האם יכול להיות שלמחשב שלי לוקח זמן 'להתעורר'? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יכול להיות שלמחשב שלי לוקח זמן 'להתעורר'?

alexhey

Recommended Posts

אני נותן לו את הזמן הדרוש כדי לעלות כמו שצריך, כשכל האייקונים מופיעים וכשהוא כבר לא 'חושב' ובכל זאת,

כל תוכנה חדשה שאני פותח, נגיד אפילו וורד, (ואני מדבר על מקרים שבהם כיביתי את המחשב לגמרי והדלקתי מחדש) הוא לוקח את הזמן

ו'נכנס לכושר' רק אחרי שפתחתי אותה פעם אחת. בפעם הראשונה לוקח לו שנים לפתוח את המסמך, וגם אם זה מסמך פשוט מאוד. זה נכון

גם לניווט במחשב ובעצם לכל פעולה. כאילו שהוא צריך זמן כדי להתאושש מזה שהערתי אותו עכשיו.

אגב, זה מחשב 17.6 אינץ' מסדרת INSPIRON, אצלי כבר 3 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניקוי לרגיסטרי יעזור יש תוכנות כמו SYSTEM MACHNIC או בתוך נורטון 360 אולי גם גם חינמיות כאלה

- - - תגובה אוחדה: - - -

http://wise_registry_cleaner.he.downloadastro.com/

- - - תגובה אוחדה: - - -

תנסה את זאת או דומות

תוכנות שכאלו לכל הפחות לא יעשו שום תועלת.

לכל היותר הם יעשו נזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, מספיק עם ההתכתשויות בבקשה.

פותח הדיון כפי שכבר הוצע - נא בדוק את הדיסק הקשיח - ועדיף שזה יהיה מחוץ למערכת ההפעלה ואם ניתן באמצעות תוכנה ייעודית של היצרן

בכל מקרה - גיבוי למידע - גם מבלי קשר לתקלה שציינת - מומלץ ביותר מחום.

בהצלחה,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שיש לפותח הדיון חוסר הבנה בסיסית של הדרך בה מערכת ההפעלה והתוכנות עובדות עם הכונן והזיכרון.

אחרי טעינה ראשונית מהכונן, התוכנה נמצאת בזיכרון.

טעינות נוספות של אותה התוכנה יהיו לפחות באופן חלקי מהזיכרון עצמו במקום מהכונן.

לכן אתה מרגיש ש"דברים" במחשב עובדים תהליך "התעוררות".

כן, הם צריכים להתעורר.

עכשיו השאלה האם הם מתעוררים באופן תקין או שיש איטיות חריגה עם הכונן שעולה לך על העצבים יותר ממה שהגיוני שהיא תעלה על העצבים.

דרך אגב עם הכונן לא עולה על העצבים.

...just saying

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר העלית את הנושא, קודם כל ראוי לציין שהסבירות לדיסק פגום היא גבוה בהחלט.

במידה ויש דיבור על שדרוג כונן ל אני חושב שהבדיקה בנוגע לדיסק הישן היא בגדר מיותרת.

להוציא את המידע בהקדם האפשרי ולשדרג את הכונן הפגום לאחד מסוג בהמלצה לנפח 256G ולשכוח מהצרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

תודה חברים!

מתנצל שלקח לי זמן לענות, לא הייתי בבית כמה ימים, אבל מסתבר שחסכתי מעצמי כמה וויכוחים מיותרים אז כבר יופי. :)

ולגבי הדברים הפרקטיים שנאמרו כאן: אני לא חושב שמדובר בזמן שהוא חריג ברמות, קצת איטי אבל לא עד עדי סכנה לשבירה של המחשב מעצבים.

כבר המליצו לי בעבר ואני בהחלט מתכוון לעשות את זה בקרוב. בכל מקרה המידע אכן מגובה, אז לפחות בזה יצאתי בסדר.

תודה רבה שוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...