התלבטות בקניית מכשיר חדש - LG G3 VS SAMSUNG GALAXY S5 VS Z2 - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בקניית מכשיר חדש - LG G3 VS SAMSUNG GALAXY S5 VS Z2

ggg123

Recommended Posts

שמתי שלא הוזכר כאן שסוני סוגרת/מוכרת את חטיבת המובייל שלה, ה- Z4 אם יצא יהיה המכשיר הדגל האחרון שתוציא. מה זה אומר לגבי המכשירים הישנים, לא ברור. לדעתי תכבד את תקופת האחריות, השאלה מה יהיה אחרי זה (חלקים, תיקונים וכו') וזה גם תלוי ביבואן המקומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תנסה לשקול גם את G2.

מעבד מעט חלש יותר מזה שיש ב-G3 אבל מכשיר עם טובה ממנו ומסך במעט קטן יותר.

המכשיר הזה פשוט מעולה ולא מגמגם בכלל.. יש לי אותו הרבה זמן והוא יכול להתחרות במכשירים החדשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי. רציתי לעדכן שרכשתי את G3 בסופו של דבר אחרי לבטים רבים.

אשמח לקבל ההמלצות מבעלי המכשיר לגבי גרסת מומלצת למכשיר (כרגע מעוניין ברום רשמי ולא מקוסטם)

וכמו כן אשמח לקבל המלצות לכיסוי/מגן מסך, אם בכלל יש צורך במכשיר הזה. תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש :)

לגבי רום רשמי, לפי מיטב הבנתי LP 20i מומלץ. אם תרצה מעבר לזה אז זה רום מקוסטם אחרי רוט וכו'...

לגבי מיגון, צריך כמו לכל . אני אישית משתמש בקייס מינימלי ומגן זכוכית איכותי כ- 9 חודשים והמכשיר נשאר כחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי רום רשמי, לפי מיטב הבנתי LP 20i מומלץ. אם תרצה מעבר לזה אז זה רום מקוסטם אחרי רוט וכו'...

תודה. בשלב ראשון אני מעדיף לנסות רום רשמי ואז במידת הצורך להתחיל לשחק במקוסטמים (וכמו שאני מכיר את עצמי, זה יגיע בשלב כזה או אחר... אחד הדברים האהובים עליי באנדרואיד).

לגבי הרום הרשמי- אתה יודע האם הוא מגיע אוטומטית למכשיר? יש לציין שרכשתי עם אחריות של היבואן הרשמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי שלא הוזכר כאן שסוני סוגרת/מוכרת את חטיבת המובייל שלה, ה- Z4 אם יצא יהיה המכשיר הדגל האחרון שתוציא. מה זה אומר לגבי המכשירים הישנים, לא ברור. לדעתי תכבד את תקופת האחריות, השאלה מה יהיה אחרי זה (חלקים, תיקונים וכו') וזה גם תלוי ביבואן המקומי.

אתה טועה ומטעה. הם כבר הגיבו לשמועה הזאת בכמה ראיונות וכתבות. מה שהם הולכים לעשות זה להתמקד במכשירים לשוק הגבוה high end ופחות להתמקד בשוק הבינוני ונמוך וזה צעד מעולה. גם להשקיע יותר משאבים בתוכנה ולא רק בחומרה. דרך אגב, מההדלפות האחרונות (מכמה מדליפים אמינים שונים) זי4 אמור לצאת במאי/יוני ובסוף השנה יצא זי5/זי5קומפקט ואולי גם אולטרה והחל מהשנה הבאה תתחיל להוציא את מכשיר הדגל מרכזי כל שנה ולא כל חצי שנה כמו עכשיו. הרבה מה"חדשות" באתרי מובייל זה קופי פייסט מאתרים גדולים אחרים. בילבולי שכל בשביל לקבל צפיות בדף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאתה צודק. כשחיפשתי מידע על זה עדיין הופיעו בעיקר הכתבות שסוני מתכוונת למכור/לסגור את חטיבת המובייל שלה (כשהמקור "הסיק" זאת מדברי נשיא סוני). רק בחיפוש יותר מעמיק מתברר שזה לא נכון -

http://www.reuters.com/article/2015/03/02/us-sony-mobile-idUSKBN0LY2D520150302

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתכוון לבקש שם עזרה, משיטוט קצר עושה רושם שיש שם הרבה ילדים ולא מעט שטויות.

מעדיף לקבל עזרה מכאן, אם מישהו כמובן יכול לסייע :)

אז קודם כל המכשיר הגיע אליי ממש בדקות האחרונות. כרגע עוד לא הדלקתי אותו, אלא רק חיברתי אותו (כבוי) למטען כדי להטעין ל 100% (הבנתי שזה מומלץ בהתחלה).

מבחינה חיצונית המכשיר נראה טוב מאוד ולמען האמת הופתעתי שהגודל שלו ממש לא נורא כמו שחלק אמרו לי. טיפה יותר גדול מהגלקסי S3 הנוכחי שלי (יש לציין שיש לי כיסוי עבה ל S3 ).

המסך ענק ומנצל את כל פני הגוף של המכשיר! אין לי בעיה להחזיק אותו ביד אחד ולתפעל (ויש לי כף יד קטנה יחסית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתכוון לבקש שם עזרה, משיטוט קצר עושה רושם שיש שם הרבה ילדים ולא מעט שטויות.

מעדיף לקבל עזרה מכאן, אם מישהו כמובן יכול לסייע :)

במה אתה זקוק לעזרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במה אתה זקוק לעזרה?

http://hwzone.co.il/community/threads/560883-%D7%94%D7%AA%D7%9C%D7%91%D7%98%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%A7%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%AA-%D7%9E%D7%9B%D7%A9%D7%99%D7%A8-%D7%97%D7%93%D7%A9-LG-G3-VS-SAMSUNG-GALAXY-S5-VS-Z2?p=5029338&viewfull=1#post5029338

זה בינתיים. תודה!!!!!

עריכה: יש לציין שבשאלה על הרום הכוונה לרום רשמי של היבואן. אני רואה משתמשים מדווחים על תקלות ("מסך הבית הופסק") באחת מהגרסאות ובגלל זה אני שואל כדי לדעת להימנע ממנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק את דברי lazycat, ואם עדיין לא עדכנת ל lolipop אז רוב הסיכויים שלא תתקל בשום בעיה. כרגע ממליץ לך להמנע מלעדכן עד שתצא גרסה 5.1 שאיתה יבואו כל התיקונים לתקלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...