מחשב נייד של סמסונג - "במצב שינה" הסוללה מתרוקנת לגמרי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד של סמסונג - "במצב שינה" הסוללה מתרוקנת לגמרי

Gsofer

Recommended Posts

שלום .

ברשותי של סמסונג בן שנה בערך , לאחרונה שמתי לב שכשאר אני סוגר את המסך לדוגמא בלילה , בבוקר שאני מעוניין להפעיל את המחשב הוא לא נדלק , רק כאשר אני מחבר את המטען מסתבר שהסוללה התרוקנה לגמרי.

חשוב לציין שאני סוגר אותו עם יחסית מלאה , ובנוסף בעבודה ללא מטען כאשר יש הוא מחזיק די הרבה זמן ונראה מאוד סביר.

בעיה בסוללה ? במחשב ? בהגדרות ?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
תבדוק בהגדרה של ה power plan בצד של הסרגל ..

http://windows.microsoft.com/he-il/windows7/sleep-and-hibernation-frequently-asked-questions

לא הבנתי בדיוק לאיזה הגדרות ספציפית אתה מתכוון , אבל ממה שראיתי בהגדרות של צריכת חשמל זה מוגדר על מצב שינה כאשר המסך מורד.

אגב בהתחלה טענתי שהמחשב כן עובר למצב שינה אבל באמת מסתבר שכנראה שלא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתרון זמני- תכבה את המחשב בלי שינה.

לדעתי המחשב מזרים חשמל למרות שהנורה נכבית. תנסה ותגיד מה התוצאה

בהצלחה

הבעיה שלי בסופו של דבר שהמחשב לא עובר למצב שינה כאשר אני סוגר את המכסה ( בגלל זה הסוללה נגמרת ) .

לכבות אותו אין בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסתי עכשיו , הוא נכנס למצב שינה. הוצאתי אותו ממצב שינה ואחרי חצי דקה בערך סגרתי תמכסה ולשם שינוי הוא נכנס למצב שינה, רק שנסתי זאת שוב הוא עוד הפעם לא נכנס. אגב כאשר אני מרים חזרה תמסך , המחשב תקוע על מסך שחור ורק כיבוי והדלקה מחדש פותרים זאת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה כמו באג באחד הדרייברים שבאו עם המחשב.

אפשר לנסות לחקור את זה, או לנסות לעדכן את כל הדרייברים (דרך Update או אם יש תוכנה של - דרכה) ולקוות שזה ייפתר.

אם באופן עקבי אתה מוצא שזה עובד כשאתה מכניס את המחשב ידנית, אופציה נוספת היא פשוט לבטל את הכניסה למצב שינה כשסוגרים את המכסה ולעשות זאת ידנית. אבל יש לי תחושה שגם שם יהיו בעיות מידי פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הדרייברים מעודכנים ,נסתי שוב בבוקר להכניס ידנית למצב שינה אך הפעם קרה לי כמו שקרה כאשר סגרתי את המכסה, נתקע על מסך שחור. עשיתי ניסיון, הכנסתי את המחשב ל״מצב בטוח״ ושוב סגרתי את המכסה ועדין אותה תקלה.

אגב לא יודע אם זה קשור אבל גם שאני עושה הפעלה מחדש של המחשב דרך הווינדוס , לוקח לו די הרבה זמן עד שהוא מפעיל את עצמו מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...