש. עומר צודק במאה אחוז שהיום NV בפער. אם תקרא בין השורות תבין שגם אני וגם הוא מתים שזה ישתנה, ו AMD יחזרו בגדול, אנחנו פשוט לא מאמינים שזה יקרה. אם אני טועה - מעולה בשביל כל חובבי החומרה. תגובה של ילד לא מפותח, שחושב שאנחנו ( "פאנבויים מושבעים" ) סופרים אותו. לך תלמד מהי ההגדרה של התרסה... איש הזוי. "הביצים שלכם רועדות.." ? ממה ? מה אני עובד ב NVIDIA ? אהבל אלוהים...
 8. 3 points
  כמו שקיריל כתב - אנשים עובדים בTMS. לטעות זו תכונה אנושית, אם ניקח את זה בהנחה אז המסקנה שלך לא נכונה*. * - אם אלה טעויות אנוש שקורות בתדירות גבוהה משמעותית ממקומות אחרים אז הצדק איתך. עכשיו כשאנחנו מניחים שכל חנות תעשה טעות מתישהו, טעות היא לא קריטריון לפסילה של חנות. הצעה לקריטריון פסילה? איך מטפלים בטעות. בתור אחד כמוך שקונה מחשבים וחומרה לא רק לעצמו אלה גם למכרים וקרובי משפחה אני יכול להגיד שההתנהלות שלי מול TMS הייתה מצויינת. גם בתהליך הקנייה וגם במתן השירות לאחר מכן. ממה שאני קורא בפורום אני לא לבד. מה האלטרנטיבה הטובה יותר שיש לך כרגע? קשה לי לחשוב על רשת\חנות בארץ שאני יכול להצהיר "הו, הם טובים יותר מTMS", ואם אתה מתכוון להזמין מחו"ל אתה תתעסק בכל הקשור למשלוח (ובהצלחה לך עם שירות הדואר בישראל). הכל בפרופורציה
 9. 3 points
  אז מצד אחד אתה אומר - שהגיוני להצביע למפלגות גדולות (אפילו הליכוד), כדי שיהיו להן 40-50 מנדטים וקשה יהיה לסחוט אותן. מצד שני אתה אומר שאם אנשים היו חושבים, הם לא היו מצביעים לליכוד. אז למי? לכחול לבן? מי שהצביע ליכוד בבחירות האלה עשה את זה כי הוא במודע לא רצה את כחול לבן. אז למי היה מצביע אם לא לליכוד? עוד פעם למפלגה קטנה? אז מה הרווחנו? רוב האנשים שהצביעו ליכוד אולי באמת היו מעדיפים ממשלה עם פחות כוח לחרדים, אבל הם עדיין מעדיפים ממשלה כזו מאשר ממשלה בראשות בני גנץ, שגם מה בכל מקרה היו יושבים החרדים, יחד עם העבודה ומרצ.
 10. 3 points
  חבל שלא עטפו אותה בפצפצים.
 11. 2 points
  זה סיכון מול סיכוי. אם אני יודע מה החלק התקול ויודע לפרק/להרכיב, תמיד אעדיף לבודד את זה ולפנות לקבלת שירות רק על החלק התקול, מאשר לשנע את כל המחשב, לתת לאנשים אחרים להתעסק בו, ולהסתכן שידפקו לי משהו אחר (או ייפגע בהובלה). כן, היו לי מקרים כאלה בעבר הרחוק.
