עוד REVIEW מעצבן ל DVR108 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד REVIEW מעצבן ל DVR108

integral

Recommended Posts

http://www.extrememhz.com/dvr108-p1.shtml

שוב פעם הם מז**נים את השכל על איכויות צריבה בלי להראות KPROBE אחד. סה"כ REVIEW חיובי. אבל כרגיל, לא רציני.

עוד מעט יגיע ה 108 ל CDRLABS ואז אולי נקבל סוף סוף REVIEW רציני. הם כבר ביקשו מפיוניר אבל עוד לא הגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Unlike the LG 4120B we looked at previously, this drive handles the second layer much

better and there is no sudden drop in speed

אהבתיייייייי:

There is something this drive does do that is

definitely worth mentioning.  While the Pioneer DVR-108 does not support

bit-setting for DVD+R/RW discs, the firmware is designed to automatically set

the booktype on double layer media to -ROM.  This will provide the

highest compatibility with standalone players.  Speaking of, let's

see how well it did...

אשכרה עותק 1:1 לסרט מקורי, שום נחיתות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח... זה רק ממחיש את הבינוניות שלהם. לקקני פלקסטור. כמה שהשם של החברה מצלצל יותר טוב הם מלקקים יותר. ב CDRINFO ה KPROB -ים על ה SL האיכותיים לא נראו מדהימים. לא שאני דואג כי אני בטוח שפיוניר יסדרו עם FW או שתיים.

ביטסטינג אוטומטי יש היום לכולם. אפילו ל 2510.

בא נחכה ל CDRLABS או ל CDFREAKS. פיוניר יודעים למי לתת את הצורבים קודם. לפני שיתנו ל CDRLABS או CDREAKS יוציאו עוד איזה FW שלא יהיו פדיחות. שם הם לא מתאימים את הביקורת לשם של החברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה... וזה שייך ל FW, מה שאומר שאם אני עושה FLASH 2500@2510 אז גם לי יהיה את זה?

טוב סיכום הביקורת למי שאין כוח לקרוא:

צורב מצוין, תוצאות איכותיות ומהירות, על הפנים בקריאת מדיה, תכינו מראש כונן קורא בנוסף אליו.

ד.א. הצורב נראה מזוויע בלבן. :funn:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה קובע שהצורב מצוין אם לא ראית KPROBE? נראה לי ש EXTREMEMHZ צריכים OC.

אלה לא KPROBES  הכי טובים. נכון שזה במהירות קריאה של X8 אבל לכן אני לא אוהב את הביקורת ב CDRINFO כי הם מוחקים ברגע אחד את יכולת ההשוואה להיסטוריה שרובה נקראה ב X4.

עריכה:

ועכשיו תראה את התוצאות של ה ב CDRINFO על אותם דיסקים (DL נקרא רק ב X6 אבל מקסל נקרא ב X8) - הרבה הרבה יותר טוב. שוב, אני לא מודאג מפיוניר אבל שתבין ש XTREMEMHZ לא רציניים בכלל.

השניים הראשונים זה על ה 108 השניים הבאים זה בדיוק אותם דיסקים על ה .

עריכה 2: שוב לדעתי ומתוצאות ראשוניות ה NEC יהיה יותר טוב וה החדש לא פחות טוב מה NEC.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקח בגדול, גם התוצאות שראיתי מה NEC החדש הרבה יותר טובות וגם התוצאות מה NEC הישן הרבה יותר טובות.

אני בטוח שפיוניר יתקנו את זה עם FW.

לכן אמרתי לך שה REVIEW הזה ממש גרוע. אי אפשר לטחון את המוח על איכויות צריבה עם KPROBE-ים כאלה.

זה התוצאות לשני הדיסקים מ NEC2510. גם הוא הרבה יותר טוב מהפיוניר על הדיסקים האלה.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם ה NEC הפסיד ל על שני הדיסקים האלה (על אחרים לא הסתכלתי) אבל זו לא הפואנטה, כי התוצאות של ה NEC טובות ואל תשכח שצורב יותר מהיר זו קרן לייזר יותר חזקה ומדוייקת ושה פשוט יותר חדש. אני בטוח שה 3500A יהיה לא פחות טוב מה .

הפואנטה זה שה REVIEW הזה לא רציני ושלפיוניר יש מה לשפר.

הפרובים הם מ CDRINFO.

הדיסקים הם VERBATIM DL ומקסל -R X8.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צורב DVD של ליטיאון (KPROBE), של פלקספנסיב (PLEXTOOLS) או CD DVD SPEED (לפי הרשימה שנתמכת שלא משהו וכוללת צורבי CD ותמיכה חלקית עד מלאה במספר מצומצם של צורבי DVD):

http://www.cdspeed2000.com/go.php3?link=cdspeed30.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...