איזה פורטים ואיך אני אמור לפתוח לאימיול - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה פורטים ואיך אני אמור לפתוח לאימיול

114508534

Recommended Posts

בטח שאפשר לפתוח פורטים! הפיירוול (המובנה) של ה- הוא אומנם מעפאן אבל יש גבול...

114508534 (לפי מה בחרת את הכינוי הזה? מספר ICQ?), מה שאתה צריך לעשות זה כדלקמן:

תלך לחיבור שלך (בחיבורי רשת/Network Connections) ותיכנס למאפיינים/Propherties שלו. לך למתקדם/Advance ושם יש כפתור הגדרות/Settings. זה יפתח לך חלון חדש; בלשונית שבה אתה נמצא שירותים/Services יש רשימה של פורטים שהפיירוול יכול לפתוח. מה שאתה צריך לעשות זה לעשות הוסף/Add, יפתח לך עוד חלון שבו תצטרך להכניס לפי הסדר את השם/תיאור של השירות (תכתוב נגיד eMule או משהו כזה), אחר כך את הIP או השם של המחשב שלך (אם הוא ברשת) אח"כ אתה צריך להכניס את הפורט הפנימי והחיצוני לבחור אם זה TCP או UDP (תגדיר לפי ההגדרות שנתן לך Evil St!ng, או אם יש לך איזשהו מיול של נגיד ליון נטוורק או ווארז פו אז יש באתר שלהם את ההגדרות של הפורטים למי איך שהם הגדירו את הגירסא שלהם) וזהו, זה אמור לעבוד.

בכול מקרה כמו שכתבתי לך בהודעה אחרת, מומלץ לך להוריד תוכנת פיירוול נורמלית במקום הפיירוול של הוינדוס. דרך אגב,חשוב להגיד שאל תבטל את הפיירוול של הוינדוס עד שתוריד,תתקין ותפעיל פיירוול אחר! זה שזה פיירוול מעפאן לא אומר שהוא לא חיוני... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין על מה שיהיה בהצלחה! דרך אגב, אני רוצה לתקן משהו בהסבר. לאחר שיטוט קל במאגרי המידע של $M התברר לי שמומלץ מאוד שתכניס את הIP 127.0.0.1 במקום הIP של ההמחשב של במקום שאמרתי לך להכניס את הIP של הפורט/שירות. ואם ז לא ציינתי את זה אז אתה כותב גם ב-Internal port (פורט פנימי) וגם ב-External port (פורט חיצוני) אותו מספר. אז לך תעשה את זה עם התיקונים שכתבתי לך, ושוב שיהיה בהצלחה!

ותכתוב אח"כ אם זה עובד או לא עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הבנתי רק דבר אחד

יש אפשרות שם לסמן TCP או UPD ויש שני תאים שבאחד כתוב External port ובשני Internal port ואני לא הבנתי איך אני כותב גם את ה TCP ואת ה UPD ומה צריך לכתוב בכל תא .

עריכה : עכשיו יש HIGH ID .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שאפשר לפתוח פורטים! הפיירוול (המובנה) של ה- הוא אומנם מעפאן אבל יש גבול...

114508534 (לפי מה בחרת את הכינוי הזה? מספר ICQ?), מה שאתה צריך לעשות זה כדלקמן:

תלך לחיבור שלך (בחיבורי רשת/Network Connections) ותיכנס למאפיינים/Propherties שלו. לך למתקדם/Advance ושם יש כפתור הגדרות/Settings. זה יפתח לך חלון חדש; בלשונית שבה אתה נמצא שירותים/Services יש רשימה של פורטים שהפיירוול יכול לפתוח. מה שאתה צריך לעשות זה לעשות הוסף/Add, יפתח לך עוד חלון שבו תצטרך להכניס לפי הסדר את השם/תיאור של השירות (תכתוב נגיד eMule או משהו כזה), אחר כך את הIP או השם של המחשב שלך (אם הוא ברשת) אח"כ אתה צריך להכניס את הפורט הפנימי והחיצוני לבחור אם זה TCP או UDP (תגדיר לפי ההגדרות שנתן לך Evil St!ng, או אם יש לך איזשהו מיול של נגיד ליון נטוורק או ווארז פו אז יש באתר שלהם את ההגדרות של הפורטים למי איך שהם הגדירו את הגירסא שלהם) וזהו, זה אמור לעבוד.

בכול מקרה כמו שכתבתי לך בהודעה אחרת, מומלץ לך להוריד תוכנת פיירוול נורמלית במקום הפיירוול של הוינדוס. דרך אגב,חשוב להגיד שאל תבטל את הפיירוול של הוינדוס עד שתוריד,תתקין ותפעיל פיירוול אחר! זה שזה פיירוול מעפאן לא אומר שהוא לא חיוני... ;)

ואיי מגניב...לא ידעתי שאפשר לעשות את זה... :D
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרת אי אפשר לסמן את שתיהם (גם TCP וגם UDP) אז אתה פשוט תיאלץ לעשות את פעמיים... פעם אחת תיכנס ותסמן את הTCP (פורט TCP

5662 לפי מה שאמר evil string) ואז כמו שאמרתי לך אתה כותב 5662 גם בExternal וגם ב-Internal, ואז אתה עושה שוב אותו הדבר רק שהפעם אתה מסמן את ה UDP (פורט UDP 5672) ואז, אתה כותב 5672, שוב, גם בExternal וגם ב-Internal וזהו! הפיירוול שלך פתח את הפורטים של האימיול שלך!  ;)  שים לב שלו אבל שאילו הפורטים הנכונים לגירסא שלך, בגירסא של Lion Network למשל הפורטים הם כמו מה שכתבנו כאן, אבל בגירסא של Warez Faw הפורטים הם בכלל 5773 ו5783 אז צריך לשים לב לזה... איזה גירסא יש לך? בקשר לHigh או Low ID אני לא יודע כי אני אישית משתמש ב Shareaza (בזמן האחרון היא קצת מעצבנת אותי יכול באמת להיות שאני אחליף אותה. כדאי לי?)

ואיי מגניב...לא ידעתי שאפשר לעשות את זה... :D

כול יום לומדים משהו חדש ידידי... 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...