מוות כרטיס המסך הובילו להווצרות בעיה חדשה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוות כרטיס המסך הובילו להווצרות בעיה חדשה

SlimShady_1

Recommended Posts

בזמנו שקניתי את המחשב לפני חצי שנה קניתי את כרטיס המסך Hercules Phrophet 9800 Pro 128Mb

והוא שימש אותי יפה מאוד באותו הזמן זה היה הכרטיס הכי "שווה" בשוק ואף הכי מושך כמובן קבלתי אחריות מהיבואן

הכל היה טוב ויפה עד שעקב תקלה במאוורר של הכרטיס וחוסר צומת לב שלי לבעיה שלהערכתי נמשכה שבןע ימים שהחלו להופיע צבעים על המסך ומהנסיון הקודם שהיה לי עם TI4600 ידעתי כבר מה הולך לצפות לי כשאר פתחתי את דלת המארז והצצתי... וכן כמו שקרה עם הכרטיס הקודם שלי גם לכרטיס הנוכחי נשרף המאוורר והכרטיס עבד חסר אונים וחסר קירור עד אשר החליט שהספיק לו והראה סימני גסיסה

כמובן שהסרתי דאגה מלבי שכן הכרטיס בן חצי שנה וישנה עדיין אחריות

נתתי לספק שלי לשלוח אותו ליבאון וישבתי בחיבוק ידיים כשבוע ימים שלאחריו גיליתי להפתעתי שהיבואן שממנו כרטיסי נקנה הפסיק ליבא כרטיסים של הרקולס לארץ

כמובן חשבתי לעצמי יש גם פן חיובי שכן אולי ברוב נדיבותי יתן זיכוי ואני יוכל להוסיף את ההפרש ולקנות כרטיס X800 לסוגיו אך היבואן השטני לא רצה לתת זיכוי ולנוחיותו אמר שהוא ייתן כרטיס שווה ערך 9800 Pro 128mb של חברה אחרת ממה שאני הבנתי של כמובן שאני התנגדתי בכל תוקף אך היבואן הרשע כנראה כבר שלח אותו לספק שלי שצריך לקבל אותו בימים הקרובים יכול להיות שיש לכרטיס זה אותו הליבה ואותו מהירות אך אין הוא בעל הקירור המרשים של Hercules והכי חשוב אין הוא בעל אותו תג המחיר שכן מחירו לפי מגוון חנויות בארץ הוא בהבדל של כ-1000-1400 ש"ח פחות ממחיר הHecules שאותו קניתי במחירו המלא

אני כבן 16 לא יודע אילו ברירות יש לי... אז אני פונה אליכם להצעות שאולי יוכלו לסייע לי להלחם ביבואן הרשע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SAPPHIRE חברה לא רעה בכלל תשאל אם הכרטיס 256 ביט כי לאחרונה יצאה גרסה מוחלשת של 128 ביט

לדעתי עדיף R9800 PRO בגלל הקירור המצויין+ליבת R360 כלומר R9800XT מוחלש

ברור שהפסיק לייבא כרטיסי HERCULES אתה לא מעודכן HERCULES פרשו מעסקי כרטיסי מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח המחירים של רדאון 9800 פרו לא מה שהיו פעם

GIGABYTE/MSI/SAPPHIRE/ELSA/ATI רדאון 9800 פרו של כל אחד עולה 1500-+

תבקש זיכוי על השאר ותקנה משו מועיל אולי כרטיס קול איכותי או עוד זכרון

ראית במגוון חנויות בארץ אבל ראית במלאי אצל אחת מהם? הם הפסיקו לייצר מזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שירדו מחירים עדיין תחפש ב www.zap.co.il

אני בטוח שיש חנויות עם סטוק שנשאר והמחירים  הם מה שכתוב שם ועזוב את זה בצד אני שלמתי את המחיר בזמנו

הלוואי והיבואן היה נותן זיכוי אבל מה לעשות לא נותן ולא חסר לי כלום מכלום אני בינתיים עם 9200SE

זמני ביותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...