גלקסי נוט 3 ב-20$ באיביי - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלקסי נוט 3 ב-20$ באיביי

nachum37

Recommended Posts

ראיתי באיביי מכירה (לא מכרז) של נוט 3 ב-20$, המוכר מהונג קונג.

על הסיכוי של ה0.001 אחוז שאני אקבל משהו (אפילו סתם חיקוי סיני שווה במחיר הזה) שילמתי דרך פייפל וקיבלתי מייל מהם ומאיביי.

לאחר כמה שעות הופיעה בעמוד הודעה שנגמרה הכמות, ולאחר עוד כמה שעות העמוד הוסר, וקיבלתי הודעה בעמוד שלי ב‎איביי שתוכנה שהם הסירו את המוצר, אבל אם כבר שילמתי אז הם ממליצים לחכות עד 10 ימים ממועד ההגעה המשוער, ואז אם זה לא הגיע להגיש בקשה. הודעה דומה הגיעה למייל, אבל הקניה לא בוטלה.

מעניין שהמוכר נעלם מאיביי, והופיע תחת שם אחר עם ‏S4‏ באותו המחיר. ‏‎ ‎

מישהו מכיר את העסק, או התנסה בזה פעם? יש סיכוי כלשהו שאקבל נוט אמיתי אי פעם - הפרטים בעמוד היו של מכשיר אמיתי, לא חיקוי. (אולי הוא רצה להתפטר מסחורה גנובה או משהו?).

או שאפילו אין סיכוי וצריך רק להמתין לזמן ההגעה ולבקש מפייפל את הכסף חזרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה חושב?

שכחתי לכתוב שהוא הציע למכירה גם s4. אחרי שנגמר המלאי ואיביי הסירו את העמוד הוא חזר רק עם S4.

בכל אופן אני חושב שזו רמאות קלאסית.

אבל:

1. מה הוא חשב, שאנשים שמשלמים דרך פייפל לא יוכלו

לקחת את כספם חזרה? היתה אפשרות לשלם רק דרך פייפל.

2. זה שהוא הופיע שוב יכול להראות שהוא אכן מנסה להתפטר מסחורה במהירות האפשרית - לשלוח בדואר ולהיעלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיכוי שתקבל אפילו נוט 3 מזויף.

מה הוא מרויח? כנראה שתמיד יש סיכוי שמישהו לא יבטל / יבטל בזמן.

הסיכוי שהוא מנסה להיפטר מסחורה דרך איביי במחיר אבסורדי קלוש ביותר. הוא יכול בקלות להיפטר מהסחורה בכל מדינה בפי כמה מהסכום הזה, וזה בהנחה שמדובר בנוט 3 מזויף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיכוי שתקבל אפילו נוט 3 מזויף.

מה הוא מרויח? כנראה שתמיד יש סיכוי שמישהו לא יבטל / יבטל בזמן.

הסיכוי שהוא מנסה להיפטר מסחורה דרך איביי במחיר אבסורדי קלוש ביותר. הוא יכול בקלות להיפטר מהסחורה בכל מדינה בפי כמה מהסכום הזה, וזה בהנחה שמדובר בנוט 3 מזויף.

מה שאתה אומר הגיוני לחלוטין, וגם אני חושב כך. אבל עדיין אולי מדובר באדם שלא יכול למכור את הסחורה במדינה שלו (סין, למשל) כדי שלא יעלו עליו, אבל לשלוח בדואר עם כתובת שולח מזויפת ולהעלם אחר כך מאיביי.

אני לא אידיוט, לא חשבתי לרגע שיצא מזה משהו. אבל אני מנסה להבין מה המשמעות לכך שאיביי השאירו פתח לכך שהמוצר יגיע ולא ביטלו את הקניה מיד.

הנוסח היה משהו כמו: אינך חייב לשלם על המוצר. אם כבר שילמת, המתן.." כנ"ל. למה להמתין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...