התלבטות בקניית מכשיר חדש - LG G3 VS SAMSUNG GALAXY S5 VS Z2 - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בקניית מכשיר חדש - LG G3 VS SAMSUNG GALAXY S5 VS Z2

ggg123

Recommended Posts

הסלים ארמור עושה את המכשיר (לטעמי) מגושם.

אבא שלי שונא אותו, אבל בעבודה מזהירים אותו שללא כיסוי הוא יכסה נזקים למכשיר.

מגני מסך, אם בא לך משהו טוב: http://store.phantom.glass/lg-g3/dp/39

פאנטום גלאס, עשוי מזכוכית גורילה ולא זכוכית סודה-ליים רגילה.

ציפוי אוליאופובי וחומר הדבקה מתקדם, כמו כל מגן מסך שמכבד את עצמו.

השוס? אחריות לכל החיים. מה זה אומר? נפל ונשבר מגן המסך? קבל חדש בלי יותר מדי שאלות. אפשר להעביר אותו מטלפון לטלפון, והוא דק יחסית ב-0.2 מ"מ.

כן, הוא יקר. אבל אמי שברה אותו על האייפון 6 וכבר יש לי חדש בדרך, לטווח הארוך שווה.

שים לב שהמחירים בדולר קנדי (~3.13)

היי. למה בעצם ללכת על ZAGG INVISIBLE SHIELD? נמכר ב KSP ב 140 ש"ח (יוצא זול יותר ב 10 ש"ח מהמגן של פנטום) ועם עליו יש אחריות לכל החיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

התנסיתי בהמון מגנים (התקנתי עשרות כאלו מסוגים שונים). המלצה שלי, אל תקנה שום מגן חוץ ממגן זכוכית, כל החוויה שלך תיפגם (יש מגנים שמתקרבים להרגשה, אבל עדיין לא זה). לי יש את ה- SGP UltraFit+מגן הזכוכית שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התנסיתי בהמון מגנים (התקנתי עשרות כאלו מסוגים שונים). המלצה שלי, אל תקנה שום מגן חוץ ממגן זכוכית, כל החוויה שלך תיפגם (יש מגנים שמתקרבים להרגשה, אבל עדיין לא זה). לי יש את ה- SGP UltraFit+מגן הזכוכית שלהם.

דיברתי על המגן זכוכית של ZAGG כמובן.

http://www.zagg.com/us/en_us/invisibleshield/lg-g3-screen-protector/glass-lg-g3

התכוונת שיש לך אותו?

ואשמח לחוות דעת על UltraFit של ספיגן. מתלבט בינו לבין הסלים ארמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז רציתי לעדכן שקניתי את המגן מסך זכוכית של זאג וכיסוי סלים ארמור של ספיגן.

המגן מסך מאוד מרשים ואיכותי. התקנה סופר קלה- רק להניח וללחוץ על מרכז המסך והוא כבר מתקין את עצמו, ללא שום בועות.

הטאצ' מרגיש אותו דבר וגם לא הבחנתי בפגיעה בצבעים או הבהירות.

אני מרוצה גם מהכיסוי של ספיגן. מספק הגנה טובה בלי להגדיל יותר מידי את המכשיר.

החסרון שלו שהוא קצת חלקלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-ZAGG בסדר, אבל ה-PG לדעתי מרגיש טוב יותר (גורילה גלאס 3 לעומת...לא ידוע), וגם יש לו פטנט של One-touch applicator:

מגניב ממש!

אבל כאמור העדפתי את ה ZAGG בגלל הזמינות (נמכר ב KSP ולא צריך לחכות עד שיגיע מגן מחו"ל) הוא קצת יותר זול ולא פחות איכותי.

בכל אופן תודה על ההמלצה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה חוות הדעת שלך על ה-slim armor? הופך את המכשיר למגושם או שווה קניה?

לדעתי שווה קנייה.

הוא מגדיל קצת את המכשיר, אבל ממש לא יותר מידי ואני לא חושב שאפשר לומר עליו שהוא מגושם.

