מורי המחשבים - המורים שלא שווים כלום (רק אצלי או אצל כולם?) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מורי המחשבים - המורים שלא שווים כלום (רק אצלי או אצל כולם?)

iakovl

Recommended Posts

יש לנו מורה מחשבים שמסיבות ברורות לא ארשום את שמו פה (נקרא לו "המורה")

המורה שלי הוא הדוגמה למורים שיודעים את החומר בצורה מעולה אבל אין להם את הכישורים ללמד אותו לאחרים.

ראו לאן אני הגעתי.

המורה שלנו לא לימד אותנו בגרוש תכנות באינטרנט (HTML JAVASCRIPT ASP) רק נתן דפים ואמר תעתיקו.

הוא הראה לנו כמה פעמים על המחשבים קצת דברים,אבל אי אפשר לקרוא לזה לימוד.

המורה שלנו הוא אדם "חכם" הוא בא מתי שהוא רוצה אם הוא רוצה.

כבר יצאו לי הרבה שיעורים שהוא לא בא בכלל או בא באיחור של שעה.

בוא נמשיך בבלגן שהוא יצר, לפני כשבועיים הייתה אמורה להיות לי מתכונת בתכנות .

הבעיה היא ... שלא ידענו עליה ( :o איזה חוסר אחריות)

וגם כאשר נודע לנו ובאנו לבחינה, הוא לא היה שם ( :o) הוא היה בישיבה, תארו לעצמכם.

אתם באים לבחינה בדקה ה90 והבוחן שלכם (המורה) לא בא.

בסוף התייאשתי והלכתי (חיכיתי שעה) נודע לי בסוף שה2 תלמידים וחצי שנשארו נבחנו.

בזאת לא נגמר סבב הבעיות , הנה התחיל לו החופש , אבל יש עוד בגרות בתכנות .

הבעיה התאריך לא ידוע (יש שני תאריכים שונים )

התאמצתי והלכתי לבית ספר שלי בחופש לברר את הפרטים (וגם לעשות בגרות בלשון)

ואחרי שעה של צלצולים למורה הגיע התשובה, הבגרות ביום X ב 0830 ( :o איזה פאק , אני צריך לקום ב7 רק כדי להגיע לבית ספר)

והנה היום מתקשרים לי מהמזכירות שלנו ואמורים לי כבדרך הגב , הבגרת הוקדמה....

למחר

תבינו, הם לא אנשים נורמליים , אין לי מושג מדי נודע להם אבל להתריע על בגרות 24 שעות לפני זה לא אנושי.

מקווה לשמוע את סיפורי הזוועות על המורים שלכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בעיה הנושא הזה של תכנות באינטרנט בגלל שהוא רק עכשיו התחיל...

שנה שעברה אנחנו היינו המחזור הראשון שעשה תכנות באינטרנט בביצפר שלי...

המורה שלנו הביאה לנו דפים וקראה מתוכם... ככה למדנו... ככה היינו אמורים ללמוד לפחות...

בסופו של דבר יצא שכולם באו אלי שאני אעזור להם לבנות אתר אינטרנט, למה ?

כי אני הייתי היחיד שהיתה לו מספיק אינטילגנציה לחפש חומר נורמלי באינטרנט....

האתרים הבאים יוכלו לעזור לך:

www.w3schools.com (אם אין לך בעיה עם אנגלית)

ובתפוז כנס לפורום בוני אתרים, יש להם שם הרבה לינקים והם שמחים לעזור לאנשים שצריכים עזרה...

ואם אתה רוצה קצת למקד, אז יש גם פורום תכנות ASP שגם עזר לי הרבה למצוא טעויות בתוכניות ASP שכתבתי לאתר...

כמו שאמרתי, שני הפורומים נמצאים בתפוז והם יעזרו לך בשמחה...

לי הם עזרו, 99 סופי באינטרנט (מגן 100, בגרות 98, הבוחן הוריד לי נקודות בגלל שזה לא היה אתר על ארץ ישראל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IAKOVL לרגע חשבתי שאתה מדבר על המורה שלי...בכל אופן אני כבר עברתי את זה ואין לך מושג איזה בלאגן היה אצלנו בכל הנושא הזה של הפרויקטים, אם אני אתחיל לספר אני לא אסיים (בקרוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסצ פעם לקרא ספר מתמטיקה?

ספר היסטוריה ? אנגלית?...

מי בכלל צריך מורים כאלה מעפנים?!

