קיים אימולטור שמפעיל Windows על Mac? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיים אימולטור שמפעיל Windows על Mac?

NeoMesH

Recommended Posts

אני מאוד מאוד אוהב מק אבל יש בעיה מתסכלת אחת: אין פתרון לכל מיני תוכנות ומשחקים שרוצים להפעיל על המק,

שמעתי שיש איזשהוא אימולטור שמאפשר להפעיל על המק...מישהו מכיר דבר כזה???, ואם כן..איפה מורידים\קונים?? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל ברור שיש. המקינטוש יכול להריץ כל תוכנת פיסי באמולציה. לתוכנה שאתה מחפש קוראים Virtual .

לאחרונה החברה שייצרה אותה נקנתה ע''י ....הנה לינק רישמי :

http://www.microsoft.com/mac/products/virtualpc/virtualpc.aspx?pid=virtualpc

חוצמזה שיש דרכים אחרות להשיג אותה.... :P, ולא אין לי אותה כאן....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

ממ עגב עם אתה מצפע למשהוא כמו למשל windows במק כמו שאתה מקיר את windows אתה ממש אבל ממש יחול להמשיך לדמין כי: זוכר את המילה "אמולציה" טוב אז זה לא סתם אמולציה בשביל לגרום ל WINDOWS לעבוד הוא צריך לזיף לו שהחומרה נתמחת במק (טוב אז?) אז כחה שהוא מזיף משהוא כמו פנתיום אחד (אז!?) וגם מקציף לו בצועים של פנטיום 1( נו ו?) ו....זה יגיב כמו פנתיום 1 באמולציה שזה אומר יותר מהר מזה ספתה שלי עם קורקינת בעליה יחולה (שזה אומר ש?) שזה יהיה כולכך איטיי שאתה תתיאש מהשימוש ועל תדמין עפילו משחקים חחחח אה וכן בשביל באתיות הזו (וזה כחה גם עם 2GB RAM בדוק) לא היתי משלם שקל

אז למה להשתמש ממ בעברית של MS (עוד לא קיים לMAC) ממ נגיד בשביל או תוחנות ריגול ממ תקיות..בשביל לצחוק על משתמשי פיסי ממ או סתם בשביל להתמש בתוחנת CLINT ל biturnet\emule יותר מוצלחת מ הקקי שקים למק (כמו הגרסעות של lionetwork) ולא אני לא יביא לחה לינק ואם אתה ממש נועש (כולה שיתוף כבצים זה חוקי) אז אני מניח שזה אחת מהעופציות הרשונות בGOOGLE ודרך צלחה

עגב לא הזכרתה אילו תוחנות או משחקים חשבתה (נגיד שמשהוע יותר כבד מפוקימון לא יעבוד על זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

לא ממש הבנתי מה ניסית לומר, כדאי לך לבדוק שגיאות כתיב וניסוח לפני שאתה מפרסם תגובה...

מהמעט שהבנתי, אתה מאמין שאין ממש תוכנות טובות למאק ושוירטואל פי סי הוא גרוע.

אז קודם כל, וירטואל פי סי באמת איטי. אבל ממש ממש איטי. אני לא ממליץ לאף אחד.

אבל הדבר העיקרי שרציתי לומר הוא שבהחלט יש תכנת טובות למאק, חלקן יותר טובות מהתכנות לפי סי. אם אתה מחפש תכנת הורדה בסגנון קזאא, אני ממליץ על XFactor. באשר לטורנט, תשתמש בTomato , הממשק לא נרחב כמו ב- TorrentStorm' אבל הוא עובד.

ואל תחלום להפעיל את MSOffice באמולציה... אתה תמות מעצבים לפני שתצליח לעשות משהו בזה. יש תחליפים מצוינים. במקום וורד אתה יכול להשתמש ב"מלל", שלדעתי אפילו מתעלה על וורד בכמה מובנים. אם יש לך עוד שאלות, אני פנוי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר מלפני 2001 קיים למאק. השנה יצאה גרסה חדשה חדשה, 2004, שמסוגלת לכתוב לך יפנית וסינית במאונך בחמש תצורות שונות אבל...

לא יכולה לכתוב עברית מימין לשמאל!

זו בעיה שלא יכולה להיות טעות. אין סיכוי שהם במקרה שכחו לשים תמיכה בכתב מימין לשמאל... במיוחד אחרי כל הבקשות שהם קיבלו אחרי הגרסה הקודמת של . לדעתי, הסיבה לכך היא שמיקרוסופט מאוד לא רוצה לאבד את השוק הישראלי, והמחסום הכי גדול כרגע זה תכנות . מאותה סיבה הדפדפן של הוא היחיד על מאק שלא תומך בעברית.

מאנייקים.

רוצים מלחמה? קיבלו. עכשיו אנשים מצאו כבר כל מיני תחליפים, וכמה ישראלים הספיקו לכתוב מעבד תמלילים שתומך בכל השפות והוא גם מתעלה על וורד במובנים של נוחות וחוסר-עומס. בנוסף, אין בעיה של חוסר תאימות לאחור (אמנות שמיקרוסופט פיתחה כדי להכריח את המשתמש לקנות את הגרסה החדשה) כי אפשר לשמור הכל ב PDF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...