התלבטות בקניית מכשיר חדש - LG G3 VS SAMSUNG GALAXY S5 VS Z2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בקניית מכשיר חדש - LG G3 VS SAMSUNG GALAXY S5 VS Z2

ggg123

Recommended Posts

[TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD=colspan: 2]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 2]אשמח לעזרה. הגלקסי S3 מראה סימני גסיסה וקורס בלי הפסקה.

קיוויתי למשוך עוד קצת לדגמים החדשים אבל כנראה שאין מנוס ואצטרך לרכוש מכשיר חדש בימים הקרובים.

ההתלבטות כרגע היא בין G3 לגלקסי S5.

המחשבה הראשונית הייתה לטובת G3 (רוצה לגוון אחרי גלקסי S1 וגלקסי S3) אבל קראתי לא מעט חוות דעת שליליות על המכשיר (סוללה חלשה, מתחמם, לאגים) ולכן הגלקסי S5 חזר למשוואה.

המחירים פחות או יותר דומים- כ 2000 ש"ח לגלקסי וכ- 2200 ל .

תודה![/TD]

[/TR]

[/TABLE]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא ציינת העדפות. בטווח מחיר בכללי, לדעתי זי2 עדיף על שניהם כי הסוללה שלו הרבה יותר טובה ועיצוב יותר איכותי משניהם, שני סטראופוניים בחזית, ועוד. אם רק חשוב לך מסך כמה שיותר גדול אז ג'י3, הרזולוציה 2k גרועה עם אס801 ולא מועילה כלכך באופן כללי. זי2 עדיף. אס5 בעדיפות שלישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעית במחירים, המחיר של הSGS5 16GB הוא 2145ש"ח+ והמחיר של הLG G3 16GB הוא 1835ש"ח+ וגרסת ה32GB עולה 2139ש"ח+.

לא ממש כתבת מה הדרישות שלך אבל לLG למשל יש 3G במקום 2GB, מסך קצת יותר גדול ב0.4' גם עם 3000mAh לעומת 2800mAh אבל גם רזולוציה משמעותית גבוהה יותר שלא ממש יראו במסך בגודל כזה,ואין עמידות לאבק ומים למרות שזה תלוי יותר בך יש כאלו יותר זהירים ויש כאלו פחות בנוסף באותו הסכום אפשר ללכת על גרסת ה32GB לעומת ה16GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ציינת העדפות. בטווח מחיר בכללי, לדעתי זי2 עדיף על שניהם כי הסוללה שלו הרבה יותר טובה ועיצוב יותר איכותי משניהם, שני רמקולים סטראופוניים בחזית, ועוד. אם רק חשוב לך מסך כמה שיותר גדול אז ג'י3, הרזולוציה 2k גרועה עם אס801 ולא מועילה כלכך באופן כללי. זי2 עדיף. אס5 בעדיפות שלישית.

מה הכוונה העדפות? דרישות?

הדרישה שלי למכשיר חזק ויציב שישרת אותי היטב בשנתיים-שלוש הבאות. מן הסתם אני מצפה ממכשיר דגל למהירות תגובה טובה, סוללה טובה, מצלמה טובה. בקיצור- איכות בכל הפרמטרים.

מעדיף מכשירים לא גדולים במיוחד כמו ה NOTE (ולכן אני חושש גם מהגודל של ה G3).

ה Z2 אופצייה מעניינת שלא חשבתי עליה, אבל הוא גדול וכבד יותר מהגלקסי S5 ואני חושב שגם מבחינת ביצועים S5 עדיף.

- - - תגובה אוחדה: - - -

טעית במחירים, המחיר של הSGS5 16GB הוא 2145ש"ח+ והמחיר של הLG G3 16GB הוא 1835ש"ח+ וגרסת ה32GB עולה 2139ש"ח+.

לא ממש כתבת מה הדרישות שלך אבל לLG למשל יש 3G RAM במקום 2GB, מסך קצת יותר גדול ב0.4' גם סוללה עם 3000mAh לעומת 2800mAh אבל גם רזולוציה משמעותית גבוהה יותר שלא ממש יראו במסך בגודל כזה,ואין עמידות לאבק ומים למרות שזה תלוי יותר בך יש כאלו יותר זהירים ויש כאלו פחות בנוסף באותו הסכום אפשר ללכת על גרסת ה32GB לעומת ה16GB.

הסתכלתי על מחירים באילת ולפי ייבואן רשמי. 2200 ל G3 ו 2000 ל S5.

תגובה קודמת כתבתי את הדרישות שלי.