אני חושב שהמגן הזה בדיוק בגודל הנכון בכדי לספק הגנה טובה בלי להגדיל יותר מידי את המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף לא לפתוח דיון נוסף.

הזמנתי היום גם את הLG G3 32Gמאמזון.

יש יותר מידיי אופציות בנוגע לציוד נלווה, אשמח אם תעזרו לי להחליט(:

ההתלבטויות שלי הן:

1. case mate היה לי אותו על SGS2 והוא היה מעולה, הטלפון נפל הרבה פעמים ולא קרה לו כלום. אחרי שצפיתי בכמה סרטונים הוא דיי דומה ל slim armor...

2. unicorn beetle pro לא הבנתי עם המגן מסך שהוא מגיע איתו מתפרק או שלא, ואם אני אשים מגן מסך משלי שלא תהיה התנגשות בין הקייס למגן מסך.

בכל מקרה המגן ניראה רציני מאד ומצד שני ניראה פחות מגושם מotterbox.

2. ואחרון חביב otterbox יצא לי לראות אותו בעבר על SGS2 והוא ניראה לי יותר מידיי מגושם. - תקנו אותי אם אני טועה...

בנוגע למגן מסך זכוכית אני מתלבט - יכול לקרות מצד התנגשות בין המגן מסך לקייס כלשהו בגלל העובי של המגן מסך או משהו כזה?

zagg

phantom

spigen

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוטרבוקס - מגושם, ומהנסיון שלי לא תמיד יושב טוב ונשבר לפעמים.

קייס מייט - שמעתי דברים טובים, אבל הכיסוים שלהם נראים או ליופי או מגושמים (בדגמים הממוגנים)

על השני לא שמעתי.

אני אישית משתמש ב-Tech21 - זה מגן TPU די סטנדרטי במראה שלו, אבל מכיל איזה חומר "קסם" כזה שנקרא D3O.

משתמשים בזה גם במיגון לאופנוענים, לא חסרות הדגמות ביוטיוב.

אני בדרך כלל לא קונה בולשיט כזה, אבל גם עם ה-5S שהיה לי אחרי התעללות רבה המכשיר נשאר חדש (ונמכר במחיר יפה)

הייתי מרוצה וקניתי גם ל-6 פלוס, עדיין מגן בכבוד (ו-6 פלוס שנופל, וואלה זה כמו פלזמה)

לגבי מגני מסך ותאימות - אלא אם הכיסוי לא עולה על המסך באופן קיצוני - לא אמורות להיות שום בעיות.

כל המגנים שציינת הם דקים יחסית ואיכותיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף לא לפתוח דיון נוסף.

הזמנתי היום גם את הLG G3 32Gמאמזון.

יש יותר מידיי אופציות בנוגע לציוד נלווה, אשמח אם תעזרו לי להחליט(:

ההתלבטויות שלי הן:

1. case mate היה לי אותו על SGS2 והוא היה מעולה, הטלפון נפל הרבה פעמים ולא קרה לו כלום. אחרי שצפיתי בכמה סרטונים הוא דיי דומה ל slim armor...

2. unicorn beetle pro לא הבנתי עם המגן מסך שהוא מגיע איתו מתפרק או שלא, ואם אני אשים מגן מסך משלי שלא תהיה התנגשות בין הקייס למגן מסך.

בכל מקרה המגן ניראה רציני מאד ומצד שני ניראה פחות מגושם מotterbox.

2. ואחרון חביב otterbox יצא לי לראות אותו בעבר על SGS2 והוא ניראה לי יותר מידיי מגושם. - תקנו אותי אם אני טועה...

בנוגע למגן מסך זכוכית אני מתלבט - יכול לקרות מצד התנגשות בין המגן מסך לקייס כלשהו בגלל העובי של המגן מסך או משהו כזה?

zagg

phantom

spigen

אני קניתי ל G3 מגן זכוכית של ZAGG. הוא נחשב יחסית עבה, 0.4 מ"מ ואין שום בעיה לשים עליו כיסוי (במקרה שלי SLIM ARMOR).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...