התלבטות בקניית מכשיר חדש - LG G3 VS SAMSUNG GALAXY S5 VS Z2 - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בקניית מכשיר חדש - LG G3 VS SAMSUNG GALAXY S5 VS Z2

ggg123

Recommended Posts

איזה גרסה יש לך על המכשיר?

אם זו KK 10x האחרונה שיצאה ואתה רוצה לחכות ל- LP 5.1 אז אין לך מה לעדכן. אם יש לך גרסה KK 10x ישנה אז כדאי לעדכן לאחרונה שיצאה.

לפי האתר הזה (אפשר להוריד משם רומים LG מקוריים, תגלול למטה לישראל) הגרסה 10l היא האחרונה ב- KK ו- 20i ב- LP.

http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=41

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
לא רואה סיבה לא לעדכן, זו כנראה גרסה שיצאה אחרי 10l אך עדיין KK ולא LP.

כיצד FULL WIPE אחרי התקנת העדכון?

- - - תגובה אוחדה: - - -

לא משנה הסתדרתי עם ה WIPE.

שדגרתי גרסה ועשיתי HARD RESET. כעת הוא מציע לי לעדכן ל v20f. אני מניח שזאת כבר גרסת לוליפופ שלא מומלצת כרגע, אני צודק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה זה עניין אישי, יש אנשים שיודעים לשמור על המכשיר ויכולים ללכת בלי מגן. אבל בגלל שציינת שיש לך ידיים יחסית קטנות הייתי ממליץ לך בחום להשתמש במגן כלשהו. למרות שאני ממליץ לכולם. בעבר היה לי נקסוס 4 כשנתיים והוא לא נפל לי פעם אחת ולעומת זאת ה G3 נפל לי פעמיים בפחות מחצי שנה. מגן מסך כמובן שמומלץ והייתי אומר שאפילו חובה. אני ממליץ על מגן מסך מזכוכית מחוסמת. לא תאמין שהדבר הזה יכול לחסוך לך מאות שקלים. כשחס ושלום המסך (יחד עם המגן מסך) יפגוש במשהו יופיע סדקים ו/או שברים על המגן מסך ולא על המסך עצמו.

כרגע אני משתמש ב spigen slim armor ואני מרוצה מעל ומעבר.

ושוב לכל שאלה לגבי המכשיר / אשמח לעזור כאן או בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה זה עניין אישי, יש אנשים שיודעים לשמור על המכשיר ויכולים ללכת בלי מגן. אבל בגלל שציינת שיש לך ידיים יחסית קטנות הייתי ממליץ לך בחום להשתמש במגן כלשהו. למרות שאני ממליץ לכולם. בעבר היה לי נקסוס 4 כשנתיים והוא לא נפל לי פעם אחת ולעומת זאת ה G3 נפל לי פעמיים בפחות מחצי שנה. מגן מסך כמובן שמומלץ והייתי אומר שאפילו חובה. אני ממליץ על מגן מסך מזכוכית מחוסמת. לא תאמין שהדבר הזה יכול לחסוך לך מאות שקלים. כשחס ושלום המסך (יחד עם המגן מסך) יפגוש במשהו יופיע סדקים ו/או שברים על המגן מסך ולא על המסך עצמו.

כרגע אני משתמש ב spigen slim armor ואני מרוצה מעל ומעבר.

ושוב לכל שאלה לגבי המכשיר / אנדרואיד אשמח לעזור כאן או בפרטי.

באייבורי מוכרים ultra fit של spigen בחצי מחיר מ armor (חמישים ש"ח לעומת 100). יש לך מושג מה ההבדל?

לגבי מגן מסך- אני אזמין מ מגן זכוכית של spigen. בינתיים אקנה איזה מגן מדבקה זול עד שיגיע.

ושאלה לא קשורה- על כמה אחוז בהירות מומלץ לשים את המכשיר לחיי סבירים? המצב האוטומטי עושה את העבודה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באייבורי מוכרים ultra fit של spigen בחצי מחיר מ armor (חמישים ש"ח לעומת 100). יש לך מושג מה ההבדל?

ה ultra fit עשוי מפוליקרבונט בלבד וה slim armor עשוי מפוליקרבונט וthermoplastic polyurethane (שאין לי מושג איך קוראים לזה בעברית) חפש TPU CASE בגוגל בשביל לראות למה אני מתכוון

ושאלה לא קשורה- על כמה אחוז בהירות מומלץ לשים את המכשיר לחיי סבירים? המצב האוטומטי עושה את העבודה?

