ניתוקים בלתי פוסקים בהוט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניתוקים בלתי פוסקים בהוט

alm80

Recommended Posts

במשך 3 ימים אחרונים אני חווה המון ניתוקים. המודם יוצא מסנכרון ולא מסתנכרן במשך שעות. הוט טוענת שמדובר על תקלה אזורית. האם ייתכן שיש תקלה אזורית שלא מצליחים לתקן אותה במשך כמה ימים? האם עוד מישהו נתקל בתקלה דומה לאחרונה באזור המרכז? יש לי 100 מגה, אך ברגעים שיש המהירות בקושי 3.5 מגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם קיבלת תשובה מהוט שמדובר על תקלה אזורית, אז מה אתה מצפה לראות פה בתור תגובה?

ציפיתי לראות תגובה אם מישהו גם רואה בעיה כזאת. זה שהוט אומרים זה יפה. לא אתפלא אם הם פשוט משקרים. אין לי אמון בחברה הזאת ולא בשרות הלקוחות האיום והנורא שלה. קראתי בפורום אחר שמישהו בבאר שבע גם רואה תופעות דומות וזה נגרם מזה שהחברה החליפה את אפיק הסנכרון של המודם. לא יודע אם זה נכון או לא. הבחור טען שנציגת תמיכה טכנית סירבה להחזיר את האפיק הישן שלא עשה בעיות וגלל החלטה שהתקבלה "למעלה". גם לו נאמר שמדובר על תקלה אזורית.

האם מישהו יודע איך לבדוק את אפיק הסינכרון בהוטבוקס והאם זה בכלל רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא יודע מה לכתוב לך פה. יש אחריות מסויימת מצד החברה כאשר מודיעים על כזה דבר.

אם אתה לא מאמין להם (וגם לא ברור מאיזה סיבה) אז למי אתה כן מאמין ולמה אתה עדיין לקוח שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאילו אנחנו גרים בארה"ב ויש לנו מבחר מטורף. יש בסה"כ 2 חברות (ממש המון). זה שהשירות שלהם על הפנים ידעתי כי כבר פניתי אליהם פעם. אבל עד לפני 3 ימים לא היו לי טענות כי הכל עבד בסדר. מה שנראה לי מוזר זה שיש תקלה אזורית שלא מצליחים לסדר במשך כמה ימים. צה שציפיתי לקבל פה זה תגובות של אנשים מהמרכז שאולי נתקלו בבעיה דומה (ואני מסביר את זה כבר פעם שניה או שלישית). אם תקרא את מה שכתבתי בהודעה קודמת תבין למה אני לא מאמין להם. ואם זה יימשך ככה כמובן לא אשאר לקוח שלהם להרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארה"ב זאת דוגמא לא כזאת מוצלחת. בארה"ב יש מקומות שאין אפילו בחירה אחת.

נגיד ונמצא פה מישהו שמחובר לאותו ציוד WAN שאתה מחובר. מה הלאה?

איך אתה יודע מה הן תקלות אזוריות, מה מאפיין אותן, איך מטפלים בהן וכמה זמן הן יכולות להמשך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא גר בקיבוץ מרוחק ברמת הגולן אלא באחת מהערים הגדולות. טוב. אולי בעיר כמו בוסטון או סיאטל יש רק בחירה אחת או שאולי הם יושבים שם בלי בכלל. לגבי אפיון התקלות - ממש לא איכפת לי לאפיין להם תקלות. אני לא עובד אצלהם. רציתי לראות האם יש למישהו תופעות דומות וכנראה שאין. אלא אם כן תקלה בבית מגורים אחד נקראת אצלהם "תקלה אזורית". הרעיון היה שאם התקלה באזור מספיק גדול אז יהיו עוד אנשים שייתקלו בה. לפי מה שהבנתי מפורומים אחרים לא מדובר בכלל על תקלה אלא על שינוי קונפיגורציה לא מוצלח של מודם שהוט עשו ושדפק למספר מסוים של לקוחות ושהם מסרבים לעשות רולבאק. בקיצור עוד הוכחה שמדובר על חברה גרועה וכושלת. מזה שאין אנשים שהגיבו ואמרו שיש להם תקלה דומה הבנתי שאין שום תקלה אזורית או שה"אזור" די קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...