 12. 2 points
  טוב , אז רציתי לכתוב פוסט קצר בשביל מי שיסבול מהבעיה הזו כמוני ... בזמן האחרון האינטרנט אצלי התנהל מוזר... מדי פעם האינטרנט האט בקצב קיצוני ... ובחלק מהאתרים קיבלתי הודעה " החיבור עבר איפוס " ולפעמים כל אתר שאליו נכנסתי עשה הודעת שגיאה שכזו ... אז בהתחלה חשבתי שהבעיה באינטרנט וביצעתי איפוס.. וכיבוי.. והדלקה.. בלופ .. אבל זה לא עזר , ואז ניסתי להחליף חיבור אינטרנט וגם לא עזר ... אז ביצעתי סריקה עם האנטי וירוס של ESET והוא לא מצא כלום ... אז ההיתי בטוח שזה בעיה בדריוור כלשהו וביצעתי הסרה והתקנה מחדש .. אבל - שום דבר לא עזר בסוף כשנכנסתי להגדרות האינטרנט ראיתי שהפרוקסי מוגדר על כתובת משונה http://127.0.0.1:8080 וכשאני משנה את את ההגדרה ל " מצא הגדרות פרוקסי באופן אוטומטי " ההגדרות סירבו להשתנות ... רק אז הבנתי שכנראה מדובר בווירוס ... כלומר כל כך סמכתי על האנטי וירוס שיעצור כל מתקפה שלא חשבתי בכלל שמקור הבעיה הוא בווירוס ... וחשבתי שזה נובע מ1001 סיבות אבל לא זו , רק אחרי שבמקרה שמתי לב שכשאני משנה הגדרות ההגדרות לא משתנות הבנתי שזה וירוס... בעזרת חיפוש קצר באינטרנט של הכתובת של הוירוס פרוקסי הבנתי מה הבעיה והתקנתי תוכנת Malwarebytes שניקתה את הוירוס ... --- מה שאני בא לומר בפוסט הזה הוא לא מדריך איך לטפל בוירוסים - את זה רוב משתמשי האתר יודעים מצוין - אלא אף פעם לא לצאת מנקודת הנחה שאם יש לי תוכנת הגנה- אנטי וירוס אז אני מוגן... תמיד לחשוש !!!
 13. 2 points
  https://support.microsoft.com/he-il/help/4027960/windows-10-turn-tablet-mode-on-or-off
 14. 2 points
  אני אישית (סמסטר אחרון) עשיתי את התואר עם i3 ענתיקה ו4GB RAM בהתחלה (בלתי סביל בעליל) ואחכ 8GB וזה הספיק להכל. הייתי ממליץ על מחשב קל עם סוללה איכותית (שיחזיק לפחות 6 שעות) וכמובן SSD, אפשר למצוא כזה בסביבות ה2,000 ~ 2,500 שח יש מידי פעם אחלה מחירים באמזון. לגבי נייד גיימינג, יש לו חסרונות שהם מעבר למחיר. הוא כבד בהרבה יותר, סוללה לרוב מחזיקה פחות והוא גם תופס יותר מקום. ראיתי המון סטודנטים מקלידים בשיעור עם מחשבים קטנים סטייל DELL XPS, ראיתי בודדים עם מחשב גיימינג, וגם זה רק בכיתות עם שולחן גדול ולא כיסאות עם משענת, פשוט כי אין מקום.
 15. 2 points
  עדכון. החלטתי בכל זאת לצלול לעובי הקורה ולהבין את הבעיה, אז פירקתי את הכונן (פתחתי את הפלסטיק בעדינות עם אזמל חד). כשהכונן מחוץ לאריזה הוא נראה כך וזה מסביר את הכל: או שהחיבור נדפק במהלך השימוש, או שפשוט בנו אותו בצורה כל-כך לקויה, אבל כמו שאפשר לראות, הראש של המחבר נמצא באלכסון יחסית ללוח. במצב הזה הכונן עובד תקין. ברגע שהוא יושב בתוך מארז הפלסטיק, המארז מפעיל לחץ על הראש כדי ליישר אותו, ואחת הרגליים (זו שמסומנת באדום) פשוט מתנתקת מהפאד שלה. מדובר ברגל DATA של USB3, מה שמסביר למה הכונן לא עובד בחיבור USB3 אך עובד תקין בUSB2. ככל הנראה בלאי סביר גורם לשבר בהלחמות. במקור הרגל מחוברת דרך טרייס לקבל שמסומן בצהוב. הלכתי למעבדת הלחמה קטנה שאני מכיר ופשוט הלחימו את הרגל ישירות לקבל, וגם סידרו את הראש של המחבר כדי שיהיה ישר (יש שם כמו קפיץ מוזר כזה). הכונן עובד תקין עכשיו בUSB 3.0, אם כי כאשר הכנסתי אותו חזרה למארז, כנראה לא סידרתי כמו שצריך את מתח הקפיץ ועכשיו צריך לעזור לו לקפוץ החוצה ולחזור פנימה. אבל לפחות עובד.