לגבי G3- יש לו יתרון ב אבל מצד שני המסך שלו הרבה יותר תובעני והבנתי שזה פוגע בביצועים שלו לעומת מכשירים אחרים. כנ"ל לגבי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי LG G3- יש לו יתרון ב RAM אבל מצד שני המסך שלו הרבה יותר תובעני והבנתי שזה פוגע בביצועים שלו לעומת מכשירים אחרים. כנ"ל לגבי סוללה.
אתה בהחלט צודק וכאן אתה צריך להחליט, ממליץ לך לצפות בסרטון ובכתבה שאולי יעזרו לך להחליט:

http://www.androidauthority.com/lg-g3-vs-samsung-galaxy-s5-in-depth-395688/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה hadarK

הבעיה שלי עם הביקורות (וראיתי הרבה) זה שהן נעשו יחסית בסמוך ליציאת המכשירים.

הייתי שמח למצוא ביקורת שנעשתה בזמן האחרון, כלומר כמעט שנה לאחר שהמכשירים בשוק.

ולמה אני אומר זאת? כי לכל מכשיר יש את חבלי הלידה שלו. סתם לדוגמה, בתחילה דווח שה- G3 מרסט את עצמו ולפי מה שהנבתי הבעיה כיום אינה קיימת.

כמו כן, קיימת תופעה של ירידה בביצועים במיוחד במכשירי גלקסי. כאחד שהיה לו גלקסי 1 וגלקסי 3, אני יכול לומר שמהר מאוד הביצועים נפגעו משמעותית ומעניין אותי לדעת איך הגלקסי מתפקד אחרי כמעט שנה בשוק.

בכל אופן, ברוב הביקורות וההשוואות שראיתי- הלגקסי S5 ניצח את G3 בלא מעט פרמטרים כגון מהירות, וסוללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה העדפות? דרישות?

הדרישה שלי למכשיר חזק ויציב שישרת אותי היטב בשנתיים-שלוש הבאות. מן הסתם אני מצפה ממכשיר דגל למהירות תגובה טובה, סוללה טובה, מצלמה טובה. בקיצור- איכות בכל הפרמטרים.

מעדיף מכשירים לא גדולים במיוחד כמו ה NOTE (ולכן אני חושש גם מהגודל של ה G3).

ה Z2 אופצייה מעניינת שלא חשבתי עליה, אבל הוא גדול וכבד יותר מהגלקסי S5 ואני חושב שגם מבחינת ביצועים S5 עדיף.

הזי2 עונה על כל הדרישות שלך הכי טוב. הוא עדיף על הג'י3 בביצועים ואו משתווה או גם עדיף על אס5 בביצועים. כמו שרשמתי בסוללה הוא עדיף בהרבה על שניהם ויש לו תכונות יחודיות שאין למכשירים האחרים. לגבי גודל ומשקל, אין לזה באמת משמעות, אתה יכול לראות כאן השוואה: http://www.phonearena.com/phones/Sony-Xperia-Z-Ultra_id7883/size/HTC-One-max,Google-Nexus-6/phones/8008,8626#/phones/Sony-Xperia-Z-Ultra_id7883/size/Sony-Xperia-Z2,Samsung-Galaxy-S5/phones/8323,8202 אחרי זמן קצר מאוד אתה מתרגל לגודל חדש. אמא שלי היה עם מכשיר 2.5" מסך ועברה למוטו ג'י עם 5" מסך והתרגלה לגודל אחרי יום. עכשיו המכשיר נראה לה קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזי2 עונה על כל הדרישות שלך הכי טוב. הוא עדיף על הג'י3 בביצועים ואו משתווה או גם עדיף על אס5 בביצועים. כמו שרשמתי בסוללה הוא עדיף בהרבה על שניהם ויש לו תכונות יחודיות שאין למכשירים האחרים. לגבי גודל ומשקל, אין לזה באמת משמעות, אתה יכול לראות כאן השוואה: http://www.phonearena.com/phones/Sony-Xperia-Z-Ultra_id7883/size/HTC-One-max,Google-Nexus-6/phones/8008,8626#/phones/Sony-Xperia-Z-Ultra_id7883/size/Sony-Xperia-Z2,Samsung-Galaxy-S5/phones/8323,8202 אחרי זמן קצר מאוד אתה מתרגל לגודל חדש. אמא שלי היה עם מכשיר 2.5" מסך ועברה למוטו ג'י עם 5" מסך והתרגלה לגודל אחרי יום. עכשיו המכשיר נראה לה קטן.

מה לגבי בעיות התחממות? ראיתי פה ושם תלונות על התחממות יתר שגורמת לקריסת המצלמה או משהו כזה.