ההמלצה הראשונית היא שהבהירות לא תהיה נמוכה מדיי כדי שלא תהרוס את העיניים(ונכון לגם לגבוהה), הייתי ממליץ לך להיות באיזור ה-50% בתוך מבנים ובחוץ להשתמש באוטומטי. שים לב שהאוטומטי משלב גם את הבהירות כלומר מצב אוטומטי דולק+X בהירות לא זהה למצב אוטומטי דולק+Y בהירות. ככה שעדיף שתשחק עם זה מעט ותמצא מה שנוח לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה ultra fit עשוי מפוליקרבונט בלבד וה slim armor עשוי מפוליקרבונט וthermoplastic polyurethane (שאין לי מושג איך קוראים לזה בעברית) חפש TPU CASE בגוגל בשביל לראות למה אני מתכוון

ההמלצה הראשונית היא שהבהירות לא תהיה נמוכה מדיי כדי שלא תהרוס את העיניים(ונכון לגם לגבוהה), הייתי ממליץ לך להיות באיזור ה-50% בתוך מבנים ובחוץ להשתמש באוטומטי. שים לב שהאוטומטי משלב גם את הבהירות כלומר מצב אוטומטי דולק+X בהירות לא זהה למצב אוטומטי דולק+Y בהירות. ככה שעדיף שתשחק עם זה מעט ותמצא מה שנוח לך.

תודה על התגובה המפורטת.

האם ה slim armor מגדיל משמעותית את המכשיר? רוצה להזכיר שכפות ידיי קטנות.

באופן כללי אני מחפש כיסוי שיהיה נוח לאחיזה, יספק הגנה טובה למכשיר ולא יגדיל יותר מידי את המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע להגיד אם הוא מגדיל באופן משמעותי אבל הוא מגדיל, לא בצורה שמפריעה לי. אם זה נותן אינדיקציה מסוימת אני יכול לתפוס כדור 7 ביד אחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסלים ארמור עושה את המכשיר (לטעמי) מגושם.

אבא שלי שונא אותו, אבל בעבודה מזהירים אותו שללא כיסוי הוא יכסה נזקים למכשיר.

מגני מסך, אם בא לך משהו טוב: http://store.phantom.glass/lg-g3/dp/39

פאנטום גלאס, עשוי מזכוכית גורילה ולא זכוכית סודה-ליים רגילה.

ציפוי אוליאופובי וחומר הדבקה מתקדם, כמו כל מגן מסך שמכבד את עצמו.

השוס? אחריות לכל החיים. מה זה אומר? נפל ונשבר מגן המסך? קבל חדש בלי יותר מדי שאלות. אפשר להעביר אותו מטלפון לטלפון, והוא דק יחסית ב-0.2 מ"מ.

כן, הוא יקר. אבל אמי שברה אותו על האייפון 6 וכבר יש לי חדש בדרך, לטווח הארוך שווה.

שים לב שהמחירים בדולר קנדי (~3.13)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסלים ארמור עושה את המכשיר (לטעמי) מגושם. אבא שלי שונא אותו, אבל בעבודה מזהירים אותו שללא כיסוי הוא יכסה נזקים למכשיר. מגני מסך, אם בא לך משהו טוב: http://store.phantom.glass/lg-g3/dp/39 פאנטום גלאס, עשוי מזכוכית גורילה ולא זכוכית סודה-ליים רגילה. ציפוי אוליאופובי וחומר הדבקה מתקדם, כמו כל מגן מסך שמכבד את עצמו. השוס? אחריות לכל החיים. מה זה אומר? נפל ונשבר מגן המסך? קבל חדש בלי יותר מדי שאלות. אפשר להעביר אותו מטלפון לטלפון, והוא דק יחסית ב-0.2 מ"מ. כן, הוא יקר. אבל אמי שברה אותו על האייפון 6 וכבר יש לי חדש בדרך, לטווח הארוך שווה. שים לב שהמחירים בדולר קנדי (~3.13)

ואו תודה על ההמלצה!

נשמע מגן מצויין, והאמת הוא לא כל כך יקר (בהשוואה למגנים של spigen למשל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...