 16. 2 points
  אם המערכת מתאימה לצרכים והכל עובד, אז אין סיבה לשדרג. אם המערכת לצרכי עבודה ויותר כח עיבוד מאפשר חיסכון בזמן או פותח יכולות שלא היו למחשב הקודם, אז בודקים עלות מול תועלת וקונים את מה שמתאים. באמת שאין סיבה למהר היום. גם המחשב הכי בסיסי יכול להתמודד יפה עם גלישה באינטרנט או נטפליקס וזה השימוש של הרבה אנשים.
 17. 2 points
  אני לא פעיל פה מספיק זמן כדי לדעת על אילו חברים מדובר, אבל אני מסכים עם השניים למעלה שזה מיותר, פוגעני ובעיקר מוציא אותך באור אנטגוניסטי ושלילי. תקוף את הטיעון, לא את הטוען. אם אתה מתיימר לבקר חומרה, תבקר, אל תשתמש בגולשים פה בתור קונטרה לדוגמאות שלך. זה לא לעניין.
 18. 2 points
  מעבד i5 עם 4 ליבות הוא ממש אחלה גם כיום, זו תעודת עניות לכל התעשייה הזו. לאינטל שניצלה את המצב שבו היא השחקן היחיד הרלוונטי במשך שנים ארוכות ובאסטרטגית סטגנציה מתמשכת. ל-AMD שפשוט לא היית קיימת למרות שייצבה עצמה במובילה בתחום. וספציפית- זה שיש מעבדים יותר מהירים ויותר זולים זה ברור אבל לא קשור לכך שאותו מעבד ישן מאוד עדין נותן עבודה ולמי שלא צריך את הכי הכי ממש מספיק או בעצם לכל מי שיש לו מגבלת תקציב. הוא לגמרי עושה את העבודה ברמה שאפשר לשדרג אך ורק כרטיס מסך במשך 8.5 שנים מאז הוא יצא (2500K). מצב זה ישאר נכון גם בשנים הקרובות ונכון שהמגמה היא שצריך יותר ליבות אבל ממש לא בקצב של הגידול בהם. גם קצב האימוץ והניצול המלא של ליבות מרובות (מעל 4) הוא הדרגתי ואיטי כמו כל הטמעה של "טכנולוגיה חדשה" גם כשיוצא DX חדש או RT בזמן אמת- זה תהליך של שנים עד שהוא מבשיל וזה עדין לא השלב. לקחת את כל הנושא ולהסתכל עליו רק מהזווית הצרה של למי כרגע יש מעבד יותר מוצלח עלול לגרום להמליץ לא נכון ולהטעות אנשים. נכון בהחלט שאם כל שאר הפרמטרים זהים נכון ללכת על יותר ליבות. אפשר להתרגש שיש חלופה ראויה סופסוף (וגם זה עוד דרוש הוכחה סופית) אבל לאט לכם, לא לאבד את הראש.. כמו שאמרתי מקודם, ברוב המוחלט של המקרים עדיף לחלוטין שדרוג כרטיס מסך בלבד על פני החלפת כל המערכת. זה הרבה יותר זול, פשוט ונגיש.
 19. 2 points
  הזוי , לא הזוי. מה זה משנה. פשוט תעשה מה שאני אומר ותראה אם זה פותר את הבעיה. תיכנס להגדרות של הרואטר ותגדיר שם את שרת ה DNS.
 20. 2 points
  יש כימיה נהדרת ביניהם, אני ממש אוהב את הסירטונים עם שילוב של מס' יוטוברים ביחד, וכמובן את סטיב ודרבאור חחח. אגב הינה סירטו מעניין מאדם שמבין בארכיטקטורות, ככל הניראה לא צריכים לזלזל בNAVI וAMD כן בכיוון הנכון, לדעתי 2020 יהיה הרבה יותר תחרותי בכל התחומים.
 21. 2 points
  רוב האנשים יצליחו להתמודד עם התקנה של כרטיס מסך לאחר קצת הדרכה בעוד שלכל האנשים (כולל המנוסים ביותר) לא יהיה נעים להתמודד עם סלוט pci-e שבור ולכן לדעתי הגישה של החנות נכונה. צריך כמובן ליידע את הלקוח מראש. TMS - ניסיתם משהו בסגנון instapak? ראיתי שבארה"ב הרבה חברות שמוכרות מחשבים משתמשות בזה בהצלחה.