ובכללי, כנראה שבאמת ה Z2 עונה על הדרישות שלי בצורה הטובה ביותר אבל יש לו כמה מינוסים שקשה להתעלם מהם: הסוללה לא פריקה, המסך פחות איכותי לעומת ה SUPER של או ה QHD של ה G3, והגודל. כן הגודל הוא פקטור רציני... הוא כמעט בגודל של ה G3, אבל עם מסך 5.2 אינץ'.

אני בהתלבטות רצינית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ggg123 בתור בעלים ל G3 אני יכול להגיד שאני מרוצה מהכשיר למעט זמני הסוללה, בגלל שהתקנתי רום בצורה "מלוכלכת" (dirty flash rom) אני לא יכול לבוא בטענות על חיי הסוללה שאצלי מספקים כ-3 שעות מסך. חוץ מזה לא מצאתי בעיה בביצועים גם לאחר מספר חודשים עם המכשיר. למעט זה שבזמנו רכשתי את המכשיר כשהוא היה עושה reset מתי שבא לו באמצע שיחה וכדומה. כיום הבעיה תוקנה ולכן אני יכול להמליץ על המכשיר והדבר היחיד לרעתו של המכשיר זה שהוא גדול ללא מעט אנשים ולכן עדיף להחזיק אותו בידיים ולראות אם הוא מתאים לך. בנוסף זה שהוא לא עמיד למים ואבק מפריע (לא לי) אבל עדיין כדאי לקחת זאת בחשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל על הכסף.

בדר"כ מכשיר קורס בלי הפסקה זה או סוללה או רום.

תחפש רום יציב מבוסס aosp ובמידת הצורך תחליף סוללה.

לי למשל יש s advanse שזה משהו ביו s1 לs2 החלפתי רום וסוללה והמכשיר

טס ולא נתקע בשימושים רגילים (כמעט ולא משחק) גלישה whatsup סרטונים tapatalk

waze וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל על הכסף.

בדר"כ מכשיר קורס בלי הפסקה זה או סוללה או רום.

תחפש רום יציב מבוסס aosp ובמידת הצורך תחליף סוללה.

לי למשל יש s advanse שזה משהו ביו s1 לs2 החלפתי רום וסוללה והמכשיר

טס ולא נתקע בשימושים רגילים (כמעט ולא משחק) גלישה whatsup סרטונים tapatalk

waze וכו'.

המכשיר גמור.

זה לא סוללה, כי יש לי סוללה ספייר והמכשיר קורס גם איתה.

זה גם לא רום, כי כבר החלפתי מספר רומים. זה משהו חומרתי, כי בעת הקריסות הוא נכנס ל LOOP שנתקע על מסך העלייה (איפה שכתוב SAMSUNG GALAXY) ורק דפיקות על הגב המכשיר משחררות אותו מה LOOP.

אני לא חושב שזה בזבוז כסף לקנות עכשיו. מכשירי הדגל של הדור הנוכחי ירדו משמעותית ועומדים כרגע על כ- 2000 ש"ח. זה מאוד קרץ לי לחכות לדור החדש שמגיע ממש בשבועות הקרובים, אבל המחירים צפויים להיות גבוהים מאוד (הבנתי שה M9 למשל יעלה בהשקה כ 3500 ש"ח וגלקסי S6 אף יותר).

אני חייב להחליף את המכשיר במיידי לפני שהוא יתרסק סופית ולא יעבוד כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממליץ על ה- S5, הוא לא יותר מהיר מ- G3/Z3, ועם השימוש הוא הולך ונעשה איטי יותר (מחלה של מכשירי שאמורה לעבור רק ב- S6), נוסיף על זה את כל ההגבלות המטופשות של והוא ממש לא אטרקטיבי. הייתי הולך על ה- G3 או Z3.

גילוי נאות אני בעל G3 ומאוד מרוצה ממנו. עברו בידי גם ה- S5 וה- Z3 (לתקופה של כמעט חודש). לגבי ה- G3 שים לב שאתה קונה מכשיר בעל תאריך יצור כמה שיותר מאוחר שלא יהיה לך את בעיית האתחול והסדקים ליד המיקרופון (אם אתה קונה מיבוא רונלייט הם מחליפים באחריות), לגבי ה- Z3 אותו דבר שלא תהיה לך את בעיית הזכוכית המתנפצת מעצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני לא יודע, אבל סבירות גבוהה שכן. אני יודע שסוני והיבואן מערימים קשיים בנושא הזה, צריך לשלוח אליהם את המכשיר והם מחליטים אם זה קרה מנפילה/מכה או מפאק ביצור, לפעמים זה ברור לכולם שזה קרה לבד ולפעמים זה נתון לפרשנות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...