כל מה שהמורה הרוסייה למטמטיקה תנסה להסביר לכיתה במשך שבוע שלם אני יכל להבין תוך שלוש דקות מהספרים של בני גורן הזה.

היסטוריה, זה הכי מעצבן! אנחנו שנה שלמה מעתיקים מהלוח סיכומים שכבר נמצאים בספר שאותו ממילא קוראים לפני המבחן!

אניגלית, יותר פשוט מזה אין! תסתקל בתרשימים שבספרים תבין את השפה כמו גדול, כל החוקים נמצאים שם בדרך הכי פשוטה שאפשר לכתוב אות זה.

זה בערך כך בכל הנושאים ביצפרים היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני לרגע חשבתי שדיברת על המורה היקר שלי לאינטרנט (הלוואי שאוטובוס של אגד ידרוס אותו).

מגיע לבן אדם יותר מעונש מוות. הוא כבר יותר מ-20 שנה מאמלל תלמידים בבית הספר שלי וכל שנה זה אותו דבר.

אף אחד לא מבין כלום בלה בלה בלה.

אני וחבר שלי עשינו דבר חכם מאוד. מכיוון שחבל לבזבז 3 שעות בשיעור שלו שגם ככה אנחנו לא לומדים בו כלום וסתם משתעממים הברזנו כל השנה וטיילנו בקמפוס.

לא למדתי מהטיפש הזה שומדבר. היה לי ידע קודם ב-HTML, חבר שלי לימד אותי ג'אווה וחבר אחר (גאון) שלי לימד אותי ASP.

תודה לאל האדיוט הזה (אין מספיק קללות בשום שפה בעולם בשבילו) לא ילמד את הכיתה שלנו יותר כלום.

שנה הבאה אנחנו מקבלים מורים נורמליים למחשבים יאי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו במחשבים אם אתה לא ילדה בת 16 עם חזה שופע וגוף של ברבי או גאון המורה בחיים לא יסתכל אפילו לכיוון שלך.

(השאלה היא מה עדיף להיות....המממ, כן, חזה)

הש!!!

בני גורן הוא השטן

הוא הורס לילדים את החיים

חחח... ;D

ןגם אין לנו במחשבים ספרים, רק דפים מהמורה

גם לנו אין אבל אני רק אומר שהמורים בד"כ שווים לתחת :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו במחשבים אם אתה לא ילדה בת 16 עם חזה שופע וגוף של ברבי או גאון המורה בחיים לא יסתכל אפילו לכיוון שלך.

:o מה קרה יש לכם מורה פדבוכניק (פדופיל) או מה :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גן אצלי זה היה ככה , המורה היה תמיד מכניס כוסיות לכיתה כשהינו בחדר מחשבים אבל אם איזה ערס היה רוצה להכנס אין סיכוי שהוא היה מכניס אותו

טוב אף אחד לא התנגד לזה ... מה רע בעוד כמה כוסיות בכיתה ? ;D

פעם אחת הוא עוד התחיל אם אחת הכוסיות האלה ... זה היה מורה צעיר של סיון שבא ללמד אותנו קורס בבית ספר

בעיקרון מורה אחלה בראש שלנו והינו מעבירים איתו הרבה צחוקים ודחקות עליו ועל התלמידים

ניסצ פעם לקרא ספר מתמטיקה?

ספר היסטוריה ? אנגלית?...

מי בכלל צריך מורים כאלה מעפנים?!

כל מה שהמורה הרוסייה למטמטיקה תנסה להסביר לכיתה במשך שבוע שלם אני יכל להבין תוך שלוש דקות מהספרים של בני גורן הזה.

היסטוריה, זה הכי מעצבן! אנחנו שנה שלמה מעתיקים מהלוח סיכומים שכבר נמצאים בספר שאותו ממילא קוראים לפני המבחן!

אניגלית, יותר פשוט מזה אין! תסתקל בתרשימים שבספרים תבין את השפה כמו גדול, כל החוקים נמצאים שם בדרך הכי פשוטה שאפשר לכתוב אות זה.

זה בערך כך בכל הנושאים ביצפרים היום.

אני עשיתי 90% מהבגרויות מלמידה לבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע 90% מהילדים בארץ לומדים לבד

אתם לא רוצים שאני אתחיל לספר על המורה לספרות והיסטוריה שלי (זה סיפור ארוך ומיגע)

ועדיין , בני גורן הוא השטן מבחינתי והוא צריך למות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...