 22. 2 points
  אני אנליסט נתונים, באחת החברות הגדולות בעולם לייעוץ כלכלי בניירות ערך. אין לי שום קשר ל NVIDIA או ל AMD או לכל חברת חומרה כלשהי. בימים שאימא עשתה לך סנוויצים לבית ספר, היו לי מעבדים של AMD שכמה מהם שרפתי, והיו לי יותר כרטיסי AMD\ATI בחיים מאשר כרטיסי NVIDIA. זה שאין לך מושג אל מי אתה מדבר, מה הוא עושה בחיים ובא לך לזרוק ככה שטויות סתם... סך הכול הופך את הפורום לרמה אחת מתחת למה שהוא היה - לפני התגובות ההזויות האלה. זה הכול. זה לא אישי, התגובות פשוט.. חרם. אמורה להיות פה קצת רמה.
 23. 2 points
  אתה לא יודע מה זה NDA אני מבין... בהחלט יעול להיות שכבר סופקו לאתרים המעבדים ויתכן שיש להם כבר סקירות ומידע על הביצועים - אלא ש AMD החתימה אותם על הסכם NDA שבין היתר אוסר לפרסם את הנתונים הללו לפני שהם מאשרים. כנס לגוגל ותקרא קצת על מה זה NDA.
 24. 2 points
  אני מניח שהטכנאי בדק את הזיכרונות RAM שלך. אם הזכרונות תקינים כנראה לוח. לא ממליץ להתעסק עם החלפת לוח. הייתי ממליץ לך על מחשב חדש.
 25. 2 points
  אני מקווה שכתבת את זה בצחוק. אבל בגלל הסיכוי הקטן שלא וגם בגלל שאחרים יכולים לקרוא את זה אז הנה התשובות: לחלל לא שולחים רק דלק אלא גם חמצן מנועי דלק מוצק הם חזקים מאוד אבל לא ניתנים לכיבוי לאחר הדלקתם ולכן משמשים בדר כלל רק להוצאת הטיל מהאטמוספירה למסלול מעל כדור הארץ: https://he.wikipedia.org/wiki/מנוע_דלק_מוצק מנועי דלק נוזלי הרבה יותר קלים לשליטה אבל יש להם חסרונות אחרים: https://he.wikipedia.org/wiki/מנוע_דלק_נוזלי יש עוד הרבה מידע ופרמטרים שהשמטתי פה אבל המחמצן תמיד מגיע עם הדלק. אחרת אין בעירה. הסיפור של NASA הוא אחר לגמרי. הרוסים באמת השתמשו בעפרונות. גם האמריקאים. זה יצר בעיות בחלל. שימוש בעפרונות גורם לאבק (הגרפיט העיפרון) פשוט לרחף באוויר מה שמפריע לנשימה וגם פוגע במערכות סינון האוויר. באמריקה, בלי קשר ל NASA היתה חברה שהשקיעה מיליון דולר בפיתוח עט שכותב בכל מצב, באוויר, מתחת למים והם גילו שגם בתנאים של חוסר כוח משיכה. הם פנו ל NASA והציעו להם להשתמש בעטים שלהם. מה שהיה מצב של WIN-WIN לשני הצדדים. להם יש עטים ולהם יש פרסום שכסף לא יכול לקנות.
 26. 2 points
  לא מבין למה אתם מתעקשים לדחוף לו מחשב חדש שאין שום צורך. עבור משחקים המחשב שלו תותח גם אם הוא בן 4 שנים ואפילו יש לו 16GB ראם למשחקים סופר כבדים. כל מה שהוא צריך זה כרטיס מסך.(ואפשר + SSD )
 27. 1 point
  היי ברוכה הבאה לפורום ! מבין השניים, הייתי הולך על ה - HP, פשוט בגלל האחריות הארכה יותר וגם היותה טובה יותר מהאחריות של לנובו. מבין אלה שלא שאלת, הייתי בוחר בזה עם הרחבת אחריות https://www.pc365.co.il/product-19089-Lenovo_ThinkPad_E590_20NB001AIV_יבואן_רשמי_במלאי זה גם נקרא לנובו, אבל נותן השירות היא IBM וזה שירות טוב מאוד, וגם הנייד עצמו טוב לא פחות מהשניים, והמקלדת שלו טובה גם מהשניים האלה וגם מהרבה אחרים.
 28. 1 point
  היי רק לצורך הבהרה - במחשב הישן השתמשת האותה מערכת רמקולים ? האם ניסית את מה שמוצע כאן ? https://www.thewindowsclub.com/download-reinstall-realtek-hd-audio-manager-windows
 29. 1 point
  שזה עוד פוסט של איזה מטומטם דביל שלא מבין בכלום וחושב שהוא מבין בהכל.
 30. 1 point
  אתה מתכוון למקלדת מוארת / תאורה במקלדת ?
 31. 1 point
  זה הדגם של ה-1TB: https://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=ASX8200PNP-1TT-C חיובי
 32. 1 point
  אתה עדכנת - הורדת דרייבר מ-Nvidia או שהוא מעודכן ע"י העדכונים של חלונות ? הדרייבר האחרון של Nvidia עבור כרטיס המסך הוא גירסה 431.60 מה- 23/07/2019 https://www.geforce.com/drivers/results/148865
 33. 1 point
  היי ברוך הבא לפורום. ראשית, אם לא איכפת לך, תקן את הכהן ( Cohen ) .... עכשיו, לשכר. אל תיקח שום דבר שנאמר כאן אישית, טוב ? מה איכפת לך מה מרוויחים האחרים ? זה הכל עניין של שיווק עצמי. נכון שאין לך נסיון של ביל גייטס, אבל .... השכר נקבע הרבה גם מכמה אתה חיוני לחברה, האינטרקציה שלך עם הצוות והממונים ועוד כהנה וכהנה. גם לא הכל מגולם בכסף - יש את הרכב ובונוסים וכו'. כמובן שקובע השכר המקובל למה שאתה עושה, אבל תלוי בך כמה אתה משיג לעצמך לאור האמור לעיל. לבסוף, הנה מחשבון לשכר בתחום שלך - https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.jobinfo.co.il/%D7%98%D7%91%D7%9C%D7%90%D7%95%D7%AA-%D7%A9%D7%9B%D7%A8.aspx&ved=2ahUKEwie252o2svjAhVM2qQKHWd2Bd4QFjAAegQIBBAB&usg=AOvVaw2x01okrlvsYAjt-GF5wJUf&cshid=1563907852648 בהצלחה !
 34. 1 point
  שמע אין פה עניין של הייפ. כלומר ברור שיש הייפ בקרב חובבי חומרה כמונו לא מתווכח על זה. אבל אני עוקב אחרי מבחני ביצועים כל הזמן. ושוב, זה לא שאני נגד אינטל באופן גורף. בסופו של דבר כל המפרטים בשנים האחרונות שבניתי היו אינטל. עד לא מזמן יש שימושים שהיה עדיף אינטל (בניידים עדיף לדעתי עדיף אינטל עד הודעה חדשה, אולי אחרי שזן 2 יגיע למובייל?) בתכלס בפרמייר יש מה לעשות עם 8 ליבות ו-8 ליבות באינטל יוצא יקר יותר ולא בהכרח עדיף בביצועים. לגבי המסך - מסכים. ממש מקווה שהיא תעשה את זה!
 35. 1 point
  לקח את הכרטיס המדובר והדביק לקירור קאסטום כלשהו כדי לראות (תיאורתית) כמה הכרטיס מסוגל לרוץ בתנאי עבודה שונים. למעט היעדר קירור אקטיבי באופן מבוקר על הזיכרונות, מה שהקפיץ את הטמפרטורות שלהם לשמיים, התוצאות דיי מעניינות.
 36. 1 point
  לוח מודרני לא יגביל את הכרטיס הגרפי. אתה מתכוון לשחק ברזולוציה של 1080p אז ממילא לא תתקרב לנצל את היכולות של הכרטיס שבחרת. בכל מקרה, כפי שאמרתי ואמרו פלונטר, כרגע זה העיתוי הגרוע ביותר לקנות מערכת גיימינג (או תחנת עבודה) חדשה מזה עשור. ממליץ לך מאוד להמתין עד אחרי ההשקות הקרובות וגם אז לקנות מפרט משתלם לשימוש. במקום להוציא כזה סכום מראש, כי כל מחשב שלא תקנה יחזיקנלך סדר גודל של 5-6 שנים לכל היותר, עדיף לך לחלק אותו על פני עשור (ואולי אפילו יותר) ולעדכן את המערכת לפי הצורך כל כמה שנים. ככה תקבל מקסימום תמורה לכסף (כלומר ביצועים ביחס למחיר) במקום לזרוק כסף על רכיבים שלא יתנו לך תמורה ובסוף תאלץ להחליף מבלי שבאמת נהנית מהפרמיה ששילמת עליהם.
 37. 1 point
  ותעשה בדיוק אותו דבר שעשתה כמו שתיארת בעשור האחרון אם היא תשתלט על השוק :) ככה זה עם החברות הללו, הם לא היו ואין להם עניין להיות חברים שלך. רק לקבל ממך כסף ומה שיותר ממנו.
 38. 1 point
  מה שצריך לשאול זה מה יהיה המחיר של X570 GAMING X של Gigabyte, לפחות. אני יודע שהוא יבלה סביב איזור מחיר של 189 דולר, והוא נחשב זנב לאריות. זה לוח אם יכול להחזיק כל מעבד שיצא לתושבת שלו כולל 3950X, עם אפשרות גם לשחק קצת עם אוברקלוק בעיקר ל-12 ליבות ומטה ויד חופשית לגמרי בכל הרפתקאה עם 8 ליבות. זה הלוח שלדעתי צריך להסתכל לכיוון שלו אם רוצים תחליף הוגן ל-X470 מתקדמים כאלה ואחרים סביב איזור מחיר של 850 שקלים. לוח נוסף שצריך לעקוב אחריו הוא ה-Gaming Plus של MSI מסדרת X470. זה לוח שהיום עולה סביב 670 שקל, ואשמח לראות סוגר 600 שקלים בדיוק בקרוב כדי להתרחק מספיק מלוחות X570. זה לוח פנטסטי למעבדים כמו 3700X ו-3800X בנוגע לכרטיסי מסך - כי אנחנו בפורום כרטיסי מסך אחרי הכל, גם RX 5700 רפרנסים צריכים להגיע בזמן לביקורת בחודש הבא. יושוו מול 2080, 2070, 2060 בשימוש סטטיסטיקת פריימים מעט יותר מתקדמת הפעם. אם יש בקשות ספציפיות אולי אפתח דיון בנושא
 39. 1 point
  AMD לא בחרה לא להתחרות בשוק הגבוה , היא פשוט לא מסוגלת כרגע להתחרות בשוק הגבוה. בכל מקרה ממש לא נראה לי שהאכזבה (העיקרית) היא מזה שהם לא יכולים להתחרות ב 2080 אלא שילוב של העובדה שכרטיס שלהם יצא שנה שלמה אחרי המתחרה וכל מה שהוא יכול לתת זה בערך אותם ביצועים (לפחות לפי השקף שהם בעצמם סיפקו) ובאותו רף מחיר. בקיצור הצפיה הייתה לכרטיסים או יותר חזקים או יותר זולים , משהו שיתן תמורה טובה יותר מנוידיה. אני לא חושב שקצב התקדמות הטכנולגיה זה מה שמפריע לאנשים. הביצועים שנותנים היום כרטיסים MID הם מדהימים עבור כל גימר ממוצע. לדעתי הבשורה שאינטל יכולה להביא זה הורדת מחירים.
 40. 1 point
  זה מראה שאין שם כונן אחסון. לא קשיח ולא ssd. מוזר. תעלי תמונה של הלשונית הראשונה information. תנסי שהתמונה תהיה ברורה. וואללה, זה לימוד שחיה בהתכתבות ! 😂
 41. 1 point
  יהיה צ'יפסט חדש. לפי השמועות AMD מתכננת תשובה מוחצת לאינטל ע"י מעבד 12 ליבות 24 נימים המגיע ל-5.0GHZ. אבל אמור לצרוך חשמל לא מעט. לכן העניין של הלוח אם...
 42. 1 point
  כהזמנות מחו"ל חצי מהדברים הללו לא יהיו זולים מאשר רכישה מקומית. מה כן? זיכרון, למשל: https://www.amazon.com/Patriot-Viper-3000MHz-Gunmetal-heatshield/dp/B07MTZN7ZD זה 300 שקלים, קיטים דומים בארץ כמדומני עולים כ-450 השאר יכול להיות משהו בסגנון הזה: https://www.tms.co.il/57570 זה יהיה טיפה מעבר לתקציב, אבל התמורה אדירה לעניות דעתי. בשונה, אם עבודה חשובה ממשחקים, ולא יודע עד איזה אינטנסיביות, אפשר לעלות למעבד8 ליבות ולקצץ בערך 35% מהעוצמה הגרפית לטובת משהו כמו GTX 1660
 43. 1 point
  ניתן לשדרג לוח אם תואם למעבד, מחודש או חדש, די בזול, עם ביוס עדכני וכמובן תוכנת חלונות העדכנית ביותר, אפילו גירסת אינסיידר לעתים יציבה יותר מהגירסאות הרשמיות. התקנה נקייה או העלמת כל התוכנות הנלוות או החשודות בגרימת בעיות. בהנחה שכרטיס המסך והספק המשודרגים עם ה-SSD אכן חדשים ותקינים, לא צפויות בעיות לאחר ביצוע השלבים. כמובן ללא שום אוברקלוק, כולל המובנה בלוח, הכל ברירת מחדל, כמו כן ממליץ להגדיר טיימר חומרה יציב יותר להלן: HPET on in bios + these admin command prompts in windows : bcdedit /set useplatformclock yes bcdedit /set tscsyncpolicy Enhanced bcdedit /set disabledynamictick yes
 44. 1 point
  כן גם אני קניתי יד שנייה. תקנה את הדגם של ה-6GB
 45. 1 point
  אין כמו המשפחה ! מצב WIN WIN. גם תפנק את עצמך ( כי אין ברירה ) וגם את המשפחה ....
 46. 1 point
  ולמה אתה פותח שני דיונים זהים ? אתה לא יודע שזה אסור ? לעצם העניין - רוב הסיכויים שחטפת איזו רוגלה. הכי טוב ומהיר - תתקין חלונות מחדש. כמובן שתשמור חומר חשוב.
 47. 1 point
  העתק מדויק יתן לך חלונות 7. אתה יכול לעשות, או לפחות לנסות, שידרוג לחלונות 10 במקום התקנה נקיה ואז לקוות שכל התוכנות יעבדו. זה לא בטוח, ותלוי בלא מעט משתנים.
 48. 1 point
  @ClassMulder צהרים טובים, לשאלתך מעלה, נטייתי עקרונית לרכוש משומש שעבר כבר קלומטרז' מסוים והוכיח את אמינותו ותקינותו. רק לבדוק אותו טוב בטרם רכישתו וזה הכל. מאדם פרטי סביר שתקבל כרטיס עם אריזה וחשבונית שעדיין באחריות יבואן/חנות בארץ. מחוות כריה אין אחריות אך המחיר זול יותר. מזכיר למי שפספס (ציינתי פה בעבר), כשאנחנו פרקנו חוות בשנה האחרונה (חברי ואנכי) את ה- 1080ti שלי רכשתי ב- 1150 שח בלבד, ביחד עם כמות מכובדת של כרטיסים נוספים. **לא אומר שזה מחיר שתשיג אבל רק מצין כרפרנס להתייחסות. מסדרה 2000 לא התלהבתי מכל הטעמים, בכללם שלא ראיתי ערך מוסף ליכולות שהסדרה הזו מביאה, כמו גם שלא התלהבתי מרמת האמינות שהיא הפגינה, מה שרק מרתיע (אותי) עוד יותר. **מי שאינו ממהר יעשה נבון אם ימתין לקיץ, צפויה השקתו של navi ב- 7nm , וכנראה גם סדרה 3000 של נוידיאה ב- 7nm.
 49. 1 point
  אני משתמש בלנובו יוגה 730 מחשב נהדר, ועומד בדרישות הגרפיקה גם ב פוטושופ וגם בפרמייר בfull hd( הגרסא עם 1050), כמו כן העט מגע ממש נוח לציור ומחוות. יש לי אותו 8 חודשים ואני מרוצה ממנו מאוד.
 50. 1 point
  ^^^ אם זו בדיחה, אז היא לא מצחיקה. אם זה המפרט שאתה מציע , אז זה עצוב.
×
 • צור